https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Wykrywacz Midas.
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=8034
Strona 1 z 1

Autor:  grzes [ czwartek, 4 listopada 2004, 21:55 ]
Tytuł:  Wykrywacz Midas.

Na Allegro teraz można kupić za 700 zł. - najlepszy wykrywacz metali "Midas" . Może ktos spotykał się z nim i moze powiedzieć cos o nim?

Autor:  Bacchus [ czwartek, 4 listopada 2004, 23:42 ]
Tytuł:  Re: Wykrywacz Midas.

grzes napisał(a):
Na Allegro teraz można kupić za 700 zł. - najlepszy wykrywacz metali "Midas" . Może ktos spotykał się z nim i moze powiedzieć cos o nim?


Przepraszam, ale jak "najlepszy"? Pod jakim wzgledem?

Autor:  nosfer3 [ czwartek, 4 listopada 2004, 23:53 ]
Tytuł: 

jest takie powiedzenie: "Kazdy swoje chwali"

Autor:  mlody [ piątek, 5 listopada 2004, 00:04 ]
Tytuł: 

Midas jest wporzo bo zamienia wszystko w złoto.
Od razu, jeszcze w ziemi.

Autor:  grzes [ piątek, 5 listopada 2004, 18:49 ]
Tytuł: 

Dobre pytanie Bacchus. Tylko ja też na nie szukam odpowiedzi. Że jest najlepszy, to tak myślą na Allegro.pl.

Autor:  proscan [ piątek, 5 listopada 2004, 20:30 ]
Tytuł: 

Na allegro chińskie wykrywacze są sprzedawane jako dla profesjonalistów :lol:

Midasa widziałem na giełdzie w Bytomiu - spotkalem tam też producenta.

Jedyne co moge powiedzieć to to, że jest dosyć lekki - tzn lżejszy niż mogłoby się wydawać.

Zasięgów, łatwości obsługi, wytrzymałości itd nie oceniam.

Cena 700zł nie jest moim zdaniem atrakcyjna.

proscan

Autor:  stanley3a [ piątek, 25 lutego 2005, 21:42 ]
Tytuł: 

mam midasa i jestem z niego bardzo zadowolony
stanley

Autor:  gibki9 [ sobota, 9 kwietnia 2005, 12:58 ]
Tytuł: 

tez mam i spoko jest
ale sadze ze cena o ta stowke to za duzo

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/