https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Wykrywacz Midas. https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=8034 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | grzes [ czwartek, 4 listopada 2004, 21:55 ] |
| Tytuł: | Wykrywacz Midas. |
Na Allegro teraz można kupić za 700 zł. - najlepszy wykrywacz metali "Midas" . Może ktos spotykał się z nim i moze powiedzieć cos o nim? |
|
| Autor: | Bacchus [ czwartek, 4 listopada 2004, 23:42 ] |
| Tytuł: | Re: Wykrywacz Midas. |
grzes napisał(a): Na Allegro teraz można kupić za 700 zł. - najlepszy wykrywacz metali "Midas" . Może ktos spotykał się z nim i moze powiedzieć cos o nim?
Przepraszam, ale jak "najlepszy"? Pod jakim wzgledem? |
|
| Autor: | nosfer3 [ czwartek, 4 listopada 2004, 23:53 ] |
| Tytuł: | |
jest takie powiedzenie: "Kazdy swoje chwali" |
|
| Autor: | mlody [ piątek, 5 listopada 2004, 00:04 ] |
| Tytuł: | |
Midas jest wporzo bo zamienia wszystko w złoto. Od razu, jeszcze w ziemi. |
|
| Autor: | grzes [ piątek, 5 listopada 2004, 18:49 ] |
| Tytuł: | |
Dobre pytanie Bacchus. Tylko ja też na nie szukam odpowiedzi. Że jest najlepszy, to tak myślą na Allegro.pl. |
|
| Autor: | proscan [ piątek, 5 listopada 2004, 20:30 ] |
| Tytuł: | |
Na allegro chińskie wykrywacze są sprzedawane jako dla profesjonalistów :lol: Midasa widziałem na giełdzie w Bytomiu - spotkalem tam też producenta. Jedyne co moge powiedzieć to to, że jest dosyć lekki - tzn lżejszy niż mogłoby się wydawać. Zasięgów, łatwości obsługi, wytrzymałości itd nie oceniam. Cena 700zł nie jest moim zdaniem atrakcyjna. proscan |
|
| Autor: | stanley3a [ piątek, 25 lutego 2005, 21:42 ] |
| Tytuł: | |
mam midasa i jestem z niego bardzo zadowolony stanley |
|
| Autor: | gibki9 [ sobota, 9 kwietnia 2005, 12:58 ] |
| Tytuł: | |
tez mam i spoko jest ale sadze ze cena o ta stowke to za duzo |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|