Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 02:37

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Micronta 4001
PostNapisane: poniedziałek, 15 listopada 2004, 16:54 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): poniedziałek, 15 listopada 2004, 16:47
Posty: 365
Lokalizacja: Warszawa
Nic nie znalazłem na tym forum na temat tego wykrywacza więc pisze: :)
Wiem że to nie cudo techniki, ale może możecie mi coś więcej o nim powiedzieć, może ktoś ma jakąś instrukcje, to niech też da linka czy coś. Jeśli może.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 16 listopada 2004, 17:46 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 12 lipca 2004, 23:02
Posty: 50
Lokalizacja: Warsavia
Siema!

Jeżeli masz na myśli ten wykrywacz co na zdjęciu to odsyłam cię do dwóch linków jeden do aukcji z nim :D chcą za niego 45$, a druga to opowiastka jakiegoś gościa o nim :) Możesz zagadać z gościem co go sprzedaje, może on ci jakąś specyfikacje podeśle emailem :D oczywiście musisz znać język angielski :666 chyba, że trafisz sprzedającego polaka lub niemca :h

1. http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... otohosting

2. http://relic-hunter.50megs.com


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 16 listopada 2004, 18:03 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): poniedziałek, 15 listopada 2004, 16:47
Posty: 365
Lokalizacja: Warszawa
No dzięki ten link #2 znałem, a kolesia się zapytałem, może coś powie :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 16 listopada 2004, 20:07 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2002, 01:00
Posty: 1098
Lokalizacja: Poznań
Odpusc sobie. Ten wykrywacz nadaje sie tylko do owiniecia w okol szyi producenta.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 16 listopada 2004, 21:06 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Tomek, jeżeli zostanawiasz się nad nabyciem tego sprzętu to posłuchaj rady Bachussa (chyba że masz mniej niż 12 lat).

Jeśli go już masz, to napisz z czym masz problem.

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 16 listopada 2004, 21:49 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): poniedziałek, 15 listopada 2004, 16:47
Posty: 365
Lokalizacja: Warszawa
Wiem że to nie cudo, ale biore to na błąd ortograficzny!!!, jak to hobby mi się nie spodoba to nie będzie dużej straty, a jak się spodoba to pomyśle nad czymś. Moja micronta dzisiaj przyszła, działa. Jakby ktoś mógłby mi jeszcze podać swoją interpretacje użycia przycisku reset to byłbym wdzięczny.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 16 listopada 2004, 22:37 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): poniedziałek, 25 października 2004, 15:54
Posty: 74
Lokalizacja: GRUDZIĄDZ
zdaje sie ze w twoim przypadku reset słuzy do jakiejs formy okresowego zestrajania.Porownac można to do dawania psu jakiejś rzeczy dla złapania tropu heh;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 16 listopada 2004, 23:26 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): sobota, 1 czerwca 2002, 00:00
Posty: 419
Lokalizacja: Mońki
Obawiam się TotyTomu, że możesz zupełnie stracić zapał do naszego jakże zacnego hobby po użyciu tego detektora. Byłoby naprawdę szkoda. Życzę Ci abyś z podniesionym czołem przetrwał czas tej trudnej próby. Pozdrawiam
Mrand


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 17 listopada 2004, 01:08 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): poniedziałek, 15 listopada 2004, 16:47
Posty: 365
Lokalizacja: Warszawa
O mnie się nie martwcie, dzisaj wyszedłem na dwór na 5 min nie znając jeszcze obsługi i po ciemku i wykrywacz coś wykrywał, ale kopać mi się nie chciało :). Ja nie zamierzam od razu znajdywać monet z okresu rzymskiego, tylko cokolwiek, chce zobaczyć jak to jest, uważam że kupno tego było lepszym wyjściem niż kupno czegoś nawet za 400zł jeżeli miałbym zrezygnować po miesiącu... Poza tym zawsze chciałem mieć wykrywacz metali - odkąd pamiętam i myśle że się szybko nie załamie.
Ps. Coś jeszcze wiecie o "resecie"?
Ps2. Czy ktoś penetrował las na Młocinach w warszawie? Wiem że tam kiedyś był jakiś poligon i obrona wawy podczas jednej z ostatnich wojen, czy ktoś tam coś znalazł? :que


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 17 listopada 2004, 09:04 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 18 marca 2004, 20:54
Posty: 1180
Lokalizacja: Gdańsk
totytomku, ale zważ jedno- jakbyś kupił po okazyjnej cenie np. za 400-450 zł nawet używany wykrywacz, mający sensowne parametry i firmy cieszącej się lepszymi opiniami, to zawsze będziesz miał możliwość sprzedania go po cenie niewiele niższej niż go nabyłeś. A tutaj wydasz kasę której raczej nie odzyskasz-zobacz ile tego sprzętu na allegro sprzedają i nikt kupować nie chcę, a nachodzisz się jak nie wiem niewiele wykopując- jeden kolega z forum miał wykrywacz z tej serii, tyle że wyższy model(4 pokrętła), na moje pytanie czy wykrywacz ma dyskryminacje stwierdził: "tak ma, stale włączoną i to na wszystkie metale...". Teraz chodzi z samoróbką typu PI i w tych samych miejscach gdzie chodził z MD ciągnie naprawdę sensowne fanty. Zastanów się naprawdę dobrze, bo będziesz podwójnie załował- kasy i straconego hobby


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 17 listopada 2004, 12:50 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 17:43
Posty: 188
Lokalizacja: Mazovia
Hmmmmmmmm

To bysię zgadzało ja kubiłem jabla na próbe i weszło mi w kosci , teraz mam ultre i łazic bede w tych samych miejscach co z jablem ( no ale niezałuje ze kupiłem PI pare zeczy wyjołem z ziemi i jeszcze wyjme)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 18 listopada 2004, 00:28 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): poniedziałek, 15 listopada 2004, 16:47
Posty: 365
Lokalizacja: Warszawa
Na pewno macie racje, ale już nic na to nie poradze, w weekend jade do lasu, powiem jak było.
Ps. Ja też robie PI, ale z PE, sprawdzić pewnie będe mógł dopiero na wiosne :(


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 18 listopada 2004, 00:52 
Offline
Małomówny czytacz

Dołączył(a): środa, 19 maja 2004, 13:14
Posty: 441
Lokalizacja: skądinąd
nie wiem czy nie lepiej wyszlo by Ci zrobic PI jabla..

mam nadzieje ze nie zrazisz sie do calego hobby z powodu jednego zlego wykrywacza. nie nadaje sie dla dzieci powyzej 10 lat [bo one chca juz cos znajdowac] a te mlodsze maja problem z noszeniem go.. no i moga sobie zrobic nim krzywde..


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL