Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 00:10

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: cewka do bounty hountera na monetki!! 20 czy 10 cm??
PostNapisane: poniedziałek, 25 października 2004, 15:10 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): czwartek, 9 września 2004, 21:20
Posty: 15
Lokalizacja: Katowice
no i oto mam do was taką prośbe jaką cewke dokupić do mojego lone stara 20 cm czy 10 cm.
prosze o wasze opinie na ten temat oraz użytkowników którzy mieli już styczność z owymi cewkami do wykrywaczy firmy bounty hunter.
zależy mi na tym aby dobrze sygnalizowały bardzo małe przedmioty z metali kolorowych takie jak:
-boratynki
-wszelkiej maści łuseczki typu PPsz/TT lub 9mm Parabellum
-wszelkiego rodzaju małe popierdółki
-oraz oco mi najwięcej chodzi abym miał możliwość wykopywania monetek wszelkiej maści

moją cewką na stan dzisiejszy jest kupiona razem z wykrywką cewka ze średnicą 25 centymetrowa.
czy warto kupować mniejszą cewke ,jakie są różnice między wielkościami, oraz jakie wasze opinie ze swojego doświaadczenia na ten temat, oraz jakie były wasze wyniki w poszukiwaniach na wcześniej przekopanym przez was terenie, gdy teren ten odwiedziliście z mniejszą cewką??
za wszelkie dpowiedzi i propozycje z góry dziękuje!!
pzdr.ZnaChoR


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 25 października 2004, 16:20 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2002, 01:00
Posty: 1098
Lokalizacja: Poznań
W/g mnie absolutnie nie warto.

Bacchus


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 25 października 2004, 20:49 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): czwartek, 9 września 2004, 21:20
Posty: 15
Lokalizacja: Katowice
ponawiam prośbe do szerokiego grona forumowiczów.
aby podjąć wybór naprawde potrzebuje waszej pomocy!
pzdr.ZnaChoR


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 25 października 2004, 21:02 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): sobota, 24 stycznia 2004, 00:38
Posty: 461
Witam, jako jeden z użytkowników BH (jeszcze) mogę Ci powiedzieć, że nie kupuj, bo cewka 10'' czyli 26 cm starcza w zupełności! Czuje drobiazgi bardzo malutkie, boratynkę spokojnie, małe łuski też o jakich piszesz, bo i takie trafiają się. Oczywiście nawet o wiele mniejsze przedmioty, że często trzeba dobrze szukać w ziemi fantu, choćby to był odpad ołowiany....
Kup tę 26 cm co przy okazji da zarazem trochę większy zasięg. O dużym zasięgu i tak nie myśl...
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 27 października 2004, 10:46 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): sobota, 1 listopada 2003, 16:36
Posty: 498
Lokalizacja: Poznań
Potwierdzam, standardowa cewka 25 jest wystarczająca, na przedostatnim wypadzie 4 boratynki i jakiś żeton z 1793r, kulki muszkietowe i kulkę ołowianą 3mm do obciążania spławika w wędce a wczoraj 2 monetki, kilka zębatek od starego budzika.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 27 października 2004, 13:23 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): niedziela, 12 października 2003, 02:31
Posty: 1150
Lokalizacja: Warszawa / Betlahem / Amman
Do mojego BH mam obecnie mala i duza cewke. Mala cewka nie jest w niczym lepsza ani bardziej precyzyjna. Duza ma za to lepsze osiagi.Zdecydowanie nie warto kupowac mniejszej.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 16 listopada 2004, 23:39 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): wtorek, 2 listopada 2004, 23:20
Posty: 18
Lokalizacja: Kraków
Pamiętaj, że przy małej cewce bardzo siada ci zasięg. Ma ona sens jedynie na bardzo zaśmieconym terenie ale na takim i tak ci będzie wariować. Też twierdzę, że nie warto.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL