https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

PI
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=8275
Strona 1 z 1

Autor:  Sniper [ poniedziałek, 15 listopada 2004, 19:30 ]
Tytuł:  PI

Witam!
Czy znacie jakieś dobre wykrywki typu PI, chodzi mi głównie o to żeby piszczało inaczej na np. hełm na 70cm, zrzutowisko a inaczej na np. łuskę, gwóźdź, śmieć.... ? Bo mój Jabel wyje tak samo na wszystko :/
pozdro.

Autor:  HESTOS [ poniedziałek, 15 listopada 2004, 20:58 ]
Tytuł: 

zamiast PI radze ci kupic VLF który ma rozróżnianie tonowe w zalezności od wykrytego rodzaju metalu

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/