https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| PI https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=8275 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Sniper [ poniedziałek, 15 listopada 2004, 19:30 ] |
| Tytuł: | PI |
Witam! Czy znacie jakieś dobre wykrywki typu PI, chodzi mi głównie o to żeby piszczało inaczej na np. hełm na 70cm, zrzutowisko a inaczej na np. łuskę, gwóźdź, śmieć.... ? Bo mój Jabel wyje tak samo na wszystko :/ pozdro. |
|
| Autor: | HESTOS [ poniedziałek, 15 listopada 2004, 20:58 ] |
| Tytuł: | |
zamiast PI radze ci kupic VLF który ma rozróżnianie tonowe w zalezności od wykrytego rodzaju metalu |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|