Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 12:38

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nowa wykrywka
PostNapisane: sobota, 20 listopada 2004, 15:22 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): niedziela, 12 września 2004, 12:00
Posty: 311
Lokalizacja: Bydgoszcz
Witam

Mam zamiar zmienic wykrywke.
Szukam wykrywki o jak najwiekszym zasiegu (typowy na militaria).
Nie musi miec jakiejs dyskryminacji, czy innych bajerow - z Jablem przyzwyczailem sie do kopania kazdego sygnalu z dosc dobrym skutkiem ;)
Chodzi mi wylacznie o zasieg.
Moze macie jakies propozycje??
Co do kasy to hmmmm zobacze co i za ile zaproponujecie i zobacze na ile bede mogl sie sprezyc :dnc
Sorry, ze zaczynam nowy watek, ale postu co do tak "łopatologicznego" podejscia do sprawy nie znalazlem.

POZDRAWIAM
Royalty


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 20 listopada 2004, 15:31 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): wtorek, 8 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 396
Lokalizacja: Sochaczew
Jeśli nie zależy Ci na dobrej dyskryminacji a jedynie na zasięgach to myślę że sprzęt produkowany przez Pana Nowaka by cię zadowolił.Miałem go w rękach i powiem że zasięgi ma imponujące,wykonany estetycznie i dosyć solidnie(choć o starszych modelach )różnie pisali).Cena też przyzwoita.Jeśli nie ,to może HS3 ?
W obydwu przypadkach trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na zamówiony sprzęt.Co do zachodnich to nie mogę służyć radą .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 20 listopada 2004, 16:04 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): niedziela, 12 września 2004, 12:00
Posty: 311
Lokalizacja: Bydgoszcz
OK
ale gdzie można zobaczyć parametry, ceny itp.
podana strona na forum jest nieaktualna :(
i "w ogóle" piszemy oddzielnie!!! - błąd ortograficzny!!! jak moż na zamówić ten sprzęt?

Co do HS3 to szczerze średnio mi odpowiada.

Czekam na dalsze propozycje :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 20 listopada 2004, 16:45 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): wtorek, 8 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 396
Lokalizacja: Sochaczew
Royalty napisał(a):
OK
ale gdzie można zobaczyć parametry, ceny itp.
podana strona na forum jest nieaktualna :(
i "w ogóle" piszemy oddzielnie!!! - błąd ortograficzny!!! jak moż na zamówić ten sprzęt?

Co do HS3 to szczerze średnio mi odpowiada.

Czekam na dalsze propozycje :)

Stron achyba nie działa
A co do zasięgów to są tu:
http://free.polbox.pl/d/dark/testy.htm#pin1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 20 listopada 2004, 17:45 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): niedziela, 12 września 2004, 12:00
Posty: 311
Lokalizacja: Bydgoszcz
Dzięki za linka - bardzo pomocny :)
Czy jest coś podobnego, ale z większymi przedmiotami??
Test ten był przeprowadzany na mnetkach a mnie interesuja większe przedmioty ...
Chyba, że zasięg większych przedmiotów rośnie proporcjonalnie (nie wiem - kiepsko znam się na wykrywkach).


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 20 listopada 2004, 20:02 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): wtorek, 8 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 396
Lokalizacja: Sochaczew
No to chyba oczywiste że im większy przedmiot tym wykrywany jest z dalszej/głębszej odległości.Poszukaj dobrze tu i lub na zaprzyjażnionym :-) forum "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! znajdziesz wiele więcej danych nt Nowaka lub np Bartka2(bo o nim nie pomyślałem w pierwszej chwili)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 20 listopada 2004, 20:47 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): sobota, 16 lutego 2002, 01:00
Posty: 3389
Lokalizacja: Bytom
W detektorach Nowaka zmienila sie na lepsze jedynie estetyka.
Natomiast w nowych modelach zasiegi spadly przerazajaco-wiec nie bylbym juz taki pewny testow na stronie Darka-sa stare.
Fakt ma jeszcze zasieg w miare-natomiast to juz nie to co kiedys.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 20 listopada 2004, 21:26 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): niedziela, 12 września 2004, 12:00
Posty: 311
Lokalizacja: Bydgoszcz
hmmmmm
A tak popadając w ekstremum - co powiedzie o ramówkach GeoScana?
http://www.mbn.beep.pl/ramowy_2.html
Jestem ciekaw jak taka ramówka zachowuje się przy mniejszych przedmiotach ...
Nie mówie o łuskach, ale np. manierka, czy coś tej wielkości?

Może macie jeszcze jakieś inne pomysły??????
Dodam tylko tyle, że jak naprawde bede chciał (tyrał jak wół) to mogę wyciągnąć 2 - 2,5tyś na wykrywkę.
Wiem że to nie są małe pieniądze i mniej więcej co mógłbym mieć za to, ale lepiej się pytać, niż wydać kase na coś, czego się nie chciało.
Podkreślam, że jakieś moniaki mnie nie kręcą i takie coś jak dyskryminacja mógłbym sobie odpuścić, choć teraz w każdej wykrywce jest coś takiego ...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 22 listopada 2004, 12:48 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): niedziela, 12 września 2004, 12:00
Posty: 311
Lokalizacja: Bydgoszcz
Proooosze pomóżcie .....
Co powiecie o wykrywce TM 808??
Warto/nie warto??
Zima idzie i nie wiem, czy mam zbierać kase .....

HELP


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 26 listopada 2004, 01:04 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): sobota, 16 lutego 2002, 01:00
Posty: 3389
Lokalizacja: Bytom
TM 808 to bardzo dobry sprzet-oczywiscie na duze i glebokie fanty.Jesli chcesz kopac zasypane okopy czy inne wieeeeelkie dziury-to polecam.
przed zakupem-zwroc uwage w jakim terenie chcesz kopac-jesli to gory i mix skaly z glina to makabra-w piaseczku czy miekkiej ziemi-to przyjemnosc...:)

Sadze ze gdybym ja mial sie przesiasc na taki sprzet-to nie kupowalbym od razu TM`a-raczej jakies dobre PIdo -i tu polecilbym pana Bedelewskiego-to on dal Nowakowi czy Knotowi dokumentacje swoich wyrobow-juz niby nie robi detektorow ale sadze ze na zamowienie nie odmowi.

Nieoficjalnie wiem ze Rutus planuje tez produkcje czegos zblizonego do TM 808 -i chyba tym bede bardzo zainteresowany.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 26 listopada 2004, 14:41 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): niedziela, 12 września 2004, 12:00
Posty: 311
Lokalizacja: Bydgoszcz
zbiórka funduszu troche potrwa, więc czekać i tak muszę ;)
Temat z Rutusem będę śledzić "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! bo nie chę podejmować pochopnych decyzji.
Dla mnie 3tyś zł "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! nie jest małą sumą i "nie" z czasownikami piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! wywalać tego w błoto ...
A że u mnie okopów troszke jest (wygłądają jak kretowiska - przekopane) to taki sprzęcik "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! się przyda :)

jms-bytom
Dzięki za baaaaardzo cenne info :zdr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL