https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

słuchawki bezprzewodowe do detektora
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=8309
Strona 1 z 1

Autor:  macbull [ wtorek, 16 listopada 2004, 23:34 ]
Tytuł:  słuchawki bezprzewodowe do detektora

Witam. Czy ma sens używanie słuchawek bezprzewodowych do detektora? W sumie nie plączą się żadne kable. Niestety cena wysoka i mogą być jakieś zakłócenia. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie?
Pozdrowienia

Autor:  Polak [ wtorek, 16 listopada 2004, 23:58 ]
Tytuł: 

:offf ,było tutaj już:
viewtopic.php?t=5113

Autor:  berezol [ środa, 17 listopada 2004, 21:17 ]
Tytuł: 

Po dzisiejszych wykopkach jestem zdania że ma sens. Myślałem że mnie szlag trafi z tymi wrednymi kabelkami. Do tego jeszcze to zakładanie i zdejmowanie słuchawek przy każdym kopaniu...

Autor:  Ardengard [ wtorek, 23 listopada 2004, 01:10 ]
Tytuł: 

ja mialem porownanie kabelek zwykly versus skrecony. Myslalem ze mnie kur..ca trafi ze zwyklym kablem. 10 razy mi spadly, kilka razy omal nie przecialem go lopata. Nie ma to jak dobra skretka. Bezproblemowo. Teraz doceniam swoje sluchaweczki kossa. No i nie trzeba w ogole zdejmowac sluchawek przy kopaniu. Mozna nawet dosc daleko polozyc wykrywke.
Polecam

Pozdrawiam,

Ardengard

Autor:  berezol [ wtorek, 23 listopada 2004, 01:58 ]
Tytuł: 

A ile trzeba poświęcić kasy na takie cudeńko, bo przez te kable to mi się czasem humor na wykopkach psuje...

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/