https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Nowa wykrywka https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=8374 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Royalty [ sobota, 20 listopada 2004, 15:22 ] |
| Tytuł: | Nowa wykrywka |
Witam Mam zamiar zmienic wykrywke. Szukam wykrywki o jak najwiekszym zasiegu (typowy na militaria). Nie musi miec jakiejs dyskryminacji, czy innych bajerow - z Jablem przyzwyczailem sie do kopania kazdego sygnalu z dosc dobrym skutkiem ;) Chodzi mi wylacznie o zasieg. Moze macie jakies propozycje?? Co do kasy to hmmmm zobacze co i za ile zaproponujecie i zobacze na ile bede mogl sie sprezyc :dnc Sorry, ze zaczynam nowy watek, ale postu co do tak "łopatologicznego" podejscia do sprawy nie znalazlem. POZDRAWIAM Royalty |
|
| Autor: | kris [ sobota, 20 listopada 2004, 15:31 ] |
| Tytuł: | |
Jeśli nie zależy Ci na dobrej dyskryminacji a jedynie na zasięgach to myślę że sprzęt produkowany przez Pana Nowaka by cię zadowolił.Miałem go w rękach i powiem że zasięgi ma imponujące,wykonany estetycznie i dosyć solidnie(choć o starszych modelach )różnie pisali).Cena też przyzwoita.Jeśli nie ,to może HS3 ? W obydwu przypadkach trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na zamówiony sprzęt.Co do zachodnich to nie mogę służyć radą . |
|
| Autor: | Royalty [ sobota, 20 listopada 2004, 16:04 ] |
| Tytuł: | |
OK ale gdzie można zobaczyć parametry, ceny itp. podana strona na forum jest nieaktualna :( i "w ogóle" piszemy oddzielnie!!! - błąd ortograficzny!!! jak moż na zamówić ten sprzęt? Co do HS3 to szczerze średnio mi odpowiada. Czekam na dalsze propozycje :) |
|
| Autor: | kris [ sobota, 20 listopada 2004, 16:45 ] |
| Tytuł: | |
Royalty napisał(a): OK
ale gdzie można zobaczyć parametry, ceny itp. podana strona na forum jest nieaktualna :( i "w ogóle" piszemy oddzielnie!!! - błąd ortograficzny!!! jak moż na zamówić ten sprzęt? Co do HS3 to szczerze średnio mi odpowiada. Czekam na dalsze propozycje :) Stron achyba nie działa A co do zasięgów to są tu: http://free.polbox.pl/d/dark/testy.htm#pin1 |
|
| Autor: | Royalty [ sobota, 20 listopada 2004, 17:45 ] |
| Tytuł: | |
Dzięki za linka - bardzo pomocny :) Czy jest coś podobnego, ale z większymi przedmiotami?? Test ten był przeprowadzany na mnetkach a mnie interesuja większe przedmioty ... Chyba, że zasięg większych przedmiotów rośnie proporcjonalnie (nie wiem - kiepsko znam się na wykrywkach). |
|
| Autor: | kris [ sobota, 20 listopada 2004, 20:02 ] |
| Tytuł: | |
No to chyba oczywiste że im większy przedmiot tym wykrywany jest z dalszej/głębszej odległości.Poszukaj dobrze tu i lub na zaprzyjażnionym :-) forum "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! znajdziesz wiele więcej danych nt Nowaka lub np Bartka2(bo o nim nie pomyślałem w pierwszej chwili) |
|
| Autor: | jms-bytom [ sobota, 20 listopada 2004, 20:47 ] |
| Tytuł: | |
W detektorach Nowaka zmienila sie na lepsze jedynie estetyka. Natomiast w nowych modelach zasiegi spadly przerazajaco-wiec nie bylbym juz taki pewny testow na stronie Darka-sa stare. Fakt ma jeszcze zasieg w miare-natomiast to juz nie to co kiedys. |
|
| Autor: | Royalty [ sobota, 20 listopada 2004, 21:26 ] |
| Tytuł: | |
hmmmmm A tak popadając w ekstremum - co powiedzie o ramówkach GeoScana? http://www.mbn.beep.pl/ramowy_2.html Jestem ciekaw jak taka ramówka zachowuje się przy mniejszych przedmiotach ... Nie mówie o łuskach, ale np. manierka, czy coś tej wielkości? Może macie jeszcze jakieś inne pomysły?????? Dodam tylko tyle, że jak naprawde bede chciał (tyrał jak wół) to mogę wyciągnąć 2 - 2,5tyś na wykrywkę. Wiem że to nie są małe pieniądze i mniej więcej co mógłbym mieć za to, ale lepiej się pytać, niż wydać kase na coś, czego się nie chciało. Podkreślam, że jakieś moniaki mnie nie kręcą i takie coś jak dyskryminacja mógłbym sobie odpuścić, choć teraz w każdej wykrywce jest coś takiego ... |
|
| Autor: | Royalty [ poniedziałek, 22 listopada 2004, 12:48 ] |
| Tytuł: | |
Proooosze pomóżcie ..... Co powiecie o wykrywce TM 808?? Warto/nie warto?? Zima idzie i nie wiem, czy mam zbierać kase ..... HELP |
|
| Autor: | jms-bytom [ piątek, 26 listopada 2004, 01:04 ] |
| Tytuł: | |
TM 808 to bardzo dobry sprzet-oczywiscie na duze i glebokie fanty.Jesli chcesz kopac zasypane okopy czy inne wieeeeelkie dziury-to polecam. przed zakupem-zwroc uwage w jakim terenie chcesz kopac-jesli to gory i mix skaly z glina to makabra-w piaseczku czy miekkiej ziemi-to przyjemnosc...:) Sadze ze gdybym ja mial sie przesiasc na taki sprzet-to nie kupowalbym od razu TM`a-raczej jakies dobre PIdo -i tu polecilbym pana Bedelewskiego-to on dal Nowakowi czy Knotowi dokumentacje swoich wyrobow-juz niby nie robi detektorow ale sadze ze na zamowienie nie odmowi. Nieoficjalnie wiem ze Rutus planuje tez produkcje czegos zblizonego do TM 808 -i chyba tym bede bardzo zainteresowany. |
|
| Autor: | Royalty [ piątek, 26 listopada 2004, 14:41 ] |
| Tytuł: | |
zbiórka funduszu troche potrwa, więc czekać i tak muszę ;) Temat z Rutusem będę śledzić "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! bo nie chę podejmować pochopnych decyzji. Dla mnie 3tyś zł "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! nie jest małą sumą i "nie" z czasownikami piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! wywalać tego w błoto ... A że u mnie okopów troszke jest (wygłądają jak kretowiska - przekopane) to taki sprzęcik "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! się przyda :) jms-bytom Dzięki za baaaaardzo cenne info :zdr |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|