https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| minelab XS DEEP i FAST https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=8442 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Ardengard [ wtorek, 23 listopada 2004, 01:16 ] |
| Tytuł: | minelab XS DEEP i FAST |
Czy ktos wie czy jezeli uzywa sie jednoczesnie deepa i fasta to czy wzajemnie sie one nie zaklocaja? Teoretycznie sluza do czego innego wydaje mi sie ze wzajemnie sie wykluczajacego ale znam osoby ktore szukaja jednoczesnie z zaznaczonym deepem i fastem. Co o tym myslicie? Pozdrawiam, Ardengard |
|
| Autor: | gwene [ wtorek, 23 listopada 2004, 02:04 ] |
| Tytuł: | |
jak maja sie zaklocac ? zazwyczaj wszyscy maja zawsze wlaczone deep a fast na miejscach gdzie jest duzo sygnalow fast powoduje szybka separacje obiektow i odp. detektora w zasadzie na malo zasmieconym terenie to raczej powinno sie chodzic z deep a na smietniku z deep i fast ja to wiem tylko z tego co w paru miejscach wyczytalem gdzie ten opis byl w zasadzie zawsze zbiezny z tym co napisalem pozdrawiam gwene |
|
| Autor: | Ardengard [ wtorek, 23 listopada 2004, 02:20 ] |
| Tytuł: | |
Gwenio, ty mie sie tu nie wymadrzaj z ksiazek bo sie zapytuje profesjonalow co od dawna tna xs'ami a nie od tygodnia :D :no Pozdrawiam, Ardengard |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|