https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

minelab XS DEEP i FAST
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=8442
Strona 1 z 1

Autor:  Ardengard [ wtorek, 23 listopada 2004, 01:16 ]
Tytuł:  minelab XS DEEP i FAST

Czy ktos wie czy jezeli uzywa sie jednoczesnie deepa i fasta to czy wzajemnie sie one nie zaklocaja? Teoretycznie sluza do czego innego wydaje mi sie ze wzajemnie sie wykluczajacego ale znam osoby ktore szukaja jednoczesnie z zaznaczonym deepem i fastem. Co o tym myslicie?

Pozdrawiam,

Ardengard

Autor:  gwene [ wtorek, 23 listopada 2004, 02:04 ]
Tytuł: 

jak maja sie zaklocac ?
zazwyczaj wszyscy maja zawsze wlaczone deep a fast na miejscach gdzie jest duzo sygnalow fast powoduje szybka separacje obiektow i odp. detektora
w zasadzie na malo zasmieconym terenie to raczej powinno sie chodzic z deep a na smietniku z deep i fast
ja to wiem tylko z tego co w paru miejscach wyczytalem gdzie ten opis byl w zasadzie zawsze zbiezny z tym co napisalem
pozdrawiam
gwene

Autor:  Ardengard [ wtorek, 23 listopada 2004, 02:20 ]
Tytuł: 

Gwenio,

ty mie sie tu nie wymadrzaj z ksiazek bo sie zapytuje profesjonalow co od dawna tna xs'ami a nie od tygodnia :D :no

Pozdrawiam,

Ardengard

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/