https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Md 3010 https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=8457 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | bomberman [ wtorek, 23 listopada 2004, 20:46 ] |
| Tytuł: | Md 3010 |
znalazłem ostatnio całkiem interesującą wykrywkę MD 3010 co o niej sądzicie? |
|
| Autor: | nosfer3 [ wtorek, 23 listopada 2004, 21:01 ] |
| Tytuł: | |
nie chcę tu nikogo ani nic osądzać,to moje prywatne zdanie,- ja z tym sprzętem dałbym sobie spokój i tyle!!!Jak ktoś kiedyś napisał "zdolny do wykrycia czołgu pod 10 cm warstwą ziemi":) |
|
| Autor: | Martin [ wtorek, 23 listopada 2004, 21:14 ] |
| Tytuł: | |
Jak poprzeglądasz Giełdę czy Allegro to na pewno znajdziesz coś bardziej interesującego niż MD... Pozdrawiam :pa |
|
| Autor: | kamil.wwo [ wtorek, 23 listopada 2004, 22:26 ] |
| Tytuł: | |
Witam Nie polecam, miałem okazje się tym kiedys pobawić, sprze bardzo słaby, dyskryminacja działa bardzo słabo i zadko prawidłowo odróżnia metale. Odradzam zakup Pozdrawiam |
|
| Autor: | Cortez [ środa, 24 listopada 2004, 06:44 ] |
| Tytuł: | |
1. Jest to zabwaka i w sumie nie nadaje się do poszukiwan chociaż niektórzy też nią fanty wyciągają... 2. Nie ten dział. |
|
| Autor: | BtS [ środa, 24 listopada 2004, 10:05 ] |
| Tytuł: | |
ten "bardzo interesujacy wykrywacz" moze sluzyc jako bardzo interesujacy obiekt doswiadczen "jak zachowa sie obiekt przy uderzeniu tak duzym mlotkiem". moze sluzyc tez jako kula u nogi, lub zbedne obciazenie, ale na pewno [powtarzam NA PEWNO!!!], nie nadaje sie na jakies nieco powazniejsze poszukiwania. jak ktos ma szczescie to z przyczepionym kolkiem rowerowym do patyka znajdzie wiecej niz "wytrawny poszukiwacz" z ktorymkolwiek z seri MD. nie polecam, zeby nie powiedziec ODRADZAM. poprzegladaj posty i zobacz co znajdziesz w kwotach ktore chcesz przezaczyc na wykrywke - jest o tym duzo w dziale "detektory". |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|