Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 11:17

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Md 3010
PostNapisane: wtorek, 23 listopada 2004, 20:46 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): piątek, 5 listopada 2004, 20:23
Posty: 3
znalazłem ostatnio całkiem interesującą wykrywkę MD 3010 co o niej sądzicie?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 23 listopada 2004, 21:01 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): poniedziałek, 25 października 2004, 15:54
Posty: 74
Lokalizacja: GRUDZIĄDZ
nie chcę tu nikogo ani nic osądzać,to moje prywatne zdanie,- ja z tym sprzętem dałbym sobie spokój i tyle!!!Jak ktoś kiedyś napisał "zdolny do wykrycia czołgu pod 10 cm warstwą ziemi":)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 23 listopada 2004, 21:14 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): poniedziałek, 30 sierpnia 2004, 19:57
Posty: 341
Lokalizacja: Łódź
Jak poprzeglądasz Giełdę czy Allegro to na pewno znajdziesz coś bardziej interesującego niż MD...

Pozdrawiam :pa


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 23 listopada 2004, 22:26 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 10 sierpnia 2004, 23:13
Posty: 101
Witam
Nie polecam, miałem okazje się tym kiedys pobawić, sprze bardzo słaby, dyskryminacja działa bardzo słabo i zadko prawidłowo odróżnia metale. Odradzam zakup
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 24 listopada 2004, 06:44 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): niedziela, 26 września 2004, 19:21
Posty: 72
Lokalizacja: Lubelskie
1. Jest to zabwaka i w sumie nie nadaje się do poszukiwan chociaż niektórzy też nią fanty wyciągają...
2. Nie ten dział.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 24 listopada 2004, 10:05 
Offline
Małomówny czytacz

Dołączył(a): środa, 19 maja 2004, 13:14
Posty: 441
Lokalizacja: skądinąd
ten "bardzo interesujacy wykrywacz" moze sluzyc jako bardzo interesujacy obiekt doswiadczen "jak zachowa sie obiekt przy uderzeniu tak duzym mlotkiem".

moze sluzyc tez jako kula u nogi, lub zbedne obciazenie, ale na pewno [powtarzam NA PEWNO!!!], nie nadaje sie na jakies nieco powazniejsze poszukiwania. jak ktos ma szczescie to z przyczepionym kolkiem rowerowym do patyka znajdzie wiecej niz "wytrawny poszukiwacz" z ktorymkolwiek z seri MD.

nie polecam, zeby nie powiedziec ODRADZAM.
poprzegladaj posty i zobacz co znajdziesz w kwotach ktore chcesz przezaczyc na wykrywke - jest o tym duzo w dziale "detektory".


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL