Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 23:12

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wykrywacz HARDY
PostNapisane: środa, 24 listopada 2004, 13:39 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): piątek, 30 sierpnia 2002, 00:00
Posty: 523
Lokalizacja: Łaziska Górne/Górny Śląsk
Witam wszystkich serdecznie.
Tak jak w temacie,czy ktoś słyszał o tym wykrywaczu???? Proszę o jakie kolwiek informacje na ten temat.
Interesuje mnie wszystko dotyczące tego wykrywacza.
Za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam SZPERACZ


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 24 listopada 2004, 13:56 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): niedziela, 12 września 2004, 14:38
Posty: 33
Lokalizacja: CKMK
Coś niecoś już było na tym forum i na forum odkrywcy, poszukaj. Natomiast generalnie z tego co pamiętam, to żadne szczegóły (poza kilkoma podejrzeniami) są niestety nieznane szerokiej publiczności.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 24 listopada 2004, 14:08 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): środa, 27 marca 2002, 01:00
Posty: 3264
W artykułach też jest zapis czatu z producentem, firmą SOG.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 24 listopada 2004, 14:25 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): piątek, 30 sierpnia 2002, 00:00
Posty: 523
Lokalizacja: Łaziska Górne/Górny Śląsk
Witaj Robi.
Czytalem,czytałem ale tam jest taki bajzel,że nic ciekawego praktycznie się nie dowiedzialem.Dużo pytań,a odpowiedzi wymijające i bardzo skąpe.Więc o co chodzi nie wiadomo.Myślalem,że ktoś wie coś więcej.Tak pytam, bo znajomy oferowalmi go za 800zł ale nie znam sprzętu i postanowilem najpierw sie zorientować co to jest.
na razie dzięki.Dalej czekam na informacje SZPERACZ


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 24 listopada 2004, 14:30 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): niedziela, 12 września 2004, 14:38
Posty: 33
Lokalizacja: CKMK
A znajomy kupił go na Allegro? Bo ktoś kiedyś kupił tam Hardy'ego i to jest zresztą jedyna zarejestrowana transakcja tą wykrywką :) Poza tym, sprzęt jest od niedawna w sprzedaży, więc jeżeli już się go pozbywa to chyba niezbyt dobry znak...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 24 listopada 2004, 17:39 
Offline
Małomówny czytacz

Dołączył(a): środa, 19 maja 2004, 13:14
Posty: 441
Lokalizacja: skądinąd
hardego w rekach nie trzymalem, ale samo podejscie producentow wykrywki do klientow powinno dawac bardzo duzo do myslenia [na minus oczywiscie]. kontakt z innymi producentami wykrywaczy jest bardzo dobry, mozna sie spotkac, porozmawiac, wszystko zosanie wytlumaczone, tymczasem producenci hardego zbywaja klientow polslowkami, nie daja zadnych konkretow i co najgorsze nie maja najmniejszej ochoty by cos zmienic w wizerunku. A to chyba najgorsza z mozliwych antyreklam:/

podsumowujac: nie wzial bym tej wykrywki !!!!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 27 listopada 2004, 23:52 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): piątek, 8 października 2004, 00:55
Posty: 1
Lokalizacja: Garwolin
Szperacz napisał(a):
Witaj Robi.
Czytalem,czytałem ale tam jest taki bajzel,że nic ciekawego praktycznie się nie dowiedzialem.Dużo pytań,a odpowiedzi wymijające i bardzo skąpe.Więc o co chodzi nie wiadomo.Myślalem,że ktoś wie coś więcej.Tak pytam, bo znajomy oferowalmi go za 800zł ale nie znam sprzętu i postanowilem najpierw sie zorientować co to jest.
na razie dzięki.Dalej czekam na informacje SZPERACZ


Czesc Szperacz.
Daj mi namiary na tego kolege, ktory sprzedaje.
Ja chetnie kupie, bo mi sie ta wykrywka bardzo podoba.
Czy jest jeszcze na gwarancji ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 28 listopada 2004, 12:09 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2002, 01:00
Posty: 1098
Lokalizacja: Poznań
Baxus napisał(a):
Ja chetnie kupie, bo mi sie ta wykrywka bardzo podoba.


Widze, ze Kolega z Warszawy pisze... A dlaczego Ci sie podoba? Optycznie?

Bacchus


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 2 grudnia 2004, 15:41 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): piątek, 30 sierpnia 2002, 00:00
Posty: 523
Lokalizacja: Łaziska Górne/Górny Śląsk
Witam ponownie.

Do Baxus:
Jeżeli chodzi o tą wykrywkę, to jest to chyba jeszcze aktualne.Przy następnym spotkaniu ze znajomym dowiem się czegoś więcej i dam znać.
A tak na marginesie,to ja juz zrezygnowałem z zakupu,ponieważ brakowałoby mi dyskryminacji której ta wykrywka nie posiada.Pozostane raczej przy mojej na razie nie zawodnej wykrywce.
Pozdrawiam SZPERACZ


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 19 grudnia 2004, 18:02 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): piątek, 30 sierpnia 2002, 00:00
Posty: 523
Lokalizacja: Łaziska Górne/Górny Śląsk
Witam.
Sorry,że podnoszę ten temat,ale jakiś czas temu napisalem na Priv do Baxus*a namiary mojego znajomego odnośnie sprzedaży tego wykrywacza HARDY No i co? czyżby Baxus się rozmyślił ????,albo "po prostu" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! jakis znajomek niby producenta (takich wspanialych wykrywaczy)
Pozdrawiam SZPERACZ


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL