https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Co ja wiem o moim wykrywaczu?
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=8472
Strona 1 z 1

Autor:  Opcio [ środa, 24 listopada 2004, 14:23 ]
Tytuł:  Co ja wiem o moim wykrywaczu?

Witam, pojawiało się już kilka koncepcji pewnego podsumowania i zebrania informacji na temat wykrywaczy, ale nic z tego nie wyszło. Mam propozycję, odpisując na ten temat podajcie:

1.Model
2.Zasięg (uzyskany w przeciętnym, w miarę obiektywnym gruncie!) na kilku przykładach np. współczesne monety, ewentualnie starsze, popularne
3.Kilka plusów
4.Kilka minusów
5.Krótkie podsumowanie (m.in. własne uwagi, cena, porównanie do innych podobnych - to jest trochę ryzykowne, ale trudno)

UWAGA:
Warto zachować kolejność i zwięzłość wypowiedzi, unikać zbędnej polemiki !!, trzymać się kolejności podanej we wzorze. Tylko wtedy takie podsumowanie ma sens.
Powinienem rozpocząć własnym opisem, ale właśnie modyfikuję konstrukcję swojej wykrywki i nie mogę przeprowadzić testów ;)
Liczę na masowy odzew!!

Autor:  Bacchus [ środa, 24 listopada 2004, 14:35 ]
Tytuł:  Re: Co ja wiem o moim wykrywaczu?

Opcio napisał(a):
Liczę na masowy odzew!!

... producentow ;)

Autor:  PREM [ środa, 24 listopada 2004, 14:40 ]
Tytuł: 

i sklepów sprzedających sprzęt :D

Autor:  Szary Wilk [ środa, 24 listopada 2004, 14:43 ]
Tytuł: 

Czas na reklame :luv

Autor:  Opcio [ środa, 24 listopada 2004, 15:22 ]
Tytuł: 

Cóż, wśród reklam może na pewno znajdą się rzeczowe komentarze... Jeżeli będziemy do sprawy podchodzić tak pesymistycznie, to możemy uznać, że nie warto pytać o jakiekolwiek opinie na temat sprzętu na forum, bo odpowiedzi są z założenia tendencyjne.
Więcej optymizmu Proszę Państwa!
Warto przynajmniej spróbować.

Autor:  Topór [ środa, 1 grudnia 2004, 17:21 ]
Tytuł: 

eeeeeeeeeeeeetam :jump

Autor:  Kryniooo [ środa, 1 grudnia 2004, 17:59 ]
Tytuł: 

Hmmmmmmmmm

Miałem raz jabla aż mina mi zbladła
gdy wykopałem z kilometr kabla
więc myślę czas zmienić piszczałkę
byle nie na gorzałke
na skupie za kabel fortunę dostałem
na nowy sprzecik wszystko wydałem
awizo w skrzynce sobie lezało
a mi w głowie sie przewracało
żonke już w windzie słyszałem
a pod drzwiami juz warowałem
dostałem patelnią po głowie
nieuległa mej namowie
ale sprzęcik nowy mam
a to powiem oni wam :

Hehe ja to moge sobie porównać ale jabla do ultry i odwrotnie bo nic innego w ręku niemiałem

Pozdrówka alll

Autor:  Kryniooo [ środa, 1 grudnia 2004, 18:12 ]
Tytuł: 

A propo testów i takich tam

http://free.polbox.pl/d/dark/testy.htm#bhqd

ja juz wybrałem teraz czas na ciebie ........................

heheheee

Autor:  TYmon [ środa, 1 grudnia 2004, 22:32 ]
Tytuł: 

O kurde zostań raperem...... :dnc :zdr

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/