https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Co ja wiem o moim wykrywaczu? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=8472 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Opcio [ środa, 24 listopada 2004, 14:23 ] |
| Tytuł: | Co ja wiem o moim wykrywaczu? |
Witam, pojawiało się już kilka koncepcji pewnego podsumowania i zebrania informacji na temat wykrywaczy, ale nic z tego nie wyszło. Mam propozycję, odpisując na ten temat podajcie: 1.Model 2.Zasięg (uzyskany w przeciętnym, w miarę obiektywnym gruncie!) na kilku przykładach np. współczesne monety, ewentualnie starsze, popularne 3.Kilka plusów 4.Kilka minusów 5.Krótkie podsumowanie (m.in. własne uwagi, cena, porównanie do innych podobnych - to jest trochę ryzykowne, ale trudno) UWAGA: Warto zachować kolejność i zwięzłość wypowiedzi, unikać zbędnej polemiki !!, trzymać się kolejności podanej we wzorze. Tylko wtedy takie podsumowanie ma sens. Powinienem rozpocząć własnym opisem, ale właśnie modyfikuję konstrukcję swojej wykrywki i nie mogę przeprowadzić testów ;) Liczę na masowy odzew!! |
|
| Autor: | Bacchus [ środa, 24 listopada 2004, 14:35 ] |
| Tytuł: | Re: Co ja wiem o moim wykrywaczu? |
Opcio napisał(a): Liczę na masowy odzew!!
... producentow ;) |
|
| Autor: | PREM [ środa, 24 listopada 2004, 14:40 ] |
| Tytuł: | |
i sklepów sprzedających sprzęt :D |
|
| Autor: | Szary Wilk [ środa, 24 listopada 2004, 14:43 ] |
| Tytuł: | |
Czas na reklame :luv |
|
| Autor: | Opcio [ środa, 24 listopada 2004, 15:22 ] |
| Tytuł: | |
Cóż, wśród reklam może na pewno znajdą się rzeczowe komentarze... Jeżeli będziemy do sprawy podchodzić tak pesymistycznie, to możemy uznać, że nie warto pytać o jakiekolwiek opinie na temat sprzętu na forum, bo odpowiedzi są z założenia tendencyjne. Więcej optymizmu Proszę Państwa! Warto przynajmniej spróbować. |
|
| Autor: | Topór [ środa, 1 grudnia 2004, 17:21 ] |
| Tytuł: | |
eeeeeeeeeeeeetam :jump |
|
| Autor: | Kryniooo [ środa, 1 grudnia 2004, 17:59 ] |
| Tytuł: | |
Hmmmmmmmmm Miałem raz jabla aż mina mi zbladła gdy wykopałem z kilometr kabla więc myślę czas zmienić piszczałkę byle nie na gorzałke na skupie za kabel fortunę dostałem na nowy sprzecik wszystko wydałem awizo w skrzynce sobie lezało a mi w głowie sie przewracało żonke już w windzie słyszałem a pod drzwiami juz warowałem dostałem patelnią po głowie nieuległa mej namowie ale sprzęcik nowy mam a to powiem oni wam : Hehe ja to moge sobie porównać ale jabla do ultry i odwrotnie bo nic innego w ręku niemiałem Pozdrówka alll |
|
| Autor: | Kryniooo [ środa, 1 grudnia 2004, 18:12 ] |
| Tytuł: | |
A propo testów i takich tam http://free.polbox.pl/d/dark/testy.htm#bhqd ja juz wybrałem teraz czas na ciebie ........................ heheheee |
|
| Autor: | TYmon [ środa, 1 grudnia 2004, 22:32 ] |
| Tytuł: | |
O kurde zostań raperem...... :dnc :zdr |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|