https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Bounty hunter Quick Draw II https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=8546 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Grzesiek [ niedziela, 28 listopada 2004, 18:24 ] |
| Tytuł: | Bounty hunter Quick Draw II |
Bounty hunter Quick Draw II. jakie są osiągi tego wykrywacza np. hełm, bagnet, puszka gas maski,monety czy jest wart? Właśnie chcę kupić Bounty hunter tylko nie wiem jakiego? P.S Jaki Bounty hunter jest najepszy do militari. :h :h |
|
| Autor: | Bacchus [ niedziela, 28 listopada 2004, 19:54 ] |
| Tytuł: | |
Na poczatek polecam opcji "szukaj" w menu forum. Pozdrawiam Bacchus |
|
| Autor: | PREM [ poniedziałek, 29 listopada 2004, 12:17 ] |
| Tytuł: | |
Odnosnie wzmiankowanego wykrywacza moge wyrazic krotka opinie: do monet i drobiazgow TAK do militariow NIE |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|