https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Małe pytanie ... https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=8577 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Dansker [ wtorek, 30 listopada 2004, 19:52 ] |
| Tytuł: | Małe pytanie ... |
Witam ! Jestem nowym na Forum, to dopiero moja druga wypowiedź. Mam małe pytanko odnośnie wykrywacza: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=35371471 Ktoś mógłby coś napisać o takim egzemplarzu ? Co to znaczy "impulsowy wykrywacz PI" ? Jakieś specyfikacje, zdjęcia itp. ? Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam serdecznie ! |
|
| Autor: | ms [ wtorek, 30 listopada 2004, 23:21 ] |
| Tytuł: | |
polecam: - wyszukiwarka search.php i wpisać haslo pożadane np impulsowy czy tez PI lub jakie sobie zyczysz - zajrzeć na forum "O" http://www.odkrywca.pl/forum.php?id_for ... 55050792e3 i na dole wyszukiwarka, hasla jak wyzej znajdziesz m.in takie wątki: http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=69261 i masę innych a to chapnąłem od Kruka: WYKRYWACZ IMPULSOWY ( ang. PI) Sonda tego wykrywacza zawiera pojedynczą cewkę zasilaną krótkim impulsem prądowym o wielkiej energii. Przepływ prądu przez cewkę powoduje wytworzenie silnego pola magnetycznego, które z kolei obejmuje otaczającą przestrzeń. Układ odbiorczy wykrywacza rejestruje zmiany prędkości i sposobu zaniku wytworzonego pola magnetycznego. Prędkość zaniku tego pola zależna jest od tego, czy w zasięgu wykrywacza znajdują się przedmioty metalowe. Wykrywacz ten doskonale nadaje się do poszukiwań przedmiotów żelaznych, charakteryzuje go największy zasięg spośród wszystkich znanych konstrukcji, jest niewrażliwy na wpływ zmineralizowanego gruntu. Jednak ma istotne wady, - duży pobór prądu, wymaga względnie powolnego prowadzenia sondy, stosowane układy selektywnego rozpoznawania metali są nieskuteczne. więcej mozesz poczytac wlaśnie u Kruka: http://www.poszukiwania.pl/portal/modul ... cle&sid=34 tak więc poznaleś przy okazji inne miejsca wymiany poglądów i mysli :D milej lektury |
|
| Autor: | Wojtek [ wtorek, 30 listopada 2004, 23:34 ] |
| Tytuł: | |
Dodam od siebie że ta aukcja wygląda dość "biednie",czyli sama teroria o wykrywce(to tak jak sprzedawać auto które ma kierownice,cztery koła i silnik w opisie),jak możesz to dowiedz sie od sprzedającego jakie ma parametry itp.(być może to Jabel),przedstaw na forum i będzie można coś więcej powiedziec na ten temat. |
|
| Autor: | Bacchus [ środa, 1 grudnia 2004, 03:03 ] |
| Tytuł: | |
Ludzie... www.poszukiwanieskarbow.com , na gorze wybrac pozycje "technika". ;) Bacchus |
|
| Autor: | ms [ środa, 1 grudnia 2004, 08:37 ] |
| Tytuł: | |
Bacchus napisał(a): Ludzie...
nie zaszkodzi jak zerknie rownież na uwagi praktyczne porozrzucane tu i ówdzie, wszechstronność to obszerniejsza świadomość a ta z kolei wplywa korzystnie na radość z zakupów :D |
|
| Autor: | Dansker [ środa, 1 grudnia 2004, 17:07 ] |
| Tytuł: | |
Dziękuje bardzo za informacje. Postaram się "wydoić" od sprzedającego jakieś informacje i zamieszcze je na forum. Pozdrawiam ! |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|