https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Wieczne pytanie, CO WYBRAĆ? brrrrrrrrr https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=8596 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Topór [ środa, 1 grudnia 2004, 17:33 ] |
| Tytuł: | Wieczne pytanie, CO WYBRAĆ? brrrrrrrrr |
Wieczne pytanie, CO WYBRAĆ? (jaki wykrywacz) przewija się cały czas na tym forum :mad: . Ja nic się nie dowiedziałem konkretnego na tym forum a mianowicie ten jest lepszy od tamtego a tamty od tego ale i tak jest za drogi. :lol: Kupujcie, co chcecie, od kogo i za ile a za tyle ile was stać. :1 KONIEC! Mam dziś zły dzień sorry. :gil |
|
| Autor: | Denar [ środa, 1 grudnia 2004, 22:04 ] |
| Tytuł: | |
Każdy obawia się sporów, które wynikają po zaproponowaniu konkretnego modelu lub firmy. Moja droga była taka, że najpierw kupiłem pierwszy, który się nawinął. Później kupiłem drugi, który był świetny ale skąd niby miałem o tym wiedzieć, potem były następne i następne, i znów powroty do tych wcześniejszych. Na ogół sprzedawanie wiąże się z pewną stratą, ale zyskuje się bezcenną wiedzę. Po kilku latach wykorzystałem zdobytą wiedzę i założyłem małą firmę handlującą wykrywaczami. Dało mi to możliwość wypróbowania ponad 2 tysięcy różnych wykrywaczy i teraz już wiem które są dobre. Niestety dzielenie się tą wiedzą w takim medium jak forum dyskusyjne jest dla mnie polem minowym. Musisz sam wybrać i tak jak np. z wyborem żony nikt tego za Ciebie nie zrobi. |
|
| Autor: | Bacchus [ czwartek, 2 grudnia 2004, 02:10 ] |
| Tytuł: | |
Denar napisał(a): Dało mi to możliwość wypróbowania ponad 2 tysięcy różnych wykrywaczy
?! Hmmm... Wiec abstrah.ujac od tej jakze dumnej liczby 2000 wykrywaczy: aby "wyprobowac" i moc osadzic jakosc i umiejetnosci jakiegos wykrywacza, trzeba co najmniej kilku tygodni (w wiekszosci wypadkow mowilbym wrecz o miesiacach, ale dajmy na to). Liczac nawet, dla prostego rachunku, ze Pan potrzebuje tylko tydzien (!), daje to 2000 tygodni. A 2000 tygodni podzielone przez 52 tygodnie w roku daje: 2000 : 52 = 38,46.... LAT Nie chce Pana pytac o wiek, ale............. ;) Pozdrawiam Wszystkich serdecznie Bacchus |
|
| Autor: | Denar [ czwartek, 2 grudnia 2004, 09:06 ] |
| Tytuł: | |
Kto napisał, że wykrywacz testuje się tydzień. W niektórych przypadkach trwało to kilka lat, w innych wystarczało obejrzeć, włączyć, przesunąć monetę nad cewką i odłożyć na miejsce. W każdym razie mojej drogi nie polecam! |
|
| Autor: | MacRyba [ czwartek, 2 grudnia 2004, 15:57 ] |
| Tytuł: | |
Ale fajnie czytac takie posty. Tym bardziej ze i tak nikomu nie zalezy na pokazaniu najlepszego wykrywacza. :) Lepsze od wykrywacza jest szukanie - jesli sie ma czas. Lasek, wiaterek, kobieta nie marudzi no i w lato kupa muchokomarow albo offem smierdzacy sweterek i spodnie itp :) |
|
| Autor: | MacRyba [ czwartek, 2 grudnia 2004, 16:00 ] |
| Tytuł: | |
A w odpowiedzi na pytanie Kupi jaki kolwiek - kazdy Ci da kupe frajdy jesli wiesz gdzie szukac |
|
| Autor: | Topór [ piątek, 3 grudnia 2004, 23:10 ] |
| Tytuł: | 16 WALDSCHLOSSCHEN ALLENSTEIN 16” |
Byłem dziś koło Olsztyna na wykopkach znalazłem dziwną okrągłą stalową pokrywę z tabliczką 16 WALDSCHLÖƒSCHEN ALLENSEIN 16 :que Allenstein to Olsztyn ale nie wiem co znaczy ten pierwszy wyraz i te cyfry są w kółku. :? foto |
|
| Autor: | 111 [ sobota, 4 grudnia 2004, 00:31 ] |
| Tytuł: | |
Ładnie Kolega zakończył ten wątek :) Nakrył "czapką" pzdr 111 ps. najlepszy wykrywacz - to ten którego nie mam (bo kasa, bo zasięgi, bo coś tam ), a gdy kupuję następny - to znowu inny jest lepszy... denerwujące i pierwszy - jak pierwsza ... |
|
| Autor: | Bacchus [ sobota, 4 grudnia 2004, 10:23 ] |
| Tytuł: | |
"Waldschlößchen" to w doslownym tlumaczeniu "Zameczek w lesie". Pozdrawiam Bacchus |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|