Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 01:29

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jankesi juz to wymyslili....
PostNapisane: piątek, 3 grudnia 2004, 00:08 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): sobota, 16 lutego 2002, 01:00
Posty: 3389
Lokalizacja: Bytom
PRECZ Z DUZYMI I CIEZKIMI WYKRYWACZAMI !!!!


Swoja droge dobry patent na polskie prawodawstwo...


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 3 grudnia 2004, 00:20 
Offline
Radkoff Pierwszy Wielki

Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 13:44
Posty: 2560
Lokalizacja: Belfast - Ulster Northern Ireland
Witam J.!
Poręczny mini-wykrywacz min przeciwpiechotnych? ;)
Pinpoint przyda się przy talerzowych :lol:
Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 3 grudnia 2004, 11:59 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 12 maja 2003, 00:00
Posty: 338
:jump :jump Piramidalne nieporozumienie ...... :jump :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: ciekawe...
PostNapisane: piątek, 3 grudnia 2004, 14:42 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): piątek, 19 grudnia 2003, 16:10
Posty: 54
Lokalizacja: Lublin
Ciekawe czy obicia dziurek przy sznurowadłach nie są przypadkiem metalowe - z tego co widzę to chyba tak :)

Jak rozumiem w trybie dynamicznym trzeba machać w lewo i prawo stojąc na drugiej nodze - jest to b. niebezpieczne.
Grozi natychmiastowym zapakowaniem w kaftanik o cokolwiek przydługich rękawkach i odwiezieniem do miejsca, w którym na temat fantów z wojen napoleońskich można podyskutować z głównym ich bohaterem ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 3 grudnia 2004, 16:45 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): poniedziałek, 15 listopada 2004, 16:47
Posty: 365
Lokalizacja: Warszawa
Na ebay coś takiego widziałem, ale to chyba jakiś szajs, musi mieć bardzo małą cewke, poza tym noga w niektórych momentach jest wysoko nad ziemią i wdodatku nie równolegle...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 3 grudnia 2004, 17:23 
Offline
Buszujący w śniegu

Dołączył(a): środa, 19 listopada 2003, 20:58
Posty: 891
Lokalizacja: Wrocław
Jęśli idzie o mnie to moim zdaniem jest to kupa. Tylko w USA może się sprzedać i podejrzewam, że może się ewentualnie nadać do czegoś na plaży gdy noga się zapada w piasku. Taki jankes jeden z drugim zamontują sobie to na stopy i podczas spacerku po plaży w słoneczny dzień gdzieś przypadkowo nastąpią na centa i im zapipczy.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 3 grudnia 2004, 20:15 
Offline
Małomówny czytacz

Dołączył(a): środa, 19 maja 2004, 13:14
Posty: 441
Lokalizacja: skądinąd
no wiec tak.. samo urzadzenie dziala i ma zasiegi podobne do znanych chyba wszystkim pinpointerow czy tez wykrywaczy kabli w scianach - zasieg znikomy. ale podobno istnieje podobny projekt z ta roznica ze cewka jest wewnatrz podeszwy !!! a kabelek idzie przez nogawke do obdbiornika na pasie- czyli mozna isc z niewielkim urzadzonkiem [jak walkman] sluchaweczki na uszach i przy okazji dostawac informacje o metalach pod butem. podobno wymyslone pzrez zapalenca chodzenia po plazach w poszukiwaniu monet. jak zostalo rozwiazane usztywnienie podeszwy, aby cewka byla sztywna - nie wiem, jak mozna byc zadowolonym z tak niewielkiej przeszukiwanej przestrzeni tez nie wiem, ale moze komus sie to podoba.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 4 grudnia 2004, 00:30 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): wtorek, 29 czerwca 2004, 02:56
Posty: 326
Lokalizacja: Silesia Superior
jak to zwykle bywa motorem ludzkich działań i wynalazków są albo kobiety, albo lenistwo. Tu odpowiedź jest jasna.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 4 grudnia 2004, 08:31 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 26 lipca 2004, 22:50
Posty: 169
Lokalizacja: PODKARPACIE
to zabawka dla małych dzieci coś w stylu tych wykrywek z supermarketów lub md 3002 cena raczej nie odpowiada jakości tego szmelcu


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL