https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Kto mi pomoze ..? :)
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=8623
Strona 1 z 1

Autor:  RUTUS [ czwartek, 2 grudnia 2004, 16:01 ]
Tytuł:  Kto mi pomoze ..? :)

Witam!
Bardzo serdecznie prosiłbym o kontakt mailowy posiadaczy b. dobrych detektorów z trójmiasta. Chodzi mi o drobną przysługę - testy zasiegu na polskie monety i opis jak detektor zachowuje sie przy tych zasiegach. ( stabilność , poprawność id itp. )
PROSZĘ O KONTAKT NA MAIL. - tego typu rozmowa zamieni się na pewno w nic nie znaczącą przepychankę. A ja potrzebuję konkretnej wiedzy ;)

Z góry dziękuję .
RUTUS

Autor:  marcinl [ czwartek, 2 grudnia 2004, 17:48 ]
Tytuł: 

Witam.

Ja w innej sprawie - wyslalem do Pana PM nt. pęknietej części w wykrywaczu i nie wiem, czy doszło, czy nie (ze wzgledu na "przeprowadzke" na serwerze"). Proszę o potwierdzenie.

Pozdrawiam, Marcin.

ps. W testach chętnie wezmę udział o ile nie zabierają zbyt dużo czasu.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/