https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Kto mi pomoze ..? :) https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=8623 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | RUTUS [ czwartek, 2 grudnia 2004, 16:01 ] |
| Tytuł: | Kto mi pomoze ..? :) |
Witam! Bardzo serdecznie prosiłbym o kontakt mailowy posiadaczy b. dobrych detektorów z trójmiasta. Chodzi mi o drobną przysługę - testy zasiegu na polskie monety i opis jak detektor zachowuje sie przy tych zasiegach. ( stabilność , poprawność id itp. ) PROSZĘ O KONTAKT NA MAIL. - tego typu rozmowa zamieni się na pewno w nic nie znaczącą przepychankę. A ja potrzebuję konkretnej wiedzy ;) Z góry dziękuję . RUTUS |
|
| Autor: | marcinl [ czwartek, 2 grudnia 2004, 17:48 ] |
| Tytuł: | |
Witam. Ja w innej sprawie - wyslalem do Pana PM nt. pęknietej części w wykrywaczu i nie wiem, czy doszło, czy nie (ze wzgledu na "przeprowadzke" na serwerze"). Proszę o potwierdzenie. Pozdrawiam, Marcin. ps. W testach chętnie wezmę udział o ile nie zabierają zbyt dużo czasu. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|