https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Jankesi juz to wymyslili....
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=8633
Strona 1 z 1

Autor:  jms-bytom [ piątek, 3 grudnia 2004, 00:08 ]
Tytuł:  Jankesi juz to wymyslili....

PRECZ Z DUZYMI I CIEZKIMI WYKRYWACZAMI !!!!


Swoja droge dobry patent na polskie prawodawstwo...

Autor:  radkow1 [ piątek, 3 grudnia 2004, 00:20 ]
Tytuł: 

Witam J.!
Poręczny mini-wykrywacz min przeciwpiechotnych? ;)
Pinpoint przyda się przy talerzowych :lol:
Pozdrawiam!

Autor:  RUTUS [ piątek, 3 grudnia 2004, 11:59 ]
Tytuł: 

:jump :jump Piramidalne nieporozumienie ...... :jump :jump

Autor:  lion [ piątek, 3 grudnia 2004, 14:42 ]
Tytuł:  ciekawe...

Ciekawe czy obicia dziurek przy sznurowadłach nie są przypadkiem metalowe - z tego co widzę to chyba tak :)

Jak rozumiem w trybie dynamicznym trzeba machać w lewo i prawo stojąc na drugiej nodze - jest to b. niebezpieczne.
Grozi natychmiastowym zapakowaniem w kaftanik o cokolwiek przydługich rękawkach i odwiezieniem do miejsca, w którym na temat fantów z wojen napoleońskich można podyskutować z głównym ich bohaterem ;)

Autor:  tojatomek [ piątek, 3 grudnia 2004, 16:45 ]
Tytuł: 

Na ebay coś takiego widziałem, ale to chyba jakiś szajs, musi mieć bardzo małą cewke, poza tym noga w niektórych momentach jest wysoko nad ziemią i wdodatku nie równolegle...

Autor:  berezol [ piątek, 3 grudnia 2004, 17:23 ]
Tytuł: 

Jęśli idzie o mnie to moim zdaniem jest to kupa. Tylko w USA może się sprzedać i podejrzewam, że może się ewentualnie nadać do czegoś na plaży gdy noga się zapada w piasku. Taki jankes jeden z drugim zamontują sobie to na stopy i podczas spacerku po plaży w słoneczny dzień gdzieś przypadkowo nastąpią na centa i im zapipczy.

Autor:  BtS [ piątek, 3 grudnia 2004, 20:15 ]
Tytuł: 

no wiec tak.. samo urzadzenie dziala i ma zasiegi podobne do znanych chyba wszystkim pinpointerow czy tez wykrywaczy kabli w scianach - zasieg znikomy. ale podobno istnieje podobny projekt z ta roznica ze cewka jest wewnatrz podeszwy !!! a kabelek idzie przez nogawke do obdbiornika na pasie- czyli mozna isc z niewielkim urzadzonkiem [jak walkman] sluchaweczki na uszach i przy okazji dostawac informacje o metalach pod butem. podobno wymyslone pzrez zapalenca chodzenia po plazach w poszukiwaniu monet. jak zostalo rozwiazane usztywnienie podeszwy, aby cewka byla sztywna - nie wiem, jak mozna byc zadowolonym z tak niewielkiej przeszukiwanej przestrzeni tez nie wiem, ale moze komus sie to podoba.

Autor:  pifko [ sobota, 4 grudnia 2004, 00:30 ]
Tytuł: 

jak to zwykle bywa motorem ludzkich działań i wynalazków są albo kobiety, albo lenistwo. Tu odpowiedź jest jasna.

Autor:  KRUGER [ sobota, 4 grudnia 2004, 08:31 ]
Tytuł: 

to zabawka dla małych dzieci coś w stylu tych wykrywek z supermarketów lub md 3002 cena raczej nie odpowiada jakości tego szmelcu

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/