https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Jankesi juz to wymyslili.... https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=8633 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | jms-bytom [ piątek, 3 grudnia 2004, 00:08 ] |
| Tytuł: | Jankesi juz to wymyslili.... |
PRECZ Z DUZYMI I CIEZKIMI WYKRYWACZAMI !!!! Swoja droge dobry patent na polskie prawodawstwo... |
|
| Autor: | radkow1 [ piątek, 3 grudnia 2004, 00:20 ] |
| Tytuł: | |
Witam J.! Poręczny mini-wykrywacz min przeciwpiechotnych? ;) Pinpoint przyda się przy talerzowych :lol: Pozdrawiam! |
|
| Autor: | RUTUS [ piątek, 3 grudnia 2004, 11:59 ] |
| Tytuł: | |
:jump :jump Piramidalne nieporozumienie ...... :jump :jump |
|
| Autor: | lion [ piątek, 3 grudnia 2004, 14:42 ] |
| Tytuł: | ciekawe... |
Ciekawe czy obicia dziurek przy sznurowadłach nie są przypadkiem metalowe - z tego co widzę to chyba tak :) Jak rozumiem w trybie dynamicznym trzeba machać w lewo i prawo stojąc na drugiej nodze - jest to b. niebezpieczne. Grozi natychmiastowym zapakowaniem w kaftanik o cokolwiek przydługich rękawkach i odwiezieniem do miejsca, w którym na temat fantów z wojen napoleońskich można podyskutować z głównym ich bohaterem ;) |
|
| Autor: | tojatomek [ piątek, 3 grudnia 2004, 16:45 ] |
| Tytuł: | |
Na ebay coś takiego widziałem, ale to chyba jakiś szajs, musi mieć bardzo małą cewke, poza tym noga w niektórych momentach jest wysoko nad ziemią i wdodatku nie równolegle... |
|
| Autor: | berezol [ piątek, 3 grudnia 2004, 17:23 ] |
| Tytuł: | |
Jęśli idzie o mnie to moim zdaniem jest to kupa. Tylko w USA może się sprzedać i podejrzewam, że może się ewentualnie nadać do czegoś na plaży gdy noga się zapada w piasku. Taki jankes jeden z drugim zamontują sobie to na stopy i podczas spacerku po plaży w słoneczny dzień gdzieś przypadkowo nastąpią na centa i im zapipczy. |
|
| Autor: | BtS [ piątek, 3 grudnia 2004, 20:15 ] |
| Tytuł: | |
no wiec tak.. samo urzadzenie dziala i ma zasiegi podobne do znanych chyba wszystkim pinpointerow czy tez wykrywaczy kabli w scianach - zasieg znikomy. ale podobno istnieje podobny projekt z ta roznica ze cewka jest wewnatrz podeszwy !!! a kabelek idzie przez nogawke do obdbiornika na pasie- czyli mozna isc z niewielkim urzadzonkiem [jak walkman] sluchaweczki na uszach i przy okazji dostawac informacje o metalach pod butem. podobno wymyslone pzrez zapalenca chodzenia po plazach w poszukiwaniu monet. jak zostalo rozwiazane usztywnienie podeszwy, aby cewka byla sztywna - nie wiem, jak mozna byc zadowolonym z tak niewielkiej przeszukiwanej przestrzeni tez nie wiem, ale moze komus sie to podoba. |
|
| Autor: | pifko [ sobota, 4 grudnia 2004, 00:30 ] |
| Tytuł: | |
jak to zwykle bywa motorem ludzkich działań i wynalazków są albo kobiety, albo lenistwo. Tu odpowiedź jest jasna. |
|
| Autor: | KRUGER [ sobota, 4 grudnia 2004, 08:31 ] |
| Tytuł: | |
to zabawka dla małych dzieci coś w stylu tych wykrywek z supermarketów lub md 3002 cena raczej nie odpowiada jakości tego szmelcu |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|