Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 07:15

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: XP
PostNapisane: środa, 8 grudnia 2004, 14:26 
Offline
Złosliwy Nieludzki Doktor

Dołączył(a): piątek, 15 marca 2002, 01:00
Posty: 2242
a wlasnie a jakie opinie macie na temat firmy XP np sprzetu typu ADX 200 ???? czy w ogole ktos tego sprzetu uzywa??? jakie ma opinie???


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 8 grudnia 2004, 14:50 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 29 maja 2002, 00:00
Posty: 341
Lokalizacja: Środa Śląska (Wrocław)
we wrocławiu jest kilka osób używających tego sprzętu ( dealer na miejscu :D ) popytaj na forum odkrywcy , wiem że tam przynajmniej jeden z nich się udziela.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 8 grudnia 2004, 15:13 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2002, 01:00
Posty: 1098
Lokalizacja: Poznań
Mialem w reku (Goldmaxx) i nie zwalil mnie z nog. Dyskryminacja tragiczna. Solidna konstrukcja, ale nic dla mnie.

Bacchus


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 8 grudnia 2004, 15:21 
Offline
Złosliwy Nieludzki Doktor

Dołączył(a): piątek, 15 marca 2002, 01:00
Posty: 2242
dzieki wlasnie wrzucilem post


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 8 grudnia 2004, 15:55 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): sobota, 1 czerwca 2002, 00:00
Posty: 419
Lokalizacja: Mońki
Dosyć długo i dokładnie testowałem XP Gold-Max. Moim zdaniem jest to detektor specjalizowany i do ogólnych zastosowań raczej się nie nadaje. Uważam, że najodpowiedniejszym miejscem dla niego jest plaża oraz tereny stosunkowo mało zaśmiecone żelazem. Dobrze radzi sobie z trudnym gruntem. Skutecznie wykrywa drobne słabo przewodzące przedmioty np. złoty łańcuszek, kolczyk czy bardzo cienka monetka. W praktyce trzeba dużo kopać, ale może się to sowicie opłacać. Nadaje się jako tzw. detektor uzupełniający lub dla świadomych i bardzo cierpliwych dłubaczy. Jako sprzęt uniwersalny poleciłbym raczej XP Gmax (sprawdź www.detektor.w.pl ). Pozdrawiam
Mrand


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 8 grudnia 2004, 16:10 
Offline
Złosliwy Nieludzki Doktor

Dołączył(a): piątek, 15 marca 2002, 01:00
Posty: 2242
juz wiem sporo :)))) zapowiada sie calkiem ciekawy sprzet .....


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 8 grudnia 2004, 16:19 
Offline
Złosliwy Nieludzki Doktor

Dołączył(a): piątek, 15 marca 2002, 01:00
Posty: 2242
Porownujac pod wzgledem pulapow cenowych G max jest czy nie jest konkurencyjny dl a Minelaba sovereinga elite ??? jak sadzicie?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL