Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 07:15

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wieczne pytanie, CO WYBRAĆ? brrrrrrrrr
PostNapisane: środa, 1 grudnia 2004, 17:33 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2004, 23:09
Posty: 183
Lokalizacja: Ostróda dawne Prusy Wschodnie
Wieczne pytanie, CO WYBRAĆ? (jaki wykrywacz) przewija się cały czas na tym forum :mad: .
Ja nic się nie dowiedziałem konkretnego na tym forum a mianowicie ten jest lepszy od tamtego a tamty od tego ale i tak jest za drogi. :lol: Kupujcie, co chcecie, od kogo i za ile a za tyle ile was stać. :1 KONIEC!
Mam dziś zły dzień sorry.

:gil


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 1 grudnia 2004, 22:04 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2003, 00:00
Posty: 993
Lokalizacja: Gdynia
Każdy obawia się sporów, które wynikają po zaproponowaniu konkretnego modelu lub firmy. Moja droga była taka, że najpierw kupiłem pierwszy, który się nawinął. Później kupiłem drugi, który był świetny ale skąd niby miałem o tym wiedzieć, potem były następne i następne, i znów powroty do tych wcześniejszych. Na ogół sprzedawanie wiąże się z pewną stratą, ale zyskuje się bezcenną wiedzę. Po kilku latach wykorzystałem zdobytą wiedzę i założyłem małą firmę handlującą wykrywaczami. Dało mi to możliwość wypróbowania ponad 2 tysięcy różnych wykrywaczy i teraz już wiem które są dobre. Niestety dzielenie się tą wiedzą w takim medium jak forum dyskusyjne jest dla mnie polem minowym. Musisz sam wybrać i tak jak np. z wyborem żony nikt tego za Ciebie nie zrobi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 2 grudnia 2004, 02:10 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2002, 01:00
Posty: 1098
Lokalizacja: Poznań
Denar napisał(a):
Dało mi to możliwość wypróbowania ponad 2 tysięcy różnych wykrywaczy


?!

Hmmm... Wiec abstrah.ujac od tej jakze dumnej liczby 2000 wykrywaczy: aby "wyprobowac" i moc osadzic jakosc i umiejetnosci jakiegos wykrywacza, trzeba co najmniej kilku tygodni (w wiekszosci wypadkow mowilbym wrecz o miesiacach, ale dajmy na to). Liczac nawet, dla prostego rachunku, ze Pan potrzebuje tylko tydzien (!), daje to 2000 tygodni. A 2000 tygodni podzielone przez 52 tygodnie w roku daje:

2000 : 52 = 38,46.... LAT

Nie chce Pana pytac o wiek, ale............. ;)

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie
Bacchus


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 2 grudnia 2004, 09:06 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2003, 00:00
Posty: 993
Lokalizacja: Gdynia
Kto napisał, że wykrywacz testuje się tydzień. W niektórych przypadkach trwało to kilka lat, w innych wystarczało obejrzeć, włączyć, przesunąć monetę nad cewką i odłożyć na miejsce.
W każdym razie mojej drogi nie polecam!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 2 grudnia 2004, 15:57 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): czwartek, 26 sierpnia 2004, 12:56
Posty: 42
Lokalizacja: wawa, kielce, pomorze zach.
Ale fajnie czytac takie posty.

Tym bardziej ze i tak nikomu nie zalezy na pokazaniu najlepszego wykrywacza. :)

Lepsze od wykrywacza jest szukanie - jesli sie ma czas.

Lasek, wiaterek, kobieta nie marudzi no i w lato kupa muchokomarow albo offem smierdzacy sweterek i spodnie itp :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 2 grudnia 2004, 16:00 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): czwartek, 26 sierpnia 2004, 12:56
Posty: 42
Lokalizacja: wawa, kielce, pomorze zach.
A w odpowiedzi na pytanie
Kupi jaki kolwiek - kazdy Ci da kupe frajdy jesli wiesz gdzie szukac


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: 16 WALDSCHLOSSCHEN ALLENSTEIN 16”
PostNapisane: piątek, 3 grudnia 2004, 23:10 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2004, 23:09
Posty: 183
Lokalizacja: Ostróda dawne Prusy Wschodnie
Byłem dziś koło Olsztyna na wykopkach znalazłem dziwną okrągłą stalową pokrywę z tabliczką 16 WALDSCHLÖƒSCHEN ALLENSEIN 16
:que Allenstein to Olsztyn ale nie wiem co znaczy ten pierwszy wyraz i te cyfry są w kółku. :?
foto


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 4 grudnia 2004, 00:31 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): poniedziałek, 28 lipca 2003, 00:00
Posty: 1203
Lokalizacja: warszawqa
Ładnie Kolega zakończył ten wątek :)

Nakrył "czapką"

pzdr 111

ps. najlepszy wykrywacz - to ten którego nie mam (bo kasa, bo zasięgi, bo coś tam ), a gdy kupuję następny - to znowu inny jest lepszy...
denerwujące

i pierwszy - jak pierwsza ...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 4 grudnia 2004, 10:23 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2002, 01:00
Posty: 1098
Lokalizacja: Poznań
"Waldschlößchen" to w doslownym tlumaczeniu "Zameczek w lesie".

Pozdrawiam
Bacchus


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL