https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Chudzinki i spaślaki
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=8679
Strona 1 z 1

Autor:  pifko [ niedziela, 5 grudnia 2004, 02:34 ]
Tytuł:  Chudzinki i spaślaki

zastanawiam się ciężko nad wagą wykrywaczy.

Jakie są wasze typy jeśli chodzi o najlżejszą i najcięższą konstrukcje (pomijąc georadary i inne cuda).

Autor:  karas1979 [ niedziela, 5 grudnia 2004, 15:16 ]
Tytuł: 

Najcieższy W3P.
Najlzejszy MD 3002 :D, kto widzial wie o czym pisze :)
Pozdrawiam.
karas1979

Autor:  pifko [ niedziela, 5 grudnia 2004, 16:42 ]
Tytuł: 

pisałem WYKRYWACZY !! :jump :jump :jump


mój typ Rutus ultra - 1250 gram kto da mniej ??

Autor:  gwene [ niedziela, 5 grudnia 2004, 18:01 ]
Tytuł: 

white's prizm 1,13 kg

Autor:  [BS] Wolf [ niedziela, 5 grudnia 2004, 18:54 ]
Tytuł: 

a moj Jabel nie warzy nawet 1kg (a moze to sie wazy pisze,<--- oj chyba tak!!!:D:D:D:D)

Autor:  lis [ niedziela, 5 grudnia 2004, 20:40 ]
Tytuł: 

złożyłem kiedyś BFO (ten z EP typ-5025) ważył niecałe 40 dkg, teoretycznie to też wykrywacz
pozdrawiam

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/