https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Chudzinki i spaślaki https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=8679 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | pifko [ niedziela, 5 grudnia 2004, 02:34 ] |
| Tytuł: | Chudzinki i spaślaki |
zastanawiam się ciężko nad wagą wykrywaczy. Jakie są wasze typy jeśli chodzi o najlżejszą i najcięższą konstrukcje (pomijąc georadary i inne cuda). |
|
| Autor: | karas1979 [ niedziela, 5 grudnia 2004, 15:16 ] |
| Tytuł: | |
Najcieższy W3P. Najlzejszy MD 3002 :D, kto widzial wie o czym pisze :) Pozdrawiam. karas1979 |
|
| Autor: | pifko [ niedziela, 5 grudnia 2004, 16:42 ] |
| Tytuł: | |
pisałem WYKRYWACZY !! :jump :jump :jump mój typ Rutus ultra - 1250 gram kto da mniej ?? |
|
| Autor: | gwene [ niedziela, 5 grudnia 2004, 18:01 ] |
| Tytuł: | |
white's prizm 1,13 kg |
|
| Autor: | [BS] Wolf [ niedziela, 5 grudnia 2004, 18:54 ] |
| Tytuł: | |
a moj Jabel nie warzy nawet 1kg (a moze to sie wazy pisze,<--- oj chyba tak!!!:D:D:D:D) |
|
| Autor: | lis [ niedziela, 5 grudnia 2004, 20:40 ] |
| Tytuł: | |
złożyłem kiedyś BFO (ten z EP typ-5025) ważył niecałe 40 dkg, teoretycznie to też wykrywacz pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|