https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Czy warto https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=8749 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | meko [ środa, 8 grudnia 2004, 13:24 ] |
| Tytuł: | Czy warto |
Panowie czy cos mi powiecie na temat WHITE'S PRIZM 2 , czy jest dobry na monety , drobne przedmioty i czy ktoś ma osiągi na tym sprzęcie . :h |
|
| Autor: | meko [ środa, 8 grudnia 2004, 23:47 ] |
| Tytuł: | |
no co panowie czy nikt z was nie testował tej wykrywki? |
|
| Autor: | Bacchus [ czwartek, 9 grudnia 2004, 05:05 ] |
| Tytuł: | |
Chyba raczej nie wielu. Polecam anglojezyczne strony - sadze, ze tam znajdziesz na pewno wiecej informacji. Pozdrawiam Bacchus |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|