https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Czy warto
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=8749
Strona 1 z 1

Autor:  meko [ środa, 8 grudnia 2004, 13:24 ]
Tytuł:  Czy warto

Panowie czy cos mi powiecie na temat WHITE'S PRIZM 2 , czy jest dobry na monety , drobne przedmioty i czy ktoś ma osiągi na tym sprzęcie . :h

Autor:  meko [ środa, 8 grudnia 2004, 23:47 ]
Tytuł: 

no co panowie czy nikt z was nie testował tej wykrywki?

Autor:  Bacchus [ czwartek, 9 grudnia 2004, 05:05 ]
Tytuł: 

Chyba raczej nie wielu.
Polecam anglojezyczne strony - sadze, ze tam znajdziesz na pewno wiecej informacji.

Pozdrawiam
Bacchus

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/