https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| XP https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=8751 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | PREM [ środa, 8 grudnia 2004, 14:26 ] |
| Tytuł: | XP |
a wlasnie a jakie opinie macie na temat firmy XP np sprzetu typu ADX 200 ???? czy w ogole ktos tego sprzetu uzywa??? jakie ma opinie??? |
|
| Autor: | past [ środa, 8 grudnia 2004, 14:50 ] |
| Tytuł: | |
we wrocławiu jest kilka osób używających tego sprzętu ( dealer na miejscu :D ) popytaj na forum odkrywcy , wiem że tam przynajmniej jeden z nich się udziela. |
|
| Autor: | Bacchus [ środa, 8 grudnia 2004, 15:13 ] |
| Tytuł: | |
Mialem w reku (Goldmaxx) i nie zwalil mnie z nog. Dyskryminacja tragiczna. Solidna konstrukcja, ale nic dla mnie. Bacchus |
|
| Autor: | PREM [ środa, 8 grudnia 2004, 15:21 ] |
| Tytuł: | |
dzieki wlasnie wrzucilem post |
|
| Autor: | Mrand [ środa, 8 grudnia 2004, 15:55 ] |
| Tytuł: | |
Dosyć długo i dokładnie testowałem XP Gold-Max. Moim zdaniem jest to detektor specjalizowany i do ogólnych zastosowań raczej się nie nadaje. Uważam, że najodpowiedniejszym miejscem dla niego jest plaża oraz tereny stosunkowo mało zaśmiecone żelazem. Dobrze radzi sobie z trudnym gruntem. Skutecznie wykrywa drobne słabo przewodzące przedmioty np. złoty łańcuszek, kolczyk czy bardzo cienka monetka. W praktyce trzeba dużo kopać, ale może się to sowicie opłacać. Nadaje się jako tzw. detektor uzupełniający lub dla świadomych i bardzo cierpliwych dłubaczy. Jako sprzęt uniwersalny poleciłbym raczej XP Gmax (sprawdź www.detektor.w.pl ). Pozdrawiam Mrand |
|
| Autor: | PREM [ środa, 8 grudnia 2004, 16:10 ] |
| Tytuł: | |
juz wiem sporo :)))) zapowiada sie calkiem ciekawy sprzet ..... |
|
| Autor: | PREM [ środa, 8 grudnia 2004, 16:19 ] |
| Tytuł: | |
Porownujac pod wzgledem pulapow cenowych G max jest czy nie jest konkurencyjny dl a Minelaba sovereinga elite ??? jak sadzicie? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|