https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| [Wykrywacz] problem z Nowakiem https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=8795 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Partyzant [ sobota, 11 grudnia 2004, 16:27 ] |
| Tytuł: | [Wykrywacz] problem z Nowakiem |
witam Mam mały problem, otóż jak go podłącze do zasilacza (ładowania) to działa ale jak odłącze to już nie. Baterie są naładowane.Baterie na bank sa naładowane. Sprawdzałem wszelkie kabelki czy są dobrze podłączone i na oko wszystko jest ok. Stało to się po tym jak wymieniałem potencjometry. nic nie zostało uszkodzone. Może ktoś kto ma nowaka mógłby otworzyć go i zrobić fote (porównał bym czy "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! nic się nie uszkodziło itp.). Pozdrawiam |
|
| Autor: | lis [ sobota, 11 grudnia 2004, 21:07 ] |
| Tytuł: | |
akumulatorki może są niesprawne, zmierz napięcie i co ważne-natężenie prądu który mogą dać po partyzancku musiałeś zrobić ten remoncik że aż foto potrzebujesz :lol: pozdrawiam |
|
| Autor: | proscan [ sobota, 11 grudnia 2004, 22:19 ] |
| Tytuł: | |
Witam, A czy aby nie jest uszkodzone gniazdko do ładowania ? Zdjęcia Nowaka są w Galerii PCB. :pa proscan |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|