https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| cewki di white'sa https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=8872 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | wiking10 [ wtorek, 14 grudnia 2004, 12:17 ] |
| Tytuł: | cewki di white'sa |
chcę kupić cewkę do white'sa. mam do wyboru blue max 800 i black max 5'3 - nie wiem, którą wybrać, cena nie ma znaczenia. czym się różnią? cewki chcę uzywać do monet,drobiazgów i czesania obozowisk napoleońskich. proszę o pomoc w tak bezpośredni sposób, gdyż "filozofowie sprzętowi", mimo zastrzeżeń oficjalnch, iż służą radą - olali małego misia. z góry dziękuję za pomoc |
|
| Autor: | RUTUS [ wtorek, 14 grudnia 2004, 13:20 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Powinien sie tu wypowiedzieć Proscan albo AM , ale blue max z tego co mi się wydaje ( lepiej lub gorzej ) będzie dawała minimalnie lepsze osiągi. |
|
| Autor: | proscan [ wtorek, 14 grudnia 2004, 16:20 ] |
| Tytuł: | |
Cewki mniejsze niż standardowa (czyli zazwyczaj inne niż BM950) są stosowane do specjalistycznych celów. Sondy BM 800 są bardzo popularne w USA gdzie często poszukuje się w zaśmieconych współczesnym śmieciem parkach. Zasięg takiej cewki będzie mniejszy niż BM950. Wyjątkiem mogą być naprawdę małe rzeczy (tzn. znacznie mniejsze od monety). Dla cewki 5.3 cala zastosowanie widzę do szukania w domach, ścianach, piwnicach ewentualnie w terenie bardzo gęsto usłanym śmieciem stalowym. Samorodków oczywiście nikt w Polsce szukać nie będzie. :pa proscan |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|