https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Jaki White's nadaje się szczególnie na militaria
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=8933
Strona 1 z 1

Autor:  Topór [ czwartek, 16 grudnia 2004, 19:44 ]
Tytuł:  Jaki White's nadaje się szczególnie na militaria

Jaki White's nadaje się szczególnie na militaria z nowych i starych
Moje oczekiwania to aby rozróżniał metale, pokazywał głębokość zalegania ,prosty w obsłudze ,w miarę lekki ,no i jaka taka dyskryminacja do kapsli itp. szajsu.
Jaka cewka , najlepiej się nadaje to tego typu żelastwa. :1
I co najważniejsze cena
:=

Autor:  Mrand [ czwartek, 16 grudnia 2004, 20:19 ]
Tytuł: 

Wydaje się, że najlepiej powinien Ci pasować Whites 5900. Odnajdziesz w nim pewne podobieństwo do Smętka, co bardzo ułatwi płynne przejście do nowego sprzętu, oraz wiele innych nowych bardzo ciekawych cech. Z pewnością zadowoli Cię także bardziej rozbudowana (o automatykę gruntu) wersja W6000. Polecam modele powyżej 1993 roku (czarne, jednopłytkowe). Te najnowsze, wg moich obserwacji, gorzej zachowują się w niskich temperaturach, a dla militarzysty ma to przecież duże znaczenie. Gdy oprócz standardowej BM950 dokupisz sondę Maxima 1500 (śr. 38cm) możesz naprawdę zaszaleć. Pragnę Cię przestrzec, że detektory te są wymagające wobec użytkownika. Gdy jednak je opanujesz uzyskasz naprawdę wdzięczne i niezawodne urządzenie, z którym nie będziesz chciał się rozstać. Miałem w życiu sporo różnych detektorów jeszcze więcej krócej lub dłużej używałem. Konstruuję także własne wykrywacze, ale Whites'a 5900 niezmiennie lubię i używam od ponad 5 lat. Pozdrawiam
Mrand

Autor:  Partyzant [ czwartek, 16 grudnia 2004, 22:17 ]
Tytuł: 

a cena tego Whites 5900 ?
Pozd.

Autor:  Mrand [ czwartek, 16 grudnia 2004, 22:44 ]
Tytuł: 

Widziałem w dziale Giełda, że Kret 35 puścił nie tak dawno W5900 za 1700zł. Ptaj, szukaj, może zdarzy się podobna okazja. Pozdrawiam
Mrand

Autor:  świeżynka [ czwartek, 16 grudnia 2004, 23:21 ]
Tytuł: 

(.)

Autor:  Mrand [ piątek, 17 grudnia 2004, 08:45 ]
Tytuł: 

Oto ostatnia oferta Whites'a http://www.whiteselectronics.com/detect ... ydetectors i W5900 w niej jest. Pozdrawiam
Mrand

Autor:  świeżynka [ sobota, 18 grudnia 2004, 00:20 ]
Tytuł: 

(.)

Autor:  Topór [ sobota, 18 grudnia 2004, 09:26 ]
Tytuł: 

a co o tym sprzęcie myślicie "spectrum eagle " nadje się? :?

Autor:  PREM [ sobota, 18 grudnia 2004, 11:15 ]
Tytuł: 

a PRIZM IV ???? czy ktos cos wie na jego temat??? chyba to nowos c na rynku ...

Autor:  Topór [ sobota, 18 grudnia 2004, 11:29 ]
Tytuł: 

raczej nie bo już nie produkują tego

Autor:  PREM [ sobota, 18 grudnia 2004, 12:03 ]
Tytuł: 

??? ale jest w ofercie chyba ze masz na mysli jakis inny wykrywacz, ostatnio nawet wprowadzili PRIZM V ale np w Vikingu jest w ofercie caly czas

Autor:  Topór [ sobota, 18 grudnia 2004, 14:14 ]
Tytuł: 

a jakie jest cło na detektory z usa :ups: 22%?

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/