Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 20:46

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: NOWE TESTY ACE'a 250 REWELACJA!!!
PostNapisane: poniedziałek, 7 marca 2005, 22:32 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): czwartek, 17 lutego 2005, 22:49
Posty: 2
Lokalizacja: Przemyśl
Nowe testy ACE'a. W terenie (chwile) i na sucho niestety z powodu pogody. Wiec tak testowałem go na normalnej cewce oraz na 10x14 DD, w zasadzie nie ma wiekszej różnicy miedzy obiema cewkami, poza tym, iz małą trzeba się troche wiecej namachać.
Musze przyznać iż mile zostałem zaskoczony osiągami. Klamre austriacką łapie na małej cewce od 40-45 cm a na Power DD do 50 cm, różnica niewielka ale za to duża jeśli chodzi o manewrowość na DD jest cieżki i nie wyważony i po dłuższej chwili reka wysiada no i baterie też.
Jeśli chodzi o przedmiot wielkości hełmu to na zwykłej cewce ok 100 cm a na DD do 120 cm , na ALL METAL i najwiekszej czułości ( tak tak na najwiekszej czułości pracuje stabilnie i nie świruje przy DD ),
Tak "poza tym" piszemy oddzielnie! - błąd ortograficzny!!! mogłem wyprubowac lepiej dyskryminacje oraz eliminacje sygnałow działa bez zarzutu. Można zdyskryminowac np jedna łuske, manierke i bedzie łapal wszystko "poza tym" piszemy oddzielnie! - błąd ortograficzny!!! czyli np bagnet klamre oraz inne. Naprawde szczerze jestem zaskoczony osiagami, wiadomo najlepiej czuje sie na drobnicy ale z militariami radzi sobie tez całkiem niezle.Od kilku lat chodziłem na "SMĘTKU" (cewka 30tka) i nie widze dużej różnicy miedzy nimi jeśli chodzi o osiągi, z plusami dla ACE'a (dyskryminacja waga itp).
Niestety teraz bedzie kolejna przerwa z powodu beznadziejnego sniegu ale juz niedługo w teren, nowy sprzet nowe możliwości nowe znaleziska.....


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 7 marca 2005, 23:26 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Kupiłeś ACE z dwoma cewkami !!! ???

;)

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: ACE 250
PostNapisane: wtorek, 8 marca 2005, 00:02 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): czwartek, 17 lutego 2005, 22:49
Posty: 2
Lokalizacja: Przemyśl
Witam
Nie, kupilem go w standardzie ale dzieki uprzejmośći znajomego (Dziekuje Konradzie), mialłem wypozyczonącewke na test, teraz wiem ze nie ma sensu płacic takiej kasy za cewke POWER DD, bo sie nie zwroci.
Pozdrawiam MG-34


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 8 marca 2005, 09:34 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 29 maja 2002, 00:00
Posty: 341
Lokalizacja: Środa Śląska (Wrocław)
to chyba osiągi w powietrzu??


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 8 marca 2005, 10:56 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): środa, 27 marca 2002, 01:00
Posty: 3264
past napisał(a):
to chyba osiągi w powietrzu??


Napisał...

MG-34 napisał(a):
W terenie (chwile) i na sucho niestety z powodu pogody.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 8 marca 2005, 11:09 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
"W terenie" jest niejednoznaczne. Hełm zakopany w ziemi, czy leżący gdzieś na śniegu ?

"Na sucho" też można rozumieć dwojako ...

:)

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 8 marca 2005, 13:06 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): środa, 27 marca 2002, 01:00
Posty: 3264
Ja rozumiem, że te testy były w powietrzu. No chyba, że je wykonał na początku stycznia, a teraz mu się "przypomniało", albo testował gdzieś to na Madagaskarze. Pomijając fakt zmarzniętej ziemi od kilku tygodni, to trzeba jeszcze pamiętać o zwałach śniegu, których tym bardziej w Przemyślu pewnie nie brakuje - stąd nie wierzę, aby to były testy tak w pełni w terenie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 8 marca 2005, 14:00 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): poniedziałek, 28 lipca 2003, 00:00
Posty: 1203
Lokalizacja: warszawqa
witam

prosze nie traktować tego jako złośliwość, ale przypomniało mi się jak małemu brzdącowi, mojemu siostrzeńcowi,
demonstrowałem działanie wykrywki na sucho. nie miałem baterii i musiałem sam buczeć. :)

to tak poza tematem

pzdr 111


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: do mg-34
PostNapisane: środa, 9 marca 2005, 00:31 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): piątek, 11 lutego 2005, 19:26
Posty: 141
grzegorz...dawno nie widzialem kogos tak rozgrzanego czyms zołtym :)

gdybys wsadzil glowe w snieg byla by wiosna ;)

czekamy na wyniki w Błąd-nie "ziemii" a "ziemi" (lekko rozmrozonej)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL