https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Co z tym nowym Rutusem ??? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=9150 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | tomek.p [ wtorek, 28 grudnia 2004, 21:21 ] |
| Tytuł: | Co z tym nowym Rutusem ??? |
Witam. Jak w temacie. Zbliża się wiosna i nadchodzi czas zakupu wykrywacza. Ostatnio chodziłem trochę z RU i było całkiem pozytywnie. Spodobało mi się i chciałem go kupić, ale do konca roku miał być dostępny nowy lepszy model. I co? 28 grudzień i nadal cisza. Ktoś coś wie więcej o tym nowym military? Pozdrawiam. |
|
| Autor: | RUTUS [ wtorek, 28 grudnia 2004, 23:09 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Cały czas śmigam po lasach z prototypem. Cierpliwosci :) |
|
| Autor: | pifko [ środa, 29 grudnia 2004, 00:11 ] |
| Tytuł: | |
Nie wiem, może sie myle - Ale czy testy i ewentualne poprawki sprzętu przy mokrej, nasiąkniętej ciężkiej zimowej glebie - nie zaowocują jakimiś "errorami" kiedy latem ziemia wyschnie na wiór ?? |
|
| Autor: | sylur [ środa, 29 grudnia 2004, 10:31 ] |
| Tytuł: | |
Ciacho napisał(a): Takie zachowanie wykrywki z uwagi na pory roku i wilgilgotnosc gleby świadczy o jednym - wykrywka jest jednym wielkim errorem :lol:
Tak to jest jak się nie przeczyta ze zrozumieniem... :lol: Mogłeś co najwyżej napisać : Jeżeli takie zachowanie wystąpi, będzie to świadczyło, że wykrywka jest jednym wielkim errorem. Z trybu przypuszczającego można co najwyżej wyciągać przypuszcające wnioski. |
|
| Autor: | Royalty [ środa, 29 grudnia 2004, 14:18 ] |
| Tytuł: | |
A tak poważnie to jak tam testy i ich wyniki bo też jestem zainteresowany tym brand new super de'lux modelem :roll: |
|
| Autor: | RUTUS [ środa, 29 grudnia 2004, 16:11 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Naprawdę za dużo nie mogę napisać.W miedzyczasie zmieniła się ogólna koncepcja tego wykrywacza. Można go już porównywać z "słabszymi detektorami z najwyższej klasy".Zarówno pod względem skutecznosci, zasięgu jak i mnogości funkcji dodatkowych i możliwosci konfiguracji.Wszystko będzie na mojej stronie w chwili wejścia detektora do produkcji. pozdrawiam. |
|
| Autor: | gasmajster [ czwartek, 30 grudnia 2004, 20:31 ] |
| Tytuł: | |
A czy możesz powiedzieć ile ten nowy wykrywacz będzie kosztował ? Bo nie wiem czy czekać na niego czy brać Rutus Ultra i iść w świat. Bo jak będzie tańszy od Ultra i bedzie od niego lepszy to go biorę, a jak będzie droższy lub gorszy to go nie biorę. Proszę o szybką odpowiedź. |
|
| Autor: | Polak [ czwartek, 30 grudnia 2004, 20:53 ] |
| Tytuł: | |
gasmajster napisał(a): Bo jak będzie tańszy od Ultra i bedzie od niego lepszy to go biorę...
W cuda wierzysz? ;) |
|
| Autor: | RUTUS [ czwartek, 30 grudnia 2004, 21:32 ] |
| Tytuł: | |
witam! Hm... bedzie radykalnie lepszy. Niestety koszty materiałów są większe więc i cena musi być troszkę większa. |
|
| Autor: | marcinl [ czwartek, 30 grudnia 2004, 21:38 ] |
| Tytuł: | |
Czy to jest mozliwe, zeby byl przelacznik dyskryminacji zelazo/nie-zelazo? To da sie zrobic? Czy cena duzo przekroczy 1000zl? |
|
| Autor: | BtS [ poniedziałek, 3 stycznia 2005, 05:05 ] |
| Tytuł: | |
No Panowie.. kolejny produkt Rutusa na mysl o ktorym mi slinka leci.. zreszta zobaczcie pod: http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=144691 tonowe rozroznianie metali :) [nie potrzeba przelacznika kolor/ all metal, bedzie dokladnie slychac co pod cewka sie chowa..] |
|
| Autor: | Royalty [ poniedziałek, 3 stycznia 2005, 12:52 ] |
| Tytuł: | |
Wierzyłem w Rutusa :D Nie chcę robić reklam, ale ja już kasę zaczynam zbierać :jump |
|
| Autor: | 111 [ poniedziałek, 3 stycznia 2005, 13:48 ] |
| Tytuł: | |
Royalty napisał(a): Wierzyłem w Rutusa :D
Nie chcę robić reklam, ale ja już kasę zaczynam zbierać :jump To napisz czy przynajmniej zdjęcie widziałeś. Bo ja jakoś znaleźć nie mogłem żadnych info , oprócz tzw. założeń. 111 |
|
| Autor: | Royalty [ poniedziałek, 3 stycznia 2005, 14:09 ] |
| Tytuł: | |
A co ci zdięcia dadzą?? Raczej niesądze, że to będzie jakaś kosmiczna konstrukcja - zwykła wykrywka. Choć w sumie konstruktor mógłby już chociaż jakieś fotki udostępnić i bardziej konkretne informacje - to chyba nie jest zadna tajemnica ;) |
|
| Autor: | Mrand [ poniedziałek, 3 stycznia 2005, 17:55 ] |
| Tytuł: | |
Widziałem, "obwąchałem", znam szczegóły. Jest to całkiem nowa konstrukcja. Chyba nie zdradzę tajemnicy jeśli powiem, że z wyglądu jest podobny do Ultry lecz w środku ma nowy dużo mocniejszy procesor. Detektor naprawdę OK. Więcej nie mogę powiedzieć. Czekajcie spokojnie bo warto. Pozdrawiam Mrand |
|
| Strona 1 z 2 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|