https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Co z tym nowym Rutusem ???
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=9150
Strona 1 z 2

Autor:  tomek.p [ wtorek, 28 grudnia 2004, 21:21 ]
Tytuł:  Co z tym nowym Rutusem ???

Witam.

Jak w temacie.
Zbliża się wiosna i nadchodzi czas zakupu wykrywacza.
Ostatnio chodziłem trochę z RU i było całkiem pozytywnie.
Spodobało mi się i chciałem go kupić, ale do konca roku miał być dostępny nowy lepszy model.
I co?
28 grudzień i nadal cisza.
Ktoś coś wie więcej o tym nowym military?

Pozdrawiam.

Autor:  RUTUS [ wtorek, 28 grudnia 2004, 23:09 ]
Tytuł: 

Witam!
Cały czas śmigam po lasach z prototypem. Cierpliwosci :)

Autor:  pifko [ środa, 29 grudnia 2004, 00:11 ]
Tytuł: 

Nie wiem, może sie myle - Ale czy testy i ewentualne poprawki sprzętu przy mokrej, nasiąkniętej ciężkiej zimowej glebie - nie zaowocują jakimiś "errorami" kiedy latem ziemia wyschnie na wiór ??

Autor:  sylur [ środa, 29 grudnia 2004, 10:31 ]
Tytuł: 

Ciacho napisał(a):
Takie zachowanie wykrywki z uwagi na pory roku i wilgilgotnosc gleby świadczy o jednym - wykrywka jest jednym wielkim errorem :lol:


Tak to jest jak się nie przeczyta ze zrozumieniem... :lol:

Mogłeś co najwyżej napisać :

Jeżeli takie zachowanie wystąpi, będzie to świadczyło, że wykrywka jest jednym wielkim errorem.

Z trybu przypuszczającego można co najwyżej wyciągać przypuszcające wnioski.

Autor:  Royalty [ środa, 29 grudnia 2004, 14:18 ]
Tytuł: 

A tak poważnie to jak tam testy i ich wyniki bo też jestem zainteresowany tym brand new super de'lux modelem :roll:

Autor:  RUTUS [ środa, 29 grudnia 2004, 16:11 ]
Tytuł: 

Witam!
Naprawdę za dużo nie mogę napisać.W miedzyczasie zmieniła się ogólna koncepcja tego wykrywacza. Można go już porównywać z "słabszymi detektorami z najwyższej klasy".Zarówno pod względem skutecznosci, zasięgu jak i mnogości funkcji dodatkowych i możliwosci konfiguracji.Wszystko będzie na mojej stronie w chwili wejścia detektora do produkcji.
pozdrawiam.

Autor:  gasmajster [ czwartek, 30 grudnia 2004, 20:31 ]
Tytuł: 

A czy możesz powiedzieć ile ten nowy wykrywacz będzie kosztował ? Bo nie wiem czy czekać na niego czy brać Rutus Ultra i iść w świat. Bo jak będzie tańszy od Ultra i bedzie od niego lepszy to go biorę, a jak będzie droższy lub gorszy to go nie biorę. Proszę o szybką odpowiedź.

Autor:  Polak [ czwartek, 30 grudnia 2004, 20:53 ]
Tytuł: 

gasmajster napisał(a):
Bo jak będzie tańszy od Ultra i bedzie od niego lepszy to go biorę...


W cuda wierzysz? ;)

Autor:  RUTUS [ czwartek, 30 grudnia 2004, 21:32 ]
Tytuł: 

witam!
Hm... bedzie radykalnie lepszy. Niestety koszty materiałów są większe więc i cena musi być troszkę większa.

Autor:  marcinl [ czwartek, 30 grudnia 2004, 21:38 ]
Tytuł: 

Czy to jest mozliwe, zeby byl przelacznik dyskryminacji zelazo/nie-zelazo? To da sie zrobic? Czy cena duzo przekroczy 1000zl?

Autor:  BtS [ poniedziałek, 3 stycznia 2005, 05:05 ]
Tytuł: 

No Panowie.. kolejny produkt Rutusa na mysl o ktorym mi slinka leci..
zreszta zobaczcie pod:
http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=144691

tonowe rozroznianie metali :)
[nie potrzeba przelacznika kolor/ all metal, bedzie dokladnie slychac co pod cewka sie chowa..]

Autor:  Royalty [ poniedziałek, 3 stycznia 2005, 12:52 ]
Tytuł: 

Wierzyłem w Rutusa :D
Nie chcę robić reklam, ale ja już kasę zaczynam zbierać :jump

Autor:  111 [ poniedziałek, 3 stycznia 2005, 13:48 ]
Tytuł: 

Royalty napisał(a):
Wierzyłem w Rutusa :D
Nie chcę robić reklam, ale ja już kasę zaczynam zbierać :jump


To napisz czy przynajmniej zdjęcie widziałeś. Bo ja jakoś znaleźć nie mogłem żadnych info , oprócz tzw. założeń.



111

Autor:  Royalty [ poniedziałek, 3 stycznia 2005, 14:09 ]
Tytuł: 

A co ci zdięcia dadzą??
Raczej niesądze, że to będzie jakaś kosmiczna konstrukcja - zwykła wykrywka.
Choć w sumie konstruktor mógłby już chociaż jakieś fotki udostępnić i bardziej konkretne informacje - to chyba nie jest zadna tajemnica ;)

Autor:  Mrand [ poniedziałek, 3 stycznia 2005, 17:55 ]
Tytuł: 

Widziałem, "obwąchałem", znam szczegóły. Jest to całkiem nowa konstrukcja. Chyba nie zdradzę tajemnicy jeśli powiem, że z wyglądu jest podobny do Ultry lecz w środku ma nowy dużo mocniejszy procesor. Detektor naprawdę OK. Więcej nie mogę powiedzieć. Czekajcie spokojnie bo warto. Pozdrawiam
Mrand

Strona 1 z 2 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/