https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| MD 3009 https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=9191 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Sniper [ czwartek, 30 grudnia 2004, 19:46 ] |
| Tytuł: | MD 3009 |
Witam! Co sądzicie o tym wykrywaczu? |
|
| Autor: | marcinl [ czwartek, 30 grudnia 2004, 20:32 ] |
| Tytuł: | |
To, co o wszystkim ze znaczkiem MD - daj spokoj. Za ta cene bedziesz mial rutusa, uzywanego smetka jak sie postarasz albo inny polski wynalazek, ktory da ci o wieele wiecej radosci niz chinska zabawka. |
|
| Autor: | Tommy [ czwartek, 30 grudnia 2004, 21:14 ] |
| Tytuł: | |
witam!!!miałem cuś podobnego tylko chyba mój był 3010, najbardziej chyba wkurzało to że pracowal wyłacznie w trybie dynamicznym- w lesie to nie za bardzo dawało się tym szukać.Ale na polach sprawował się całkiem przyzwoicie i łapał wszelką drobnicę- całkiem niezłe rozróżnianie koloru od stali,i duzych przedmiotów od śmieci, ta wykrywką znajdowałem boratynki o czym w przydaku smętka (kupiny jakieś 3 lata temu czyli nie taki stary:) mogłem zapomnieć. Nietety wykrywka ta jest wykonana dosyc nie solidnie, szczególnie sama rura z sondą i dosyc ciężki.Jednym słowem jak masz okazję-czyli dostajesz go lub kupujesz pwoedzmy za 250 zeta to ok:)bo jak nie to polecę smętka. Chociaż o czym teraz przekonałem się prawdziwe szukanie zaczyna się dopiero z wykrywaczami z górnej półki....kosztuja ale mają też osiągi..mój typ to minelab suvereing elite:) |
|
| Autor: | Bacchus [ piątek, 31 grudnia 2004, 11:55 ] |
| Tytuł: | |
Akurat MD 3009 jest naprawde dobrym wykrywaczem za male pieniadze, aczkolwiek absolutnie nie znanym w PL. Rzecz tylko w tym, ze ten na zdjeciu to nie jest MD 3009, lecz, jesli sie nie myle, MD 3005 (= wielkie g...). Bacchus |
|
| Autor: | Sniper [ piątek, 31 grudnia 2004, 14:03 ] |
| Tytuł: | |
to jest MD 3005 :) :mg: |
|
| Autor: | zicer [ środa, 4 stycznia 2006, 18:37 ] |
| Tytuł: | |
zgadzam sie z przedmówcą tamten to MD 3006 |
|
| Autor: | leleszek [ środa, 4 stycznia 2006, 19:31 ] |
| Tytuł: | |
Witam. Miałem kiedyś MD-3010. Ogólnie to kiepski sprzęt. Faktycznie jest bardzo delikatny. Pomogło troszke, kiedy zamontowałem dwa pakiety akumulatorów 8szt x AA. Napiecie zasilania zwiekszyło sie z 8,8V do 10,4V, wzrósł czas pracy i wzrosła czułość. Niestety pojawił się feler w postaci zmienionej identyfikacji metalu, tzn. zmieniła się skala wskazania na LCD dotycząca wykrytego metalu. Dosyć łatwo można nim rozpoznać rodzaj metalu (ferro/nie ferro), ale z identyfikacją konkretnego stopu to juz jest problem. Często dla tego samego typu monety wskazywał zupełnie różne dane (przy podobnej głębokości, moneta mosiężna była id. jak aluminium, mosiądz albo cynk) Dlatego trzeba nim kopać wszystko, co według wskazań nie jest ferro, bo można pominąć cos ciekawego. I jeszcze jedno. Teraz mam XLT i tam, gdzie już wg. MD3010 nic nie było znajduję masę ciekawych, zwykle ciekawszych fantów, 2-3 razy szybciej. PS. Jak ktoś ma cewkę do tego wykrywacza na sprzedaz to prosze o info na priva, bo moja "mechanicznie padła", a w rodzinie jest ktoś, kto ma ochote troche pokopać. Pozdrowienia. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|