https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| tesoro sidewinder u max https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=9204 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | bounty [ piątek, 31 grudnia 2004, 02:05 ] |
| Tytuł: | tesoro sidewinder u max |
prosze o opinie tego wykrywacza.moze ktos z szanownego grona posiada,lub chodzil z takim sprzetem.pozdrawiam :jump |
|
| Autor: | bounty [ poniedziałek, 3 stycznia 2005, 21:29 ] |
| Tytuł: | |
nikt nie zetknol sie z tym sprzetem?? :o |
|
| Autor: | bounty [ poniedziałek, 10 stycznia 2005, 11:31 ] |
| Tytuł: | |
odswiezam watek,czy naprawde nikt nie mial stycznosci z tym sprzetem?pozdrawiam :bat :ups: |
|
| Autor: | Bacchus [ poniedziałek, 10 stycznia 2005, 12:31 ] |
| Tytuł: | |
Tesoro nie jest czesto spotykanym wykrywaczem, wiec zapewne to jest powod, dlaczego masz trudnosci z uzyskaniem odpowiedzi. Pozdrawiam Bacchus |
|
| Autor: | bounty [ środa, 19 stycznia 2005, 18:31 ] |
| Tytuł: | |
Chyba tak nie do konca,jest spore grono forumowiczow ,ktora ma tesoro,ale moze nie konkretnie ten model,a moze mial ktos stycznosc z tym sprzetem,moze jakas stronka z opiniami?za wszelkie informacje dziekuje.pozdrawiam :ups: |
|
| Autor: | kret 35 [ środa, 19 stycznia 2005, 19:57 ] |
| Tytuł: | Sidewinder |
To fajny wykrywacz,lekki,dobry na monetki -ale tez na inne skarby.Wazy ok. 1 kg ! co nie znaczy ze nie potrafi wiecej niz wykrywki" ciezkiego kalibru".Detektory firmy Tesoro chyba sa troche niedoceniane-bardzo dobrze sie nimi szuka i...znajduje.Mam jeden (cewka ta sama) i bardzo go lubie-ten moj jednak troche wazy(model Toltec II) .Sidewinder moze uzywac dziecko lub tez kobieta ( grozi to zarazeniem tym hobby -i dobrze!),pozdro,zycze powodzenia! Kret |
|
| Autor: | bounty [ piątek, 21 stycznia 2005, 12:18 ] |
| Tytuł: | |
Kret dziekuje za info.Stalem sie posiadaczem owego modelu i chcialem zapytac o opinie.Korzystam z niego poltora miesiaca i musze przyznac ze jestem zadowolony.Wykrywka reaguje na naprawde b male przedmioty i jest b czula,jesli chodzi o glebokosc poszukiwan tez nie moge nic powiedziec,bo jak dlamnie jest ok.czy zasiegi sa podobne jak w silver sabre??z tego co zdazylem sie zorientowac tego modelu za wiele ludzi nie ma ,a wlasciwie nie zetknolem sie z nikim kto mial by ten model w reku,ale jezeli ktos taki by sie znalazl i napisal o swoich przezyciach z tym sprzetem to bardzo bede wdzieczny.pozdrawiam wszystkich :jump |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|