https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Sprzęt na militaria. Trwały, tani, dobry :)
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=9506
Strona 1 z 1

Autor:  Łukasz [ środa, 12 stycznia 2005, 22:42 ]
Tytuł:  Sprzęt na militaria. Trwały, tani, dobry :)

Witam! Postanowiłem zmienić dotychczasowy sprzęt. Szukam detektora do poszukiwań militariów, trwałego, cięższego (ok. 2,5kg), żeby nie "zatrzymaywał się na chwastach" :), o większym zasięgu. Myślałem nad jakimś P.I. z dużą sondą. Może Mirakl II z cewką fi 40cm? Poradźcie dobrzy ludzie! Nie śledziłem rynku wykrywek od dawna, nawet nie wiem co teraz można kupić.
P.s. Jeśli ktoś chce kupić tanio wykrywkę zapraszam :h do działu Giełda, gdzie znajduje się moja oferta! :) :) :) :)

Autor:  Topór [ środa, 26 stycznia 2005, 00:22 ]
Tytuł: 

Ja mam, HS3 i jestem zadowolony, troszkę go przerobiłem :) , pomalowałem i jest na razie OK., ale i mi się marzy jakiś z wyższej półki :1

Autor:  dominiczeq [ środa, 26 stycznia 2005, 17:19 ]
Tytuł: 

Smętek number one!!! :) Pozdrawiam.

Autor:  zioM1 [ piątek, 28 stycznia 2005, 11:45 ]
Tytuł: 

Ile kosztuje smętek ??

Autor:  Topór [ piątek, 28 stycznia 2005, 12:37 ]
Tytuł: 

nowy 800-1000zł używany 550-700zł

Autor:  szaszka [ środa, 2 lutego 2005, 22:08 ]
Tytuł: 

witam. nowy smetek hs3 kosztyje 850 pln cena aktualna z poczatku lutego. polecam na militaria sprawdza sie. pozdrawiam

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/