https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Sprzęt na militaria. Trwały, tani, dobry :) https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=9506 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Łukasz [ środa, 12 stycznia 2005, 22:42 ] |
| Tytuł: | Sprzęt na militaria. Trwały, tani, dobry :) |
Witam! Postanowiłem zmienić dotychczasowy sprzęt. Szukam detektora do poszukiwań militariów, trwałego, cięższego (ok. 2,5kg), żeby nie "zatrzymaywał się na chwastach" :), o większym zasięgu. Myślałem nad jakimś P.I. z dużą sondą. Może Mirakl II z cewką fi 40cm? Poradźcie dobrzy ludzie! Nie śledziłem rynku wykrywek od dawna, nawet nie wiem co teraz można kupić. P.s. Jeśli ktoś chce kupić tanio wykrywkę zapraszam :h do działu Giełda, gdzie znajduje się moja oferta! :) :) :) :) |
|
| Autor: | Topór [ środa, 26 stycznia 2005, 00:22 ] |
| Tytuł: | |
Ja mam, HS3 i jestem zadowolony, troszkę go przerobiłem :) , pomalowałem i jest na razie OK., ale i mi się marzy jakiś z wyższej półki :1 |
|
| Autor: | dominiczeq [ środa, 26 stycznia 2005, 17:19 ] |
| Tytuł: | |
Smętek number one!!! :) Pozdrawiam. |
|
| Autor: | zioM1 [ piątek, 28 stycznia 2005, 11:45 ] |
| Tytuł: | |
Ile kosztuje smętek ?? |
|
| Autor: | Topór [ piątek, 28 stycznia 2005, 12:37 ] |
| Tytuł: | |
nowy 800-1000zł używany 550-700zł |
|
| Autor: | szaszka [ środa, 2 lutego 2005, 22:08 ] |
| Tytuł: | |
witam. nowy smetek hs3 kosztyje 850 pln cena aktualna z poczatku lutego. polecam na militaria sprawdza sie. pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|