Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 18:31

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: White's classić ID - czy warto ??
PostNapisane: środa, 19 stycznia 2005, 23:42 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): środa, 1 grudnia 2004, 12:17
Posty: 259
Lokalizacja: Olsztyn
Witajcie,
okazyjnie mogę kupić White's Classic ID w dziwnym stanie :)
rurki, puszka, rękojść wyglądają jakby nie były nigdy używane, za to pękniety jest plastik osłaniający wyświetlacz, połatany na taśmę izolacyjną kabel od sondy (podobno chomik się do niego dobrał)i brak jest podłokietnika (ma się podobno jeszcze znaleźć:)
w kompecie sonda BLUE MAX 800 Precision Scan - działa choć kabel w marnym stanie
chcę za niego zapłacić 300 zł (warto???)
i tu moja prośba:
prosze o opinie na co to bardziej się nadaje ten wykrywacz(monety czy mil.)?? czy jest jakis dobry patent na dosztukowanie takiego podłokietnika
a może jest szansa na kupienie oryginalnego?? (to własciwie pytanie do ProScan'a:)
czy można kupic taką szybkę - osłone wyświetlacza?? (następne pytanie chyba do ProScan'a)
właściwie interesuje mnie wszystko na temat i za wszystko bede wdzięczny :) :1
z góry dzięki za pomoc
pozdr. Piotr - warwick


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 20 stycznia 2005, 01:38 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Witam,

Tak się składa że do wykrywaczy White's można bez większego trudu kupić różne części zamienne.

Na temat finansów nie bedę pisał w dziale, który jest sprzętowo-techniczny.

Nadmienię tylko, że podana cena Classica jest bardzo atrakcyjna. Tylko czy obecny właściciel też jest tego zdania ?

Classic z ta cewką - typowo na monety.

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 20 stycznia 2005, 09:08 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): środa, 1 grudnia 2004, 12:17
Posty: 259
Lokalizacja: Olsztyn
Witaj,
wykrywacz ten został kupiony (podobno) 2 lata temu przez syna => znajomych => znajomych moich rodziców.Syn wyjechał jakiś rok temu do USA a wykrywacz tak leży i kwitnie.... :D
kilka dni temu wpadł w moje rece i w pierwszych rozmowach padła taka kwota .
jak się sprawa zakończy zobaczymy.
Może jakaś opinia od użytkowików ...?
bede wdzieczny :)
pozdrawiam Piotr - warwick


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 20 stycznia 2005, 10:22 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
O opinię można też pytać wszystkich użytkowników serii Classic SL. Wersja IDX ma po prostu dobudowany moduł identyfikacji.

Za taką cenę, nie ma nad czym sie zastanawiać...

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 21 stycznia 2005, 17:10 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 18 maja 2004, 14:13
Posty: 207
polecam whitesa mialem gdy szukalem -SUPER


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL