https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

White's classić ID - czy warto ??
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=9765
Strona 1 z 1

Autor:  warwick [ środa, 19 stycznia 2005, 23:42 ]
Tytuł:  White's classić ID - czy warto ??

Witajcie,
okazyjnie mogę kupić White's Classic ID w dziwnym stanie :)
rurki, puszka, rękojść wyglądają jakby nie były nigdy używane, za to pękniety jest plastik osłaniający wyświetlacz, połatany na taśmę izolacyjną kabel od sondy (podobno chomik się do niego dobrał)i brak jest podłokietnika (ma się podobno jeszcze znaleźć:)
w kompecie sonda BLUE MAX 800 Precision Scan - działa choć kabel w marnym stanie
chcę za niego zapłacić 300 zł (warto???)
i tu moja prośba:
prosze o opinie na co to bardziej się nadaje ten wykrywacz(monety czy mil.)?? czy jest jakis dobry patent na dosztukowanie takiego podłokietnika
a może jest szansa na kupienie oryginalnego?? (to własciwie pytanie do ProScan'a:)
czy można kupic taką szybkę - osłone wyświetlacza?? (następne pytanie chyba do ProScan'a)
właściwie interesuje mnie wszystko na temat i za wszystko bede wdzięczny :) :1
z góry dzięki za pomoc
pozdr. Piotr - warwick

Autor:  proscan [ czwartek, 20 stycznia 2005, 01:38 ]
Tytuł: 

Witam,

Tak się składa że do wykrywaczy White's można bez większego trudu kupić różne części zamienne.

Na temat finansów nie bedę pisał w dziale, który jest sprzętowo-techniczny.

Nadmienię tylko, że podana cena Classica jest bardzo atrakcyjna. Tylko czy obecny właściciel też jest tego zdania ?

Classic z ta cewką - typowo na monety.

proscan

Autor:  warwick [ czwartek, 20 stycznia 2005, 09:08 ]
Tytuł: 

Witaj,
wykrywacz ten został kupiony (podobno) 2 lata temu przez syna => znajomych => znajomych moich rodziców.Syn wyjechał jakiś rok temu do USA a wykrywacz tak leży i kwitnie.... :D
kilka dni temu wpadł w moje rece i w pierwszych rozmowach padła taka kwota .
jak się sprawa zakończy zobaczymy.
Może jakaś opinia od użytkowików ...?
bede wdzieczny :)
pozdrawiam Piotr - warwick

Autor:  proscan [ czwartek, 20 stycznia 2005, 10:22 ]
Tytuł: 

O opinię można też pytać wszystkich użytkowników serii Classic SL. Wersja IDX ma po prostu dobudowany moduł identyfikacji.

Za taką cenę, nie ma nad czym sie zastanawiać...

proscan

Autor:  cavaleros [ piątek, 21 stycznia 2005, 17:10 ]
Tytuł: 

polecam whitesa mialem gdy szukalem -SUPER

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/