Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 22:53

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: tesoro sidewinder u max
PostNapisane: piątek, 31 grudnia 2004, 02:05 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 14 grudnia 2004, 21:41
Posty: 157
prosze o opinie tego wykrywacza.moze ktos z szanownego grona posiada,lub chodzil z takim sprzetem.pozdrawiam :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 3 stycznia 2005, 21:29 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 14 grudnia 2004, 21:41
Posty: 157
nikt nie zetknol sie z tym sprzetem?? :o


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 10 stycznia 2005, 11:31 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 14 grudnia 2004, 21:41
Posty: 157
odswiezam watek,czy naprawde nikt nie mial stycznosci z tym sprzetem?pozdrawiam :bat :ups:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 10 stycznia 2005, 12:31 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2002, 01:00
Posty: 1098
Lokalizacja: Poznań
Tesoro nie jest czesto spotykanym wykrywaczem, wiec zapewne to jest powod, dlaczego masz trudnosci z uzyskaniem odpowiedzi.

Pozdrawiam
Bacchus


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 19 stycznia 2005, 18:31 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 14 grudnia 2004, 21:41
Posty: 157
Chyba tak nie do konca,jest spore grono forumowiczow ,ktora ma tesoro,ale moze nie konkretnie ten model,a moze mial ktos stycznosc z tym sprzetem,moze jakas stronka z opiniami?za wszelkie informacje dziekuje.pozdrawiam :ups:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Sidewinder
PostNapisane: środa, 19 stycznia 2005, 19:57 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): niedziela, 10 listopada 2002, 01:00
Posty: 13
To fajny wykrywacz,lekki,dobry na monetki -ale tez na inne skarby.Wazy ok. 1 kg ! co nie znaczy ze nie potrafi wiecej niz wykrywki" ciezkiego kalibru".Detektory firmy Tesoro chyba sa troche niedoceniane-bardzo dobrze sie nimi szuka i...znajduje.Mam jeden (cewka ta sama) i bardzo go lubie-ten moj jednak troche wazy(model Toltec II) .Sidewinder moze uzywac dziecko lub tez kobieta ( grozi to zarazeniem tym hobby -i dobrze!),pozdro,zycze powodzenia! Kret


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 21 stycznia 2005, 12:18 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 14 grudnia 2004, 21:41
Posty: 157
Kret dziekuje za info.Stalem sie posiadaczem owego modelu i chcialem zapytac o opinie.Korzystam z niego poltora miesiaca i musze przyznac ze jestem zadowolony.Wykrywka reaguje na naprawde b male przedmioty i jest b czula,jesli chodzi o glebokosc poszukiwan tez nie moge nic powiedziec,bo jak dlamnie jest ok.czy zasiegi sa podobne jak w silver sabre??z tego co zdazylem sie zorientowac tego modelu za wiele ludzi nie ma ,a wlasciwie nie zetknolem sie z nikim kto mial by ten model w reku,ale jezeli ktos taki by sie znalazl i napisal o swoich przezyciach z tym sprzetem to bardzo bede wdzieczny.pozdrawiam wszystkich :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL