Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 22:53

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jaki wykrywacz???
PostNapisane: środa, 29 grudnia 2004, 22:18 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): sobota, 25 grudnia 2004, 21:25
Posty: 595
Ja piszę po to aby ktoś doświadczony podpowiedział mi jaki wykrywacz mam kupić :)
Mam na wydanie 500 złotołków i zamierzam kupić za 440 Bounty Hunter VLF, czy to dobry wybór??????????????
To będzie mója pierwsza wykrywka i nie wiem czy nie kupię bublu, dlatego proszę o pomoc :)
Co byście mi za te pieniądze doradzali???? :que
Nie chcę szukać militariów.
Czy to dobry wybór na początek, czy może polecacie coś innego (do 500 złotołków) :P

Dzięki


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 30 grudnia 2004, 09:47 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): środa, 25 czerwca 2003, 00:00
Posty: 723
Lokalizacja: Ulstein
Witam!

Poczekaj trochę, teraz i tak pogoda nie sprzyja zbytnio kopaniu, a za powiedzmy 2 miesiace może będziesz miał trochę więcej kasy. Poczytaj dokładnie ten dział i może rozejrzyj się za czymś używanym na gwarancji. Idzie wiosna, dolar spada i może część ludzi będzie zmieniać sprzęt - może trafi się jakaś okazja?

pozdrawiam
darek6


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 20 stycznia 2005, 21:12 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): sobota, 25 grudnia 2004, 21:25
Posty: 595
Wlasnie kupilem sobie RUTUSKA FIRSTA i mysle ze to dobry wybor na poczatek :jump
CO o tym myslicie :que
mi sie podoba i mysle ze to dobra wykrywka jak na poczatek ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 20 stycznia 2005, 21:42 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 17 lutego 2003, 01:00
Posty: 485
krilan napisał(a):
mi sie podoba i mysle ze to dobra wykrywka jak na poczatek ;)


Normalnie z butów wyrywa. Najświetniejsza jaką sobie można wyobrazić.
A teraz poczytaj sobie Parrotmana:

search.php?search_author=Parrotman

i ucz się od niego samozaparcia w dochodzeniu rewalacyjności tego wykrywacza.

Panie Arku - już na poważnie - może niech Pan założy forum na swojej stronie?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL