https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

pomoc w naprawie wykrywacza - wazne
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=9797
Strona 1 z 1

Autor:  Marti [ piątek, 21 stycznia 2005, 07:43 ]
Tytuł:  pomoc w naprawie wykrywacza - wazne

witam

podczas naprawy przelacznika on/off zepsul sie mi HS-3,
sprzet ogolnie rzecz biorac dziala ale wariuje;

najprawdopodobniej ktorys z kabli nie jest juz tam gdzie powinien
byc i stad takie zachowanie wykrywacza;

nie znam sie kompletnie na elektronice,
wiec postanowilem dac sprzet do jakiegos elektronika;

niestety obleciawszy caly Torun,
nie znalazlem potrzebnego mi fachowca,

moze znalazleby sie w miare kompetentna osoba
w Toruniu i zechciala pomoc w naprawie sprzetu??

bede bardzo wdzieczny za pomoc;

ps. usterka najprawdopodobniej nie jest powazna,
dla znawcy to bedzie male piwo,
dla mnie to czarna magia;

pozdrawiam
marti

Autor:  proscan [ piątek, 21 stycznia 2005, 10:59 ]
Tytuł: 

W Galerii PCB jest zdjęcie płytki HS-a z widocznymi kabelkami dochodzącymi do płytki. Może to wystarczy...

http://www.poszukiwanieskarbow.com/galerie/PCB/PCB.htm

powodzenia,

proscan

Autor:  Marti [ piątek, 21 stycznia 2005, 14:26 ]
Tytuł: 

witam

dzieki Proskan,

zapewne by i wystarczylo,
ale nie bardzo wiem co z czym czego;
jako porownanie mam tez drugi egz. w pelni sprawny,

ponawiam wiec prosbe,
moze ktos wie gdzie w Toruniu przyjmuje jakis
sensowny elektronik?

pozdrawiam

Autor:  Elpas [ sobota, 22 stycznia 2005, 15:35 ]
Tytuł: 

Znam jednego z poszukiwaczy z Torunia, który ma swój zakład w Toruniu. Jakby co to daj znać na gg Marti to skontaktuję Cię z nim. Pozdrawiam.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/