https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| pomoc w naprawie wykrywacza - wazne https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=9797 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Marti [ piątek, 21 stycznia 2005, 07:43 ] |
| Tytuł: | pomoc w naprawie wykrywacza - wazne |
witam podczas naprawy przelacznika on/off zepsul sie mi HS-3, sprzet ogolnie rzecz biorac dziala ale wariuje; najprawdopodobniej ktorys z kabli nie jest juz tam gdzie powinien byc i stad takie zachowanie wykrywacza; nie znam sie kompletnie na elektronice, wiec postanowilem dac sprzet do jakiegos elektronika; niestety obleciawszy caly Torun, nie znalazlem potrzebnego mi fachowca, moze znalazleby sie w miare kompetentna osoba w Toruniu i zechciala pomoc w naprawie sprzetu?? bede bardzo wdzieczny za pomoc; ps. usterka najprawdopodobniej nie jest powazna, dla znawcy to bedzie male piwo, dla mnie to czarna magia; pozdrawiam marti |
|
| Autor: | proscan [ piątek, 21 stycznia 2005, 10:59 ] |
| Tytuł: | |
W Galerii PCB jest zdjęcie płytki HS-a z widocznymi kabelkami dochodzącymi do płytki. Może to wystarczy... http://www.poszukiwanieskarbow.com/galerie/PCB/PCB.htm powodzenia, proscan |
|
| Autor: | Marti [ piątek, 21 stycznia 2005, 14:26 ] |
| Tytuł: | |
witam dzieki Proskan, zapewne by i wystarczylo, ale nie bardzo wiem co z czym czego; jako porownanie mam tez drugi egz. w pelni sprawny, ponawiam wiec prosbe, moze ktos wie gdzie w Toruniu przyjmuje jakis sensowny elektronik? pozdrawiam |
|
| Autor: | Elpas [ sobota, 22 stycznia 2005, 15:35 ] |
| Tytuł: | |
Znam jednego z poszukiwaczy z Torunia, który ma swój zakład w Toruniu. Jakby co to daj znać na gg Marti to skontaktuję Cię z nim. Pozdrawiam. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|