Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 12:34

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: RUTUS FIRST
PostNapisane: piątek, 21 stycznia 2005, 18:21 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): sobota, 25 grudnia 2004, 21:25
Posty: 595
Witam!
Czy posiada ktos może instrukcję do RUTUSA FIRSTA??????????????
Jak by ktos posiadal to prosil bym o przeslanie mi jej jesli mozna :skromny

dzieki :piwo

krilan007@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 21 stycznia 2005, 20:46 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2002, 01:00
Posty: 1098
Lokalizacja: Poznań
Przepraszam, ale na co Ci instrukcja do wykrywacza o 3 przyciskach?

Sensitivity (czulosc) rozkrec z zasady do oporu. Dyskryminacja wedle potrzeby.

B.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 21 stycznia 2005, 20:54 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): niedziela, 22 czerwca 2003, 00:00
Posty: 711
Lokalizacja: Gdańsk
a czego w nim niewiesz??? Pytaj a odpowiem:)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 21 stycznia 2005, 20:57 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): sobota, 25 grudnia 2004, 21:25
Posty: 595
Dobra a GROUND??????????
to przystosowanie do gleby :que

moze cos o tym jak to ustawic???

dzieki :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: RUTUS FIRST
PostNapisane: piątek, 21 stycznia 2005, 21:02 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 17 lutego 2003, 01:00
Posty: 485
Cytuj:
Czy posiada ktos może instrukcję do RUTUSA FIRSTA??????????????


Może spróbuj napisać do producenta?

Cytuj:
Dobra a GROUND?????????? to przystosowanie do gleby ? ? ? moze cos o tym jak to ustawic???


To też powinien wiedzieć.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 21 stycznia 2005, 21:04 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Instrukcja do Rutusa First Plus była kiedyś na stronie producenta w formacie Word. Myślę że wysyłając email do Rutusa, dostaniesz to co potrzebujesz.

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 21 stycznia 2005, 21:10 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): sobota, 25 grudnia 2004, 21:25
Posty: 595
Dobra instrukcje juz mam od producenta ale do czego sluzy ten GROUND????????????????? :que :que :que

dzieki :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 21 stycznia 2005, 21:12 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 17 lutego 2003, 01:00
Posty: 485
Cytuj:
Dobra instrukcje juz mam od producenta ale do czego sluzy ten GROUND????????????????? :que :que :que


Może jest napisane w instrukcji? :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 21 stycznia 2005, 21:19 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): sobota, 25 grudnia 2004, 21:25
Posty: 595
jak by bylo to bym wiedzial :zb
tylko pisze tyle ze jak bede oddalal i przyblizal do gruntu i bedzie piszczalo to mam to podkrecic :666

dzieki ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 21 stycznia 2005, 21:24 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 17 lutego 2003, 01:00
Posty: 485
Cytuj:
tylko pisze tyle ze jak bede oddalal i przyblizal do gruntu i bedzie piszczalo to mam to podkrecic

I wszystko na ten temat. Reszta jest praktyką.
Znajdź sobie miejsce gdzie niczego metalowego nie ma w ziemi.
Oddalaj i przybliżaj, a wolną ręką w tym samym czasie pomału kręć z jednej skrajnej pozycji w drugą.
W końcu wyczujesz o co chodzi.
A jak nie to proś bezpośrednio o pomoc producenta.
Dobry sprzęt powinien mieć przyzwoitą instrukcję.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 21 stycznia 2005, 21:28 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): sobota, 25 grudnia 2004, 21:25
Posty: 595
dobra dzieki za podpowiedzi ;)
jutro ruszam w teren to sobie wszystko w praktyce obadam

dzieki :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 21 stycznia 2005, 21:37 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 17 lutego 2003, 01:00
Posty: 485
Cytuj:
jutro ruszam w teren to sobie wszystko w praktyce obadam

Jeżeli uda Ci się powstrzymać, to w miarę możliwości nie uszczęśliwiaj nas radosnym raportem o ilości znalezionych gwoździ, kapsli, puszek, zakrętek...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 21 stycznia 2005, 21:41 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): sobota, 25 grudnia 2004, 21:25
Posty: 595
nie bój sie o to :bat


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 25 stycznia 2005, 11:50 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): czwartek, 30 grudnia 2004, 21:45
Posty: 1
w instrukcji
jest dokładnie opisane do czego jest ten potencjometr przeczutaj uwarznie :wq


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 25 stycznia 2005, 13:46 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): sobota, 25 grudnia 2004, 21:25
Posty: 595
to moze ty masz inna instrukcje :mad:
jak mozesz to mi przeslij ta instrukcje

dzieki

krilan007@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL