https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

RUTUS FIRST
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=9807
Strona 1 z 1

Autor:  krilan [ piątek, 21 stycznia 2005, 18:21 ]
Tytuł:  RUTUS FIRST

Witam!
Czy posiada ktos może instrukcję do RUTUSA FIRSTA??????????????
Jak by ktos posiadal to prosil bym o przeslanie mi jej jesli mozna :skromny

dzieki :piwo

krilan007@wp.pl

Autor:  Bacchus [ piątek, 21 stycznia 2005, 20:46 ]
Tytuł: 

Przepraszam, ale na co Ci instrukcja do wykrywacza o 3 przyciskach?

Sensitivity (czulosc) rozkrec z zasady do oporu. Dyskryminacja wedle potrzeby.

B.

Autor:  OnyX [ piątek, 21 stycznia 2005, 20:54 ]
Tytuł: 

a czego w nim niewiesz??? Pytaj a odpowiem:)

Autor:  krilan [ piątek, 21 stycznia 2005, 20:57 ]
Tytuł: 

Dobra a GROUND??????????
to przystosowanie do gleby :que

moze cos o tym jak to ustawic???

dzieki :)

Autor:  sylur [ piątek, 21 stycznia 2005, 21:02 ]
Tytuł:  Re: RUTUS FIRST

Cytuj:
Czy posiada ktos może instrukcję do RUTUSA FIRSTA??????????????


Może spróbuj napisać do producenta?

Cytuj:
Dobra a GROUND?????????? to przystosowanie do gleby ? ? ? moze cos o tym jak to ustawic???


To też powinien wiedzieć.

Autor:  proscan [ piątek, 21 stycznia 2005, 21:04 ]
Tytuł: 

Instrukcja do Rutusa First Plus była kiedyś na stronie producenta w formacie Word. Myślę że wysyłając email do Rutusa, dostaniesz to co potrzebujesz.

proscan

Autor:  krilan [ piątek, 21 stycznia 2005, 21:10 ]
Tytuł: 

Dobra instrukcje juz mam od producenta ale do czego sluzy ten GROUND????????????????? :que :que :que

dzieki :)

Autor:  sylur [ piątek, 21 stycznia 2005, 21:12 ]
Tytuł: 

Cytuj:
Dobra instrukcje juz mam od producenta ale do czego sluzy ten GROUND????????????????? :que :que :que


Może jest napisane w instrukcji? :jump

Autor:  krilan [ piątek, 21 stycznia 2005, 21:19 ]
Tytuł: 

jak by bylo to bym wiedzial :zb
tylko pisze tyle ze jak bede oddalal i przyblizal do gruntu i bedzie piszczalo to mam to podkrecic :666

dzieki ;)

Autor:  sylur [ piątek, 21 stycznia 2005, 21:24 ]
Tytuł: 

Cytuj:
tylko pisze tyle ze jak bede oddalal i przyblizal do gruntu i bedzie piszczalo to mam to podkrecic

I wszystko na ten temat. Reszta jest praktyką.
Znajdź sobie miejsce gdzie niczego metalowego nie ma w ziemi.
Oddalaj i przybliżaj, a wolną ręką w tym samym czasie pomału kręć z jednej skrajnej pozycji w drugą.
W końcu wyczujesz o co chodzi.
A jak nie to proś bezpośrednio o pomoc producenta.
Dobry sprzęt powinien mieć przyzwoitą instrukcję.

Autor:  krilan [ piątek, 21 stycznia 2005, 21:28 ]
Tytuł: 

dobra dzieki za podpowiedzi ;)
jutro ruszam w teren to sobie wszystko w praktyce obadam

dzieki :)

Autor:  sylur [ piątek, 21 stycznia 2005, 21:37 ]
Tytuł: 

Cytuj:
jutro ruszam w teren to sobie wszystko w praktyce obadam

Jeżeli uda Ci się powstrzymać, to w miarę możliwości nie uszczęśliwiaj nas radosnym raportem o ilości znalezionych gwoździ, kapsli, puszek, zakrętek...

Autor:  krilan [ piątek, 21 stycznia 2005, 21:41 ]
Tytuł: 

nie bój sie o to :bat

Autor:  led70 [ wtorek, 25 stycznia 2005, 11:50 ]
Tytuł: 

w instrukcji
jest dokładnie opisane do czego jest ten potencjometr przeczutaj uwarznie :wq

Autor:  krilan [ wtorek, 25 stycznia 2005, 13:46 ]
Tytuł: 

to moze ty masz inna instrukcje :mad:
jak mozesz to mi przeslij ta instrukcje

dzieki

krilan007@wp.pl

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/