https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| RUTUS FIRST https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=9807 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | krilan [ piątek, 21 stycznia 2005, 18:21 ] |
| Tytuł: | RUTUS FIRST |
Witam! Czy posiada ktos może instrukcję do RUTUSA FIRSTA?????????????? Jak by ktos posiadal to prosil bym o przeslanie mi jej jesli mozna :skromny dzieki :piwo krilan007@wp.pl |
|
| Autor: | Bacchus [ piątek, 21 stycznia 2005, 20:46 ] |
| Tytuł: | |
Przepraszam, ale na co Ci instrukcja do wykrywacza o 3 przyciskach? Sensitivity (czulosc) rozkrec z zasady do oporu. Dyskryminacja wedle potrzeby. B. |
|
| Autor: | OnyX [ piątek, 21 stycznia 2005, 20:54 ] |
| Tytuł: | |
a czego w nim niewiesz??? Pytaj a odpowiem:) |
|
| Autor: | krilan [ piątek, 21 stycznia 2005, 20:57 ] |
| Tytuł: | |
Dobra a GROUND?????????? to przystosowanie do gleby :que moze cos o tym jak to ustawic??? dzieki :) |
|
| Autor: | sylur [ piątek, 21 stycznia 2005, 21:02 ] |
| Tytuł: | Re: RUTUS FIRST |
Cytuj: Czy posiada ktos może instrukcję do RUTUSA FIRSTA?????????????? Może spróbuj napisać do producenta? Cytuj: Dobra a GROUND?????????? to przystosowanie do gleby ? ? ? moze cos o tym jak to ustawic???
To też powinien wiedzieć. |
|
| Autor: | proscan [ piątek, 21 stycznia 2005, 21:04 ] |
| Tytuł: | |
Instrukcja do Rutusa First Plus była kiedyś na stronie producenta w formacie Word. Myślę że wysyłając email do Rutusa, dostaniesz to co potrzebujesz. proscan |
|
| Autor: | krilan [ piątek, 21 stycznia 2005, 21:10 ] |
| Tytuł: | |
Dobra instrukcje juz mam od producenta ale do czego sluzy ten GROUND????????????????? :que :que :que dzieki :) |
|
| Autor: | sylur [ piątek, 21 stycznia 2005, 21:12 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: Dobra instrukcje juz mam od producenta ale do czego sluzy ten GROUND????????????????? :que :que :que
Może jest napisane w instrukcji? :jump |
|
| Autor: | krilan [ piątek, 21 stycznia 2005, 21:19 ] |
| Tytuł: | |
jak by bylo to bym wiedzial :zb tylko pisze tyle ze jak bede oddalal i przyblizal do gruntu i bedzie piszczalo to mam to podkrecic :666 dzieki ;) |
|
| Autor: | sylur [ piątek, 21 stycznia 2005, 21:24 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: tylko pisze tyle ze jak bede oddalal i przyblizal do gruntu i bedzie piszczalo to mam to podkrecic
I wszystko na ten temat. Reszta jest praktyką. Znajdź sobie miejsce gdzie niczego metalowego nie ma w ziemi. Oddalaj i przybliżaj, a wolną ręką w tym samym czasie pomału kręć z jednej skrajnej pozycji w drugą. W końcu wyczujesz o co chodzi. A jak nie to proś bezpośrednio o pomoc producenta. Dobry sprzęt powinien mieć przyzwoitą instrukcję. |
|
| Autor: | krilan [ piątek, 21 stycznia 2005, 21:28 ] |
| Tytuł: | |
dobra dzieki za podpowiedzi ;) jutro ruszam w teren to sobie wszystko w praktyce obadam dzieki :) |
|
| Autor: | sylur [ piątek, 21 stycznia 2005, 21:37 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: jutro ruszam w teren to sobie wszystko w praktyce obadam
Jeżeli uda Ci się powstrzymać, to w miarę możliwości nie uszczęśliwiaj nas radosnym raportem o ilości znalezionych gwoździ, kapsli, puszek, zakrętek... |
|
| Autor: | krilan [ piątek, 21 stycznia 2005, 21:41 ] |
| Tytuł: | |
nie bój sie o to :bat |
|
| Autor: | led70 [ wtorek, 25 stycznia 2005, 11:50 ] |
| Tytuł: | |
w instrukcji jest dokładnie opisane do czego jest ten potencjometr przeczutaj uwarznie :wq |
|
| Autor: | krilan [ wtorek, 25 stycznia 2005, 13:46 ] |
| Tytuł: | |
to moze ty masz inna instrukcje :mad: jak mozesz to mi przeslij ta instrukcje dzieki krilan007@wp.pl |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|