https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Polacy ALKOHOLICY https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=9823 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | fazer [ sobota, 22 stycznia 2005, 17:35 ] |
| Tytuł: | Polacy ALKOHOLICY |
witam pewnie borykacie z takim samym problemem jak ja(przynajmniej niektorzy)ustawiam dyskryminacje na max czulosc na polowe i chodze i szukam i wykopuje mase zakretek po wodce.macie na to jakies sposoby?? jesli ten temat tu nie pasuje to przepraszam. |
|
| Autor: | berezol [ sobota, 22 stycznia 2005, 17:57 ] |
| Tytuł: | |
Hehe, mój suwerenik dyskryminuje większość tych kapsli i zakrętek... :) |
|
| Autor: | Matejko [ sobota, 22 stycznia 2005, 18:28 ] |
| Tytuł: | |
Witam ! Ja znalazłem sposob.... :pomysl Mianowicie mojemu Rutkowi do parki dokupiłem Prizma V... :D Gdy chodzę z Prizmem, to jakoś korki od goudy mi się rzadziej trafiają..... :) A tak poważnie, to w Rutusie na korki od wódy chyba nie ma patentu..... Kręcilem swego czasu wszystkimi pokrętłami, bez skutku.... Po prostu ryć trza, i tyle... :( Pozdrawiam MATEJKO :piwo :piwo :piwo |
|
| Autor: | Jarema [ sobota, 22 stycznia 2005, 18:35 ] |
| Tytuł: | |
A mi się ostatnio w MD-3005 coś tak porobiło że (Już przeszło) jak nie miałem dyskryminacji na conajmniej 1/2 to myliło żelazne z kolorowym. |
|
| Autor: | Partyzant [ sobota, 22 stycznia 2005, 20:55 ] |
| Tytuł: | |
temat ten powinien być w dziale Detektory ! Pozd. |
|
| Autor: | proscan [ poniedziałek, 24 stycznia 2005, 18:41 ] |
| Tytuł: | |
Witam, stanowczo odradzam dyskryminowanie tego typu przedmiotów. Rezygnując z aluminiowych kapsli można pożegnać się także z niektórymi monetami srebrnymi czy miedzianymi. Mówię tu o dyskryminacji wybiórczej, bo jeśli ktoś ma zwykłą dyskryminację, bo przy tak wysokim poziomie "w ogóle" piszemy oddzielnie!!! - błąd ortograficzny!!! przestanie cokolwiek znajdować. Rada ? Nie ma. Są psedudo sposoby, którę mogą pomóc, ale do zastasowania w terenach gdzie kapsli jest szczególnie dużo: 1. Użycie wykrywacza który ma bardzo precyzyjną identyfikację (co najmniej kilkanaście poziomów rozróżniania koloru). Metoda jest skuteczna w 20-50% przypadków i nie jest wolna od ryzyka pominięcia czegoś fajnego. 2. Pomiar głebokości - jeśli pokazuje że płytko, to najpewniej jest to śmieć. 3. 1+2 :pa proscan |
|
| Autor: | Test [ poniedziałek, 24 stycznia 2005, 23:23 ] |
| Tytuł: | |
Witam Ja nie narzekam. Po 1,5-rocznym zgraniu się z moją wykrywką w ok. 80 -90 procentach wyczuwam zakrętki od wódki. Z tego choćby powodu warto mieć bardziej skomplikowany wykrywacz. Jeśli teren jest nasycony przedmiotami historycznymi, kopię także wątpliwe sygnały (przy zakrętce dostaje takie "przeskoki" na wizualizacji - migotania rozmiarów - raz rozmiar monety, raz większy). Gdy teren jest zaśmiecony takie wahające się sygnały odpuszczam. Test |
|
| Autor: | fazer [ wtorek, 25 stycznia 2005, 10:07 ] |
| Tytuł: | |
no nic.chyba nie ma okreslonego sposobu na zakretki.trza kopac.ps chodzicie na wykopki gdy lezy snieg?? |
|
| Autor: | proscan [ wtorek, 25 stycznia 2005, 11:22 ] |
| Tytuł: | |
Test ma rację. Ta funkcja w Garrecie pomaga. Niestety dostępna jest jedynie w modelach GTI 1500, 2000, 2500. Najnowszy GTP też ma podobną funkcję (nazywa się to profilowanie). Testowałem ten wykrywacz przez 5-10 minut i znalazłem w tym czasie właśnie zakrętkę od półlitrówki. Już nie pamiętam jaki rozmiar mi to pokazało, ale stwierdziłem wówczas że się zgadza (był płytko!). Pomocna w określaniu rozmiaru jest też funkcja "oscyloskopu" dostępna w Whites Quantum. Doświadczeni posiadacze wykrywaczy statycznych też potrafią rozrożniać wymiary. :pa proscan |
|
| Autor: | PREM [ wtorek, 25 stycznia 2005, 12:20 ] |
| Tytuł: | |
Robi jestes Romantykiem !!! wspaniale pozdrowka dla Admina Romantyka, romantyzm to rzadkosc w tych czasach...... :1 |
|
| Autor: | Jaro5 [ wtorek, 25 stycznia 2005, 12:25 ] |
| Tytuł: | |
proscan napisał(a): Witam, stanowczo odradzam dyskryminowanie tego typu przedmiotów. Rezygnując z aluminiowych kapsli można pożegnać się także z niektórymi monetami srebrnymi czy miedzianymi. Mówię tu o dyskryminacji wybiórczej, bo jeśli ktoś ma zwykłą dyskryminację, bo przy tak wysokim poziomie "w ogóle" piszemy oddzielnie!!! - błąd ortograficzny!!! przestanie cokolwiek znajdować.
proscan I tu zgadzam się w 100%. Chociaz "kopanie" każdego sygnału w terenie mocno zaśmieconym jest "nieco" męczące, to z doswiadczenia wiem że warto Pozdr |
|
| Autor: | Topór [ czwartek, 27 stycznia 2005, 23:28 ] |
| Tytuł: | |
Ja po prostu je wykopuje i zanoszę na złom :jump , a tak poważnie to się przyzwyczajam gorsza sprawa jest z plombami od puszek tego to jest masa. :wq |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|