https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Co sądzicie o wykrywaczach typu
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=9853
Strona 1 z 1

Autor:  zioM1 [ niedziela, 23 stycznia 2005, 17:43 ]
Tytuł:  Co sądzicie o wykrywaczach typu

Co sądzicie o wykrywaczach typu PENETRATOR ,DISCOVERER,EXPLORER,INSPECTOR firmy Armand :hmmm


Proszę o pomoc

Autor:  Wojtek [ niedziela, 23 stycznia 2005, 17:52 ]
Tytuł: 

Było już setki razy.Użyj przycisku Szukaj wpisz nazwę wykrywki,poczytaj posty,sam przeanalizuj co najlepsze,a jak masz jakieś pytanie na które nie znalazłeś odpowiedzi we wcześniejszych postach to zadaj je na forum.

Autor:  Marti [ niedziela, 23 stycznia 2005, 18:01 ]
Tytuł: 

jak to bylo w kilku niedawnych postach......

..bez szalu...
...cienizna...........
........wielkie niewiadomo co..........
...........byle do nastepnego wykrywacza..............

piata kolumna nie spi..?

pozdrawiam

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/