https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Co sądzicie o wykrywaczach typu https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=9853 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | zioM1 [ niedziela, 23 stycznia 2005, 17:43 ] |
| Tytuł: | Co sądzicie o wykrywaczach typu |
Co sądzicie o wykrywaczach typu PENETRATOR ,DISCOVERER,EXPLORER,INSPECTOR firmy Armand :hmmm Proszę o pomoc |
|
| Autor: | Wojtek [ niedziela, 23 stycznia 2005, 17:52 ] |
| Tytuł: | |
Było już setki razy.Użyj przycisku Szukaj wpisz nazwę wykrywki,poczytaj posty,sam przeanalizuj co najlepsze,a jak masz jakieś pytanie na które nie znalazłeś odpowiedzi we wcześniejszych postach to zadaj je na forum. |
|
| Autor: | Marti [ niedziela, 23 stycznia 2005, 18:01 ] |
| Tytuł: | |
jak to bylo w kilku niedawnych postach...... ..bez szalu... ...cienizna........... ........wielkie niewiadomo co.......... ...........byle do nastepnego wykrywacza.............. piata kolumna nie spi..? pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|