https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Proszę o radę użytkowników tego BH https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=9907 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Dylan [ wtorek, 25 stycznia 2005, 13:00 ] |
| Tytuł: | Proszę o radę użytkowników tego BH |
Chcę kupić komuś na prezent taki wykrywacz. Co o nim sądzicie - tu prośba do użytkowników tego sprzętu o rzetelną ocenę. Cena 500 zł a link do strony z tym detektorkiem www.viking.waw.pl |
|
| Autor: | Topór [ środa, 26 stycznia 2005, 00:10 ] |
| Tytuł: | |
Chińska lipa lepiej daj te 500zł :1 komuś zamiast tego wykrywacza |
|
| Autor: | Dylan [ środa, 26 stycznia 2005, 00:52 ] |
| Tytuł: | |
Przecież to zdjęcie i cenę wziąłem z tej strony którą podałem wyżej. I to chyba nie jest jakiś MD tylko Bounty Hunter :que |
|
| Autor: | meko [ środa, 26 stycznia 2005, 15:46 ] |
| Tytuł: | |
Lepiej kup Bounty Hunter tracer IV sam mam i jest na monetki i inne drobne rzeczy dobry a kosztuje 780zł chyba?. |
|
| Autor: | Dylan [ środa, 26 stycznia 2005, 16:36 ] |
| Tytuł: | |
Wiesz jak sie baba na coś uprze ?? :D Poza tym chodziłem sam z Trackerem i może być. Aha , cena tego wykrywacza , o którym myślę spadła już do 450 zł. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|