https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Proszę o radę użytkowników tego BH
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=9907
Strona 1 z 1

Autor:  Dylan [ wtorek, 25 stycznia 2005, 13:00 ]
Tytuł:  Proszę o radę użytkowników tego BH

Chcę kupić komuś na prezent taki wykrywacz. Co o nim sądzicie - tu prośba do użytkowników tego sprzętu o rzetelną ocenę. Cena 500 zł a link do strony z tym detektorkiem www.viking.waw.pl

Autor:  Topór [ środa, 26 stycznia 2005, 00:10 ]
Tytuł: 

Chińska lipa lepiej daj te 500zł :1 komuś zamiast tego wykrywacza

Autor:  Dylan [ środa, 26 stycznia 2005, 00:52 ]
Tytuł: 

Przecież to zdjęcie i cenę wziąłem z tej strony którą podałem wyżej. I to chyba nie jest jakiś MD tylko Bounty Hunter :que

Autor:  meko [ środa, 26 stycznia 2005, 15:46 ]
Tytuł: 

Lepiej kup Bounty Hunter tracer IV sam mam i jest na monetki i inne drobne rzeczy dobry a kosztuje 780zł chyba?.

Autor:  Dylan [ środa, 26 stycznia 2005, 16:36 ]
Tytuł: 

Wiesz jak sie baba na coś uprze ?? :D Poza tym chodziłem sam z Trackerem i może być. Aha , cena tego wykrywacza , o którym myślę spadła już do 450 zł.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/