https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Garrett ACE 150 i Garrett ACE 250 https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=9937 |
Strona 1 z 3 |
| Autor: | Topór [ środa, 26 stycznia 2005, 01:39 ] |
| Tytuł: | Garrett ACE 150 i Garrett ACE 250 |
Zauważyłem jakieś nowinki lub nie np. Garrett ACE 150 i Garrett ACE 250 :que Ciekawe co to za sprzęt ? z opisu wynika że to raczej do drobnicy monety i tp. Ale cena jest bardzo atrakcyjna jak na markowy sprzęt. :1 :za |
|
| Autor: | pakiet [ środa, 26 stycznia 2005, 10:17 ] |
| Tytuł: | |
W Polsce to go chyba jeszcze nie sprzedają. Jednak cena to jakieś 180$ a dolar tani :) |
|
| Autor: | sylur [ środa, 26 stycznia 2005, 10:30 ] |
| Tytuł: | |
pakiet napisał(a): W Polsce to go chyba jeszcze nie sprzedają. Jednak cena to jakieś 180$ a dolar tani :)
Sprzedają w Vikingu. ~1000 i ~1300. Zdecydowanie do kolorowej drobnicy. |
|
| Autor: | jano [ środa, 26 stycznia 2005, 10:51 ] |
| Tytuł: | |
Pan z firmy Talcomp informował na innym forum, że cena oscyluje w granicach: 770 PLN za ACE 150 i 1070 PLN za ACE 250. |
|
| Autor: | sylur [ środa, 26 stycznia 2005, 10:58 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: Pan z firmy Talcomp informował na innym forum, że cena oscyluje w granicach: 770 PLN za ACE 150 i 1070 PLN za ACE 250.
ale nie poinformował "plus VAT". |
|
| Autor: | past [ środa, 26 stycznia 2005, 12:05 ] |
| Tytuł: | |
sylur dostałem od nich mail ceny są brutto , nie przesadzajmy sprzęt na ebay kosztuje odpowiednie 149 i 199 USD nawet jakbyś oclił to i tak wyjdzie ci taniej. Poczekajmy jak ktoś przetestuje ten sprzęt , osiągi 150 na Odkrywcy są ciekawe jak na tą klase cenową. Tylko te kolory :wq :wq |
|
| Autor: | sylur [ środa, 26 stycznia 2005, 12:49 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: sylur dostałem od nich mail ceny są brutto , nie przesadzajmy sprzęt na ebay kosztuje odpowiednie 149 i 199 USD nawet jakbyś oclił to i tak wyjdzie ci taniej. Poczekajmy jak ktoś przetestuje ten sprzęt , osiągi 150 na Odkrywcy są ciekawe jak na tą klase cenową.
sorry - ale w ten sposób sobie wytłumaczyłem różnicę między cenami talcompu i vikinga bo ~1070 + 22% =~ 1290. Jeżeli jest tak jak piszesz to trzeba kupić w Krakowie i już. jeszcze raz sorry. |
|
| Autor: | jano [ środa, 26 stycznia 2005, 13:20 ] |
| Tytuł: | |
Ja sprowadziłem sobie ACE 250 z USA. Wszystkie koszty zamknęły się w 700 PLN. Niestety nie mogę powiedzieć zbyt wiele na jego temat ze względu na fakt, iż nie miałem możliwości dokładnego sprawdzenia go w terenie. |
|
| Autor: | Jarasek [ środa, 26 stycznia 2005, 13:23 ] |
| Tytuł: | |
jano napisał(a): Ja sprowadziłem sobie ACE 250 z USA. Wszystkie koszty zamknęły się w 700 PLN. Niestety nie mogę powiedzieć zbyt wiele na jego temat ze względu na fakt, iż nie miałem możliwości dokładnego sprawdzenia go w terenie.
A jak się przedstawia sprawa gwarancji na Twój sprowadzony detektor? Co się stanie jeśli, nie daj Boże, coś w nim nawali? |
|
| Autor: | andarian [ środa, 26 stycznia 2005, 13:54 ] |
| Tytuł: | |
Witam. Do Bacchusa: Przepraszam jezeli bedzie to odebrane jako nachalna reklama. "po prostu" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! zawsze uwazalem, ze podstawa zaufania klient - sprzedawca jest uczciwosc a wiec pelna informacja odnosnie sprzetu i roznic w cenach. Tak wiec pogloski o tym, ze ACE 150 kosztuje 770 , a ACE 250 - 1070 sa prawie prawdziwe :P . Sa to ceny sprzed analizy finansowej na ten rok. Rzeczywiste ceny sa jeszcze nizsze (sporo) mowie o cenach Brutto . W dodatku inne produkty Garretta sa tez sporo tansze (20 - 30 %). Tak wiec jesli ktos chce znac szczegoly to prosze o kontakt na priv. Jesli chodzi o osiagi tych wykrywaczy to sa naprawde przyzwoite, zwlaszcza bardzo do gustu przypadl mi ACE 250 (jest to sprzet bedacy polaczeniem ACE 300 z GTAx 550 tak wiec nie jest to juz ta najnizsza polka o czym bynajmniej nie swiadczy ich cena) . Pozdrawiam, Grzegorz Talar, Talcomp, Krakow. |
|
| Autor: | sylur [ środa, 26 stycznia 2005, 13:57 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: Tak wiec pogloski o tym, ze ACE 150 kosztuje 770 , a ACE 250 - 1070 sa prawie prawdziwe :P . Sa to ceny sprzed analizy finansowej na ten rok. Rzeczywiste ceny sa jeszcze nizsze (sporo) mowie o cenach Brutto .
Noooo! Nawet już są ceny po analizie: ace 150 kosztuje 635zl z VAT a ace 250 bedzie kosztowal okolo 900zl z VAT. Zrobiło się ciekawie, ciekawie... |
|
| Autor: | past [ środa, 26 stycznia 2005, 14:07 ] |
| Tytuł: | |
właśnie sylur miałem skierować cie do forum odkrywcy a tu również ciekawostka. Cenowo robi się ciekawie , pozostaje jeszcze kwestia osiągów. Może Ktoś przeprowadzi testy?? |
|
| Autor: | jano [ środa, 26 stycznia 2005, 14:35 ] |
| Tytuł: | |
A jak się przedstawia sprawa gwarancji na Twój sprowadzony detektor? Co się stanie jeśli, nie daj Boże, coś w nim nawali? Tak się składa, że kupował go mój brat, który tam mieszka. Przy poważnej awarii musiałbym go tam wysyłać, ale mam nadzieję, że nic się nie stanie. Wchodzi jeszcze w grę naprawa w Polsce. Oczywiście odpłatnie. |
|
| Autor: | andarian [ środa, 26 stycznia 2005, 14:58 ] |
| Tytuł: | |
No wiec skoro chcieliscie testow to sa wstepne wyniki dla ACE 150. Testy byly robione w powitrzu (w Krakowie aura nie sprzyja outdoorowi :P) . Wyniki nastepujace: 1. wyglad - zolto czarny - zalezy co kto lubi 2. masa - po prostu rewelacja z cewka eliptyczna z kompletu prawie go nie czuc w rece (1,4kg) 3. zasilanie - mily uklon w kierunku eksploatacji - 4 baterie paluszki 4. ergonomia - moim skromnym zdaniem jest ok, nie ma prawie roznicy wzgledem poprzednich ACE 5. zasiegi - tu sie troche zdiwilem (na razie pomiary w powietrzu, po weckedzie testy w ziemi): a. moneta polska 2zl - okolo 20-23cm b. moneta 1 grosz polska - 18cm c. bagnet z ostrzem 15cm - no i tu znowu zdziwienie bo okolo 40cm.... 5. modyfikacje - do detektora pasują wszystkie cewki od GTAx czyli 8,5", 12'5", i 10"x14" powerDD 6. dyskryminacja - niestety tylko "all metal", "jewelry" i "coins", jest wskaznik glebokosci dla monet (ale tylko 2,4,6+")regulacja mocy 1-4. 7. roznice wzgledem poprzednikow..... to nie jest modyfikacja ACE 100, 200 czy 300, to nowy detektor. Jak na wykrywacz w cenie ponizej 700 pln to mysle, ze calkiem niezle co? Testy ACE 250 niedlugo. Pozdrawiam, Grzegorz Talar, Tacomp, Krakow. |
|
| Autor: | pakiet [ środa, 26 stycznia 2005, 15:29 ] |
| Tytuł: | |
W związku z ostatnią obiżką cen mam pytanie - który z tych wykrywaczy kupić: ACE 150, ACE 200 czy ACE 300 czy np. warto dołożyć 100zł na ACE 300. Z tego co widzę na wyświetlaczach to ACE 150 i ACE 300 mają pomiar głębokości. Z drugiej strony nowy ACE 150 ma jakąś nową cewkę (ale nieprzetestowaną) :que |
|
| Strona 1 z 3 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|