https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Garrett ACE 150 i Garrett ACE 250
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=9937
Strona 1 z 3

Autor:  Topór [ środa, 26 stycznia 2005, 01:39 ]
Tytuł:  Garrett ACE 150 i Garrett ACE 250

Zauważyłem jakieś nowinki lub nie np. Garrett ACE 150 i Garrett ACE 250 :que

Ciekawe co to za sprzęt ? z opisu wynika że to raczej do drobnicy monety i tp.
Ale cena jest bardzo atrakcyjna jak na markowy sprzęt. :1 :za

Autor:  pakiet [ środa, 26 stycznia 2005, 10:17 ]
Tytuł: 

W Polsce to go chyba jeszcze nie sprzedają. Jednak cena to jakieś 180$ a dolar tani :)

Autor:  sylur [ środa, 26 stycznia 2005, 10:30 ]
Tytuł: 

pakiet napisał(a):
W Polsce to go chyba jeszcze nie sprzedają. Jednak cena to jakieś 180$ a dolar tani :)

Sprzedają w Vikingu. ~1000 i ~1300. Zdecydowanie do kolorowej drobnicy.

Autor:  jano [ środa, 26 stycznia 2005, 10:51 ]
Tytuł: 

Pan z firmy Talcomp informował na innym forum, że cena oscyluje w granicach: 770 PLN za ACE 150 i 1070 PLN za ACE 250.

Autor:  sylur [ środa, 26 stycznia 2005, 10:58 ]
Tytuł: 

Cytuj:
Pan z firmy Talcomp informował na innym forum, że cena oscyluje w granicach: 770 PLN za ACE 150 i 1070 PLN za ACE 250.

ale nie poinformował "plus VAT".

Autor:  past [ środa, 26 stycznia 2005, 12:05 ]
Tytuł: 

sylur dostałem od nich mail ceny są brutto , nie przesadzajmy sprzęt na ebay kosztuje odpowiednie 149 i 199 USD nawet jakbyś oclił to i tak wyjdzie ci taniej. Poczekajmy jak ktoś przetestuje ten sprzęt , osiągi 150 na Odkrywcy są ciekawe jak na tą klase cenową.

Tylko te kolory :wq :wq

Autor:  sylur [ środa, 26 stycznia 2005, 12:49 ]
Tytuł: 

Cytuj:
sylur dostałem od nich mail ceny są brutto , nie przesadzajmy sprzęt na ebay kosztuje odpowiednie 149 i 199 USD nawet jakbyś oclił to i tak wyjdzie ci taniej. Poczekajmy jak ktoś przetestuje ten sprzęt , osiągi 150 na Odkrywcy są ciekawe jak na tą klase cenową.

sorry - ale w ten sposób sobie wytłumaczyłem różnicę między cenami talcompu i vikinga bo ~1070 + 22% =~ 1290. Jeżeli jest tak jak piszesz to trzeba kupić w Krakowie i już. jeszcze raz sorry.

Autor:  jano [ środa, 26 stycznia 2005, 13:20 ]
Tytuł: 

Ja sprowadziłem sobie ACE 250 z USA. Wszystkie koszty zamknęły się w 700 PLN. Niestety nie mogę powiedzieć zbyt wiele na jego temat ze względu na fakt, iż nie miałem możliwości dokładnego sprawdzenia go w terenie.

Autor:  Jarasek [ środa, 26 stycznia 2005, 13:23 ]
Tytuł: 

jano napisał(a):
Ja sprowadziłem sobie ACE 250 z USA. Wszystkie koszty zamknęły się w 700 PLN. Niestety nie mogę powiedzieć zbyt wiele na jego temat ze względu na fakt, iż nie miałem możliwości dokładnego sprawdzenia go w terenie.


A jak się przedstawia sprawa gwarancji na Twój sprowadzony detektor? Co się stanie jeśli, nie daj Boże, coś w nim nawali?

Autor:  andarian [ środa, 26 stycznia 2005, 13:54 ]
Tytuł: 

Witam.

Do Bacchusa: Przepraszam jezeli bedzie to odebrane jako nachalna reklama. "po prostu" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! zawsze uwazalem, ze podstawa zaufania klient - sprzedawca jest uczciwosc a wiec pelna informacja odnosnie sprzetu i roznic w cenach.

Tak wiec pogloski o tym, ze ACE 150 kosztuje 770 , a ACE 250 - 1070 sa prawie prawdziwe :P . Sa to ceny sprzed analizy finansowej na ten rok. Rzeczywiste ceny sa jeszcze nizsze (sporo) mowie o cenach Brutto . W dodatku inne produkty Garretta sa tez sporo tansze (20 - 30 %). Tak wiec jesli ktos chce znac szczegoly to prosze o kontakt na priv. Jesli chodzi o osiagi tych wykrywaczy to sa naprawde przyzwoite, zwlaszcza bardzo do gustu przypadl mi ACE 250 (jest to sprzet bedacy polaczeniem ACE 300 z GTAx 550 tak wiec nie jest to juz ta najnizsza polka o czym bynajmniej nie swiadczy ich cena) . Pozdrawiam, Grzegorz Talar, Talcomp, Krakow.

Autor:  sylur [ środa, 26 stycznia 2005, 13:57 ]
Tytuł: 

Cytuj:
Tak wiec pogloski o tym, ze ACE 150 kosztuje 770 , a ACE 250 - 1070 sa prawie prawdziwe :P . Sa to ceny sprzed analizy finansowej na ten rok. Rzeczywiste ceny sa jeszcze nizsze (sporo) mowie o cenach Brutto .

Noooo! Nawet już są ceny po analizie: ace 150 kosztuje 635zl z VAT a ace 250 bedzie kosztowal okolo 900zl z VAT.
Zrobiło się ciekawie, ciekawie...

Autor:  past [ środa, 26 stycznia 2005, 14:07 ]
Tytuł: 

właśnie sylur miałem skierować cie do forum odkrywcy a tu również ciekawostka.

Cenowo robi się ciekawie , pozostaje jeszcze kwestia osiągów. Może Ktoś przeprowadzi testy??

Autor:  jano [ środa, 26 stycznia 2005, 14:35 ]
Tytuł: 

A jak się przedstawia sprawa gwarancji na Twój sprowadzony detektor? Co się stanie jeśli, nie daj Boże, coś w nim nawali?

Tak się składa, że kupował go mój brat, który tam mieszka. Przy poważnej awarii musiałbym go tam wysyłać, ale mam nadzieję, że nic się nie stanie. Wchodzi jeszcze w grę naprawa w Polsce. Oczywiście odpłatnie.

Autor:  andarian [ środa, 26 stycznia 2005, 14:58 ]
Tytuł: 

No wiec skoro chcieliscie testow to sa wstepne wyniki dla ACE 150. Testy byly robione w powitrzu (w Krakowie aura nie sprzyja outdoorowi :P) . Wyniki nastepujace:
1. wyglad - zolto czarny - zalezy co kto lubi
2. masa - po prostu rewelacja z cewka eliptyczna z kompletu prawie go nie czuc w rece (1,4kg)
3. zasilanie - mily uklon w kierunku eksploatacji - 4 baterie paluszki
4. ergonomia - moim skromnym zdaniem jest ok, nie ma prawie roznicy wzgledem poprzednich ACE
5. zasiegi - tu sie troche zdiwilem (na razie pomiary w powietrzu, po weckedzie testy w ziemi):
a. moneta polska 2zl - okolo 20-23cm
b. moneta 1 grosz polska - 18cm
c. bagnet z ostrzem 15cm - no i tu znowu zdziwienie bo okolo 40cm....
5. modyfikacje - do detektora pasują wszystkie cewki od GTAx czyli 8,5", 12'5", i 10"x14" powerDD
6. dyskryminacja - niestety tylko "all metal", "jewelry" i "coins", jest wskaznik glebokosci dla monet (ale tylko 2,4,6+")regulacja mocy 1-4.
7. roznice wzgledem poprzednikow..... to nie jest modyfikacja ACE 100, 200 czy 300, to nowy detektor.

Jak na wykrywacz w cenie ponizej 700 pln to mysle, ze calkiem niezle co?
Testy ACE 250 niedlugo.

Pozdrawiam, Grzegorz Talar, Tacomp, Krakow.

Autor:  pakiet [ środa, 26 stycznia 2005, 15:29 ]
Tytuł: 

W związku z ostatnią obiżką cen mam pytanie - który z tych wykrywaczy kupić: ACE 150, ACE 200 czy ACE 300 czy np. warto dołożyć 100zł na ACE 300. Z tego co widzę na wyświetlaczach to ACE 150 i ACE 300 mają pomiar głębokości. Z drugiej strony nowy ACE 150 ma jakąś nową cewkę (ale nieprzetestowaną) :que

Strona 1 z 3 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/