Teraz jest środa, 24 czerwca 2026, 01:48

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 27 stycznia 2006, 22:49 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): wtorek, 19 lipca 2005, 22:25
Posty: 46
Lokalizacja: spod Jasnej Góry
Szczerze mówiąc wątpię, jakby Polskie Muzea miały kasę to te wszystkie panzerki, stugi i inne nie leżałyby w częściach po katach jak ma to miejsce w MWP :cry:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 30 stycznia 2006, 13:35 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 9 czerwca 2004, 20:08
Posty: 330
Lokalizacja: Szczecin
Hym mozna szukać nie tylko na terench ówczesnej polski , wehrmacht właczył 7TP i ciagniki altyreryjskie na tym samym poswoziu do swoich oddziałów , nie wiem moze tereny Francji badź front wschodni ? jesli chodzi o to gdzie te czołgi były uzywane to tylko przypuszczam bo nie posiadam wiedzy gdzie faktycznie niemcy nimi smigali . Poza tym co tez moze być istotne Niemcy pod koniec wojny walczyli juz wszystkim czym sie dało , nieopodal Szczecina mieli np:Shermany i jest mozliwe ze i gdzieś w zupełnie nieprawdopodobnym miejscu znajdzie sie 7TP :D

A co do tych czesci no to do calego czolgu troche im brakuje , bo wanna wieża i caly pancerz to dość istotne elementy :(


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: TP7
PostNapisane: czwartek, 2 lutego 2006, 09:35 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): środa, 9 listopada 2005, 11:14
Posty: 18
Lokalizacja: Kutno
Z moich informacji to jedno cudo już się reaktywuje przez PATRONA. Podobno pod Tomaszowem u jakiego chłopa jest dużo gratów od tego cuda techniki. Nie wiem jak dużo, może ktoś z was wie co tam jest. Podobno było takie zainteresowanie u niego, że facet chce teraz za to fortune. Wspominacie coś o stawiku z TP7 w centralnej Polsce. O które miejsce wam chodzi. Bo już kilka weryfikowałem osobiście z zaprzyjaźnionym muzeum.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 2 lutego 2006, 20:07 
Offline
Poczciwy Otto

Dołączył(a): sobota, 4 września 2004, 21:10
Posty: 1176
Nie wiem o które. Ale nawet jakbym wiedział to bym nie powiedział :P
Już jedno muzeum o tym wie więc nie trzeba tego dalej nagłaśniać. Podobno szykują się do wydobycia.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 5 lutego 2006, 02:18 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 9 czerwca 2004, 20:08
Posty: 330
Lokalizacja: Szczecin
Jarema jak bedziesz coś wieział wiecej o tym 7TP tp błąd ortograficzny!!! pisz jestem ciekaw czy faktycznie ten czołg a nie np: T26 a tak przypadkiem znalazlem cos ciekawego warto luknąć , wyglada jak TKS pisze ze Polski C2P nie znam takiego pojazdu a wy ?? tu podaje link http://mailer.fsu.edu/~akirk/tanks/finland/finland.html i fota tego cuda


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 5 lutego 2006, 02:38 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 9 czerwca 2004, 20:08
Posty: 330
Lokalizacja: Szczecin
o i sam znalazłem na czeskiej stronie :D nie wiem co tam pisze ale to ten sam pojazd , wiec moze niebawem okaze sie ze 7-mka sie znalazła sie w necie :D link do stronki http://www.fronta.cz/tk-3-a-tks Pozdrawiam Konsky


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 8 lutego 2006, 16:10 
Offline
Poczciwy Otto

Dołączył(a): sobota, 4 września 2004, 21:10
Posty: 1176
C2P to Polski ciągnik artyleryjski na podwoziu bodajże TKS'a.
Przeznaczony do holowania lekkich działek przeciwlotniczych.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL