https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

rewelacja
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=10228
Strona 1 z 1

Autor:  PREM [ piątek, 4 lutego 2005, 20:09 ]
Tytuł:  rewelacja

http://home.nordnet.fr/~hloridant/actua.htm
polecam obejrzec !!!! Polak potrafi !!

Autor:  Renald [ piątek, 4 lutego 2005, 21:39 ]
Tytuł: 

Rewelacja! Niech się wszystkie Tygrysy schowają...

Autor:  Jarema [ sobota, 5 lutego 2005, 11:31 ]
Tytuł: 

Sądząc po kwiatkach rozumiem, że załogę też znaleźli?
Ale kurde głos mi odbiera jak to widzę... i zdolność pisania też...

Autor:  MichalMag [ sobota, 5 lutego 2005, 20:50 ]
Tytuł: 

Witam! Co tu się rozpisywać, coś pięknego! Pozdrawiam, Michał

Autor:  Majorian [ sobota, 5 lutego 2005, 21:42 ]
Tytuł: 

Swietne! Nie sądziłem, że te I wojenne czołgi można jeszcze znaleźć w "plenerze". Pozdr.

Autor:  Jacek1991 [ wtorek, 24 stycznia 2006, 13:31 ]
Tytuł: 

Nie chce mi sie włączyć :cry: :n

Autor:  Jacek [ wtorek, 24 stycznia 2006, 13:34 ]
Tytuł: 

odgrzebywanie postów sprzed 2 -3 lat ma to do siebie, że linki w nich zawarte często są nieaktualne. Ale cóż jak nuda to nuda :)

Autor:  Jacek1991 [ wtorek, 24 stycznia 2006, 16:03 ]
Tytuł: 

Nawet nie błąd ortograficzny!!! że to takie stare :666

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/