https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| rewelacja https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=10228 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | PREM [ piątek, 4 lutego 2005, 20:09 ] |
| Tytuł: | rewelacja |
http://home.nordnet.fr/~hloridant/actua.htm polecam obejrzec !!!! Polak potrafi !! |
|
| Autor: | Renald [ piątek, 4 lutego 2005, 21:39 ] |
| Tytuł: | |
Rewelacja! Niech się wszystkie Tygrysy schowają... |
|
| Autor: | Jarema [ sobota, 5 lutego 2005, 11:31 ] |
| Tytuł: | |
Sądząc po kwiatkach rozumiem, że załogę też znaleźli? Ale kurde głos mi odbiera jak to widzę... i zdolność pisania też... |
|
| Autor: | MichalMag [ sobota, 5 lutego 2005, 20:50 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Co tu się rozpisywać, coś pięknego! Pozdrawiam, Michał |
|
| Autor: | Majorian [ sobota, 5 lutego 2005, 21:42 ] |
| Tytuł: | |
Swietne! Nie sądziłem, że te I wojenne czołgi można jeszcze znaleźć w "plenerze". Pozdr. |
|
| Autor: | Jacek1991 [ wtorek, 24 stycznia 2006, 13:31 ] |
| Tytuł: | |
Nie chce mi sie włączyć :cry: :n |
|
| Autor: | Jacek [ wtorek, 24 stycznia 2006, 13:34 ] |
| Tytuł: | |
odgrzebywanie postów sprzed 2 -3 lat ma to do siebie, że linki w nich zawarte często są nieaktualne. Ale cóż jak nuda to nuda :) |
|
| Autor: | Jacek1991 [ wtorek, 24 stycznia 2006, 16:03 ] |
| Tytuł: | |
Nawet nie błąd ortograficzny!!! że to takie stare :666 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|