Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 23:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: pojazd do identyfikacji od Kennego
PostNapisane: niedziela, 16 stycznia 2005, 01:24 
Offline
Główny Administrator
Główny Administrator

Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4353
Lokalizacja: Gliwice
jak w treści są ogniwa gąsienic ale z czego ???


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 16 stycznia 2005, 01:25 
Offline
Główny Administrator
Główny Administrator

Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4353
Lokalizacja: Gliwice
i jeszcze jedno


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 16 stycznia 2005, 03:01 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): niedziela, 12 października 2003, 02:31
Posty: 1150
Lokalizacja: Warszawa / Betlahem / Amman
Czy to jest ten pojazd ktory kenny mial sobie kupic ?? :luv


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 16 stycznia 2005, 11:21 
Offline
Strzelec galicyjski

Dołączył(a): sobota, 25 grudnia 2004, 09:34
Posty: 1028
Lokalizacja: galicja
WITAM Kenny. To sa ogniwa od niemieckiego panzer 4 lub 3. Ale ich stan jest fatalny, z tych dwoch ogniw nie wiem czy bys zlozyl jedno cale . POZDRAWIAM :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 17 stycznia 2005, 11:52 
Offline
Złosliwy Nieludzki Doktor

Dołączył(a): piątek, 15 marca 2002, 01:00
Posty: 2242
Kenny przerazasz mnie ;) ale lubisz taaakie cos i chce Ci sie ciagac do domu .....chociAZ kiedys pamietam wpakowales mi do bagaznika jakis zlom ze az wahacze padly :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 17 stycznia 2005, 18:16 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 29 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4456
Lokalizacja: Stalowa Wola / Krakow
odkladam ciezki zlom na kiepskie czasy :D zawsze to troche gotowki... :) i nie przesadzajmy :) btw teraz z tego samego miejsca to bym dopiero ci zlom wpakowal zreszta przez was chyba wykopany:P
ale daruje sobie z pewnych powodow :)
a wracajac do tego kloca to czym sie rozni 3 od 4 raz i jaka powinno to miec szerokosc 3 to mial chyba 39 cm a to chybabedzie wieksze zwarzywszy ze niemal 2/7 z szerokosci jest urwane... :) ktos nie lubial tego zlomu :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 13 lutego 2005, 15:18 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 29 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4456
Lokalizacja: Stalowa Wola / Krakow
dotarlem do domu i zmierzylem szerokosc tego ustrojstwa... 60cm co kolwiek to bylo mialo spore butki :) oze to cos ulatwi


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 lutego 2005, 14:05 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): poniedziałek, 17 stycznia 2005, 10:47
Posty: 865
Lokalizacja: Kraków/Toruń
Kenny sproboj porownac to z tymi ogniwami.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 lutego 2005, 18:29 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 29 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4456
Lokalizacja: Stalowa Wola / Krakow
to chyba bedzie to tylko dal bys jescze widok z boku no i spodnia strone...
co to ??


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 lutego 2005, 18:36 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): poniedziałek, 17 stycznia 2005, 10:47
Posty: 865
Lokalizacja: Kraków/Toruń
Oki Kenny nie ma sprawy jak tylko mi sie naladuja akmulatorki zrobie ci fotki boku i dolu. A sa to dwa ogniwa do Panzer IV.
:jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 lutego 2005, 18:50 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 29 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4456
Lokalizacja: Stalowa Wola / Krakow
dzienki
tyl;ko skad tam IV w ogóle istnienie tam czolgow est sprawa dyskusyjna mniejsza o to :)
dzieki za identyfikacje tylko powiedz mi jak Tys te 2 ogniwa przytachal ja z tymi mialem problem...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 lutego 2005, 19:15 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): poniedziałek, 17 stycznia 2005, 10:47
Posty: 865
Lokalizacja: Kraków/Toruń
Oto fotki ktore ci obiecalem :)
:jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL