https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

URUCHOMIONO is-2
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=11270
Strona 1 z 2

Autor:  wiciu_r [ piątek, 18 marca 2005, 17:42 ]
Tytuł:  URUCHOMIONO is-2

Wczoraj o około 19:00 w Muzeum Broni Pancernej uruchomiono IS-2.
Wkrótce w galerii powinny być fotki. Na razie tylko stojący obok IS-3 a nad nim widać obróconą wieżę IS-2.

Pozdrawiam

Autor:  SSG 2000 [ sobota, 19 marca 2005, 09:11 ]
Tytuł: 

Wybaczcie pytanie - a gdzie jest to muzeum?

Pozdrawiam

Autor:  Krzysiek(?) [ sobota, 19 marca 2005, 13:48 ]
Tytuł: 

W Poznaniu :)
Wyższa Szkoła Wojsk Pancernych - przynajmniej kiedyś taką nazwę nosiła ta szkoła

Pozdrawiam K(?)

Autor:  KONIU [ niedziela, 20 marca 2005, 13:29 ]
Tytuł: 

A są tam jakieś niemieckie czołgi ?? Może ktoś był i potrafi odpowiedzieć na pytanie ?
Pozdro Koniu

Autor:  Jarasek [ niedziela, 20 marca 2005, 18:46 ]
Tytuł: 

Muzem w swoich zbiorach posiada głównie pojazdy produkcji ZSRR z okresu 2WW oraz powojenne. Z ciekawostek: w zbiorach muzeum znajduje się T34/85 z powycinanymi fragmentami wieży i kadłuba. Kręcono w tym egzempalrzu sceny do kultowego serialu "Czterej pancerni i pies" :)
Ciekawe egzemplarze to (z tego co pamiętam): IS3, Su-76....

Sądzę, że Wiciu_r mógłby uzupełnić te dane...

Pzdrw,

Autor:  wiciu_r [ poniedziałek, 21 marca 2005, 00:54 ]
Tytuł: 

To jest ten Rudy

Autor:  wiciu_r [ poniedziałek, 21 marca 2005, 00:55 ]
Tytuł: 

next

Autor:  wiciu_r [ poniedziałek, 21 marca 2005, 00:56 ]
Tytuł: 

działko

Autor:  wiciu_r [ poniedziałek, 21 marca 2005, 00:57 ]
Tytuł: 

hala duża nie jest

Autor:  wiciu_r [ poniedziałek, 21 marca 2005, 00:58 ]
Tytuł: 

sporo stoi jeszcze na zewnątrz

Autor:  dect [ poniedziałek, 21 marca 2005, 01:39 ]
Tytuł: 

wiciu - jak mozna zwiedzic to muzeum? Jak jest czynne i z kim/jak sie umawiac? Bo rozumiem, ze samopas nie pozwola tylko z jakims przewodnikie...

Autor:  wiciu_r [ poniedziałek, 21 marca 2005, 09:22 ]
Tytuł: 

Kustoszem jest kpt. Tomasz Ogrodniczuk i trzeba się z nim umówić telefonicznie. Jego komórki nie udostępnię ale zadzwoń do jednostki to Cię przełączą.
Tu na fotce jak zwykle przy pracy.....

Autor:  Jarasek [ poniedziałek, 21 marca 2005, 09:23 ]
Tytuł: 

Witek, jeśli masz więcej zdjęć to może byłoby warto zamieścić je jako galerię? Nie każdy ma dostęp do tego muzeum a i "zwiedzanie" byłoby łatwiejsze...

Pzdrw,

Autor:  wiciu_r [ poniedziałek, 21 marca 2005, 15:01 ]
Tytuł: 

Admin już je dostał, obiecał do czwartku zrobić.
Pozdrawiam

Autor:  KONIU [ czwartek, 24 marca 2005, 21:18 ]
Tytuł: 

Tak wracając do pytania , czy w Polsce sa w muzeach badź rekach prywatnych zachowane niemieckie czołgi badź inne pojazdy ? Jesli ktoś wie niech podzieli sie ta informacjią . Pytam z własniej ciekawości gdyż od pewnego czasu zastanawiam sie czy coś u nas zostało i można zobaczyć ? Z góry dzieki za odpowiedź pozdrawiam Koniu

Strona 1 z 2 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/