https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| URUCHOMIONO is-2 https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=11270 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | wiciu_r [ piątek, 18 marca 2005, 17:42 ] |
| Tytuł: | URUCHOMIONO is-2 |
Wczoraj o około 19:00 w Muzeum Broni Pancernej uruchomiono IS-2. Wkrótce w galerii powinny być fotki. Na razie tylko stojący obok IS-3 a nad nim widać obróconą wieżę IS-2. Pozdrawiam |
|
| Autor: | SSG 2000 [ sobota, 19 marca 2005, 09:11 ] |
| Tytuł: | |
Wybaczcie pytanie - a gdzie jest to muzeum? Pozdrawiam |
|
| Autor: | Krzysiek(?) [ sobota, 19 marca 2005, 13:48 ] |
| Tytuł: | |
W Poznaniu :) Wyższa Szkoła Wojsk Pancernych - przynajmniej kiedyś taką nazwę nosiła ta szkoła Pozdrawiam K(?) |
|
| Autor: | KONIU [ niedziela, 20 marca 2005, 13:29 ] |
| Tytuł: | |
A są tam jakieś niemieckie czołgi ?? Może ktoś był i potrafi odpowiedzieć na pytanie ? Pozdro Koniu |
|
| Autor: | Jarasek [ niedziela, 20 marca 2005, 18:46 ] |
| Tytuł: | |
Muzem w swoich zbiorach posiada głównie pojazdy produkcji ZSRR z okresu 2WW oraz powojenne. Z ciekawostek: w zbiorach muzeum znajduje się T34/85 z powycinanymi fragmentami wieży i kadłuba. Kręcono w tym egzempalrzu sceny do kultowego serialu "Czterej pancerni i pies" :) Ciekawe egzemplarze to (z tego co pamiętam): IS3, Su-76.... Sądzę, że Wiciu_r mógłby uzupełnić te dane... Pzdrw, |
|
| Autor: | wiciu_r [ poniedziałek, 21 marca 2005, 00:54 ] |
| Tytuł: | |
To jest ten Rudy |
|
| Autor: | wiciu_r [ poniedziałek, 21 marca 2005, 00:55 ] |
| Tytuł: | |
next |
|
| Autor: | wiciu_r [ poniedziałek, 21 marca 2005, 00:56 ] |
| Tytuł: | |
działko |
|
| Autor: | wiciu_r [ poniedziałek, 21 marca 2005, 00:57 ] |
| Tytuł: | |
hala duża nie jest |
|
| Autor: | wiciu_r [ poniedziałek, 21 marca 2005, 00:58 ] |
| Tytuł: | |
sporo stoi jeszcze na zewnątrz |
|
| Autor: | dect [ poniedziałek, 21 marca 2005, 01:39 ] |
| Tytuł: | |
wiciu - jak mozna zwiedzic to muzeum? Jak jest czynne i z kim/jak sie umawiac? Bo rozumiem, ze samopas nie pozwola tylko z jakims przewodnikie... |
|
| Autor: | wiciu_r [ poniedziałek, 21 marca 2005, 09:22 ] |
| Tytuł: | |
Kustoszem jest kpt. Tomasz Ogrodniczuk i trzeba się z nim umówić telefonicznie. Jego komórki nie udostępnię ale zadzwoń do jednostki to Cię przełączą. Tu na fotce jak zwykle przy pracy..... |
|
| Autor: | Jarasek [ poniedziałek, 21 marca 2005, 09:23 ] |
| Tytuł: | |
Witek, jeśli masz więcej zdjęć to może byłoby warto zamieścić je jako galerię? Nie każdy ma dostęp do tego muzeum a i "zwiedzanie" byłoby łatwiejsze... Pzdrw, |
|
| Autor: | wiciu_r [ poniedziałek, 21 marca 2005, 15:01 ] |
| Tytuł: | |
Admin już je dostał, obiecał do czwartku zrobić. Pozdrawiam |
|
| Autor: | KONIU [ czwartek, 24 marca 2005, 21:18 ] |
| Tytuł: | |
Tak wracając do pytania , czy w Polsce sa w muzeach badź rekach prywatnych zachowane niemieckie czołgi badź inne pojazdy ? Jesli ktoś wie niech podzieli sie ta informacjią . Pytam z własniej ciekawości gdyż od pewnego czasu zastanawiam sie czy coś u nas zostało i można zobaczyć ? Z góry dzieki za odpowiedź pozdrawiam Koniu |
|
| Strona 1 z 2 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|