https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Niesamowite muzea w naturze. https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=11275 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | tomkey68 [ piątek, 18 marca 2005, 19:58 ] |
| Tytuł: | Niesamowite muzea w naturze. |
Zapewe wielu z was zetknęło się z tematem pozostawianych wraków w rejonie walk na Pacyfiku ,znalazłem w necie kilka fajnych zdjęć zrobionych na Peleliu . :1 |
|
| Autor: | tomkey68 [ piątek, 18 marca 2005, 20:09 ] |
| Tytuł: | |
Poprzednie zdjęcia to japońska armata i czołg lekki ,na następnych amerykańskie amfibie LVT i wrak Zero . |
|
| Autor: | beyo [ piątek, 18 marca 2005, 20:34 ] |
| Tytuł: | |
Fajne fotki :za Rzeczywiście w terenie wyglądają o wiele ciekawiej niż gdyby stały w muzeum. Ale na naszej szerokości geograficznej to niemożliwe... Aż dziw bierze, że jakiś amerykański "kolekcjoner" sobie tego do domu nie sprowadził. |
|
| Autor: | tomkey68 [ piątek, 18 marca 2005, 21:09 ] |
| Tytuł: | |
Kiedyś czytałem artykuł o takich "naturalnych muzeach " i podobno nie wolno z tamtąd nic zabrać ani nawet szukać z wykrywką ponieważ miejsca bitew są traktowane jak swego rodzaju mauzoleum . Swoją drogą ciekawe jak by to u nas wyglądało ( chodzi mi o zakaz zabierania pamiątek ) :que |
|
| Autor: | SSG 2000 [ sobota, 19 marca 2005, 09:09 ] |
| Tytuł: | |
Zbieranie pamiątek? U nas nie kolekcjonerzy ale złomiarze zrobili by swoje... Ja na Półwyspie Synaj zastanawiałem się - patrząc na wraki czołgów - że nikt tego nie zniszył i nie rozkradł... |
|
| Autor: | Szym [ niedziela, 27 marca 2005, 15:14 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: Swoją drogą ciekawe jak by to u nas wyglądało ( chodzi mi o zakaz zabierania pamiątek ) :que
jak wyżej... pewnie rozkradli by to na cześci.. taki kraj |
|
| Autor: | kloki [ niedziela, 27 marca 2005, 18:39 ] |
| Tytuł: | |
Ten "czołg lekki" to nie jest przypadkiem którś ze STUGów? |
|
| Autor: | Krzysiek(?) [ niedziela, 27 marca 2005, 20:26 ] |
| Tytuł: | |
Witam Nie Kloki, tym razem to któryś z japońskich, w większości właśnie dysponowali lekkim sprzętem. Pozdrawiam :que |
|
| Autor: | Jarema [ poniedziałek, 28 marca 2005, 11:32 ] |
| Tytuł: | |
A to nie jest ze złomowiska sprzętu użytego do prób jądrowych na atolu bikini? |
|
| Autor: | tomkey68 [ poniedziałek, 28 marca 2005, 21:49 ] |
| Tytuł: | |
Witam. Kretschmer to wszystko pozostałości po walkach na Peleliu , nie ruszane od tamtego czasu. Więcej ciekawych fotek z tego typu wrakami możesz zobaczyć na tej stronce . Fajna . http://www.warofourfathers.com/war/iwojima_index.html :1 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|