Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 13:22

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Samoloty i pojazdy .... ZAKTUALIZOWANE
PostNapisane: wtorek, 5 kwietnia 2005, 14:29 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): środa, 16 lutego 2005, 14:18
Posty: 74
Strony zostały ostatnio zakualizowane o kilka ciekawych pozycji. Warto zobaczyć:

http://www.legionstratega.org/Zbrojowni ... yindex.htm

http://www.legionstratega.org/Zbrojowni ... jownia.htm

http://www.legionstratega.org/Zbrojowni ... .index.htm


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 6 kwietnia 2005, 17:09 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): piątek, 22 marca 2002, 01:00
Posty: 450
Wert, a masz może coś wspólnego z gronem redagującym LS?
Proponowałbym BARDZO uważnie przyjrzeć się rozpowszechnianej na LS twórczości niejakiego CGS Huberta, to czystej wody złodziejstwo uprawiane metodą copy z innej strony i paste na LS jako Hubert - jak na razie znalazłem 11 takich tekstów, w tym dwa moje :mad: . Jeszcze chwila i może tam BOWI zapukać...

Pzdr

Grzesiu


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 7 kwietnia 2005, 09:05 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): środa, 16 lutego 2005, 14:18
Posty: 74
TO BARDZO ŚMIERDZĄCA SPRAWA! ZNAM W LEGIONIE JEDNEGO "RZĄDZĄCEGO" CZŁOWIEKA. JAKBYŚ BYŁ UPRZEJMY DAĆ ZNAĆ O KTÓRE (CHOCIAŻBY TWEGO AUTORSTWA) PRACE CHODZI I EWENTUALNIE LINKI DO NICH TO NATYCHMIAST PODAM WSZELKIE DANE DO W/W CZŁOWIEKA.

SĄDZĘ, ŻE JEŻELI TWOJE UWAGI SIĘ POTWIERDZĄ GOŚĆ SYPIĄCY PLAGIATAMI ZOSTANIE "ODSTRZELONY".

A JA WSPTRZYMUJĘ SIĘ Z ŻE TAK POWIEM "PROMOWANIEM" ZNAJOMEJ STRONY DO CZASU JAK LEGION SPRAWĘ WYJAŚNI.

CZEKAM NA SYGNAŁ OD CIEBIE.
PODRAWIAM

WERT


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 9 kwietnia 2005, 18:57 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): piątek, 22 marca 2002, 01:00
Posty: 450
Dziękuję, sprawa już jest załatwiona za pośrednictwem Dyrektoriatu poszkodowanej strony. Teksty skasowano, Legion odniósł się do tego grzecznie i ze zrozumieniem.

Pzdr

Grzesiu


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 11 kwietnia 2005, 08:41 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): środa, 16 lutego 2005, 14:18
Posty: 74
Grzesiu,

Dobrze, że chociaż tyle. Ze swej strony, jeszcze raz wielkie przepraszam, za mój nieplanowany "współudział".

Wert


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL