https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Pekniete ogniwo
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=33&t=12324
Strona 1 z 1

Autor:  pietro [ czwartek, 21 kwietnia 2005, 08:45 ]
Tytuł:  Pekniete ogniwo

Witam trafilo mi sie takie ogniwo wymiary podam poozniej bo musze leciec do work :)

zdroofka braciakopacze :)

Autor:  J35 [ czwartek, 21 kwietnia 2005, 09:13 ]
Tytuł: 

Witam.
Trafiłeś kolego ogniwo Panzerkampfwagen Białoruśka. ;)
http://www.odkrywca-online.com/pokaz_wa ... ?id=175713

Pzdr. Jarek

Autor:  Wojtek [ czwartek, 21 kwietnia 2005, 16:20 ]
Tytuł: 

Albo i od DET-a........... http://www.obliczahistorii.pl/forum/viewtopic.php?t=730

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/