Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 00:12

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Papa moblie III Rzeszy ?? :D
PostNapisane: czwartek, 21 kwietnia 2005, 23:17 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 23 lipca 2004, 01:06
Posty: 3464
Lokalizacja: Kłodzko-Glatz
Jak w temacie znalazłem w necie taki schemat. Wygląda na "oryginał" - nie zapominajcie o "y"! - błąd ortograficzny!!!. Ale czy to nie przypdakiem czyjaś radosna twórczość czy była taka wersja pojazdu dla księży ???? To chyba na podwoziu Sdkfz 251 ????
[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 22 kwietnia 2005, 00:33 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): czwartek, 14 października 2004, 11:36
Posty: 65
Lokalizacja: GDAŃSK
pojazd do oczyszczania prysznicem żołnierzy w warunkach polowych a także obwoźna kapliczka-w sumie dwa w jednym bo przecież wiara oczyszcza


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 22 kwietnia 2005, 04:20 
Offline
Buszujący w śniegu

Dołączył(a): środa, 19 listopada 2003, 20:58
Posty: 891
Lokalizacja: Wrocław
Ten prysznic to woda święcona czy Zyklon B?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 22 kwietnia 2005, 08:01 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): niedziela, 21 grudnia 2003, 19:05
Posty: 295
Lokalizacja: Szubin kuj-pom
Cytuj:
Ten prysznic to woda święcona czy Zyklon B?


Zyklon B to były granulki ktore reagowały z woda...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 22 kwietnia 2005, 12:29 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 9 czerwca 2004, 20:08
Posty: 330
Lokalizacja: Szczecin
hehehe dobre ale to chyba radosna twórczość niż faktyczny plan , jakiś machanik Hans robił sobie jaja bo nie chce mi sie wierzyc w opancerzony Koścół , a ten zraszacz na wode swieconą heheh dobre :) Jedyne co przyszło mi do głowy to ze prysznic miał zadanie dezynfekcyjne , moze na wszy ?? ale po co ten Krzyż ??


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 22 kwietnia 2005, 12:51 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): sobota, 19 czerwca 2004, 21:33
Posty: 878
Lokalizacja: TKM
zul napisał(a):
Cytuj:
Ten prysznic to woda święcona czy Zyklon B?


Zyklon B to były granulki ktore reagowały z woda...

A dokładniej to Cyklon B (Zyklon B) to ziemia okrzemkowa która była nasycona cyjanowodorem.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 22 kwietnia 2005, 13:09 
Offline
"Spammerus maximus"

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2003, 00:00
Posty: 1152
Lokalizacja: Wawa
Krzyż miał pewnie odstraszać niewiernych bolszewików na spieczonych stepach wschodniej rosji :))
Jak dla mnie to "radosna twórczość"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 23 kwietnia 2005, 22:11 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 9 czerwca 2004, 20:08
Posty: 330
Lokalizacja: Szczecin
heheheh popieram Hansa "poza tym" piszemy oddzielnie! - błąd ortograficzny!!! niemcy to nie sa tacy katolicy aby marnowac transporter na opancerzone tabernakulum ;P Sadze ze kolesie jaja sobie robili :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 24 kwietnia 2005, 12:56 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 23 lipca 2004, 01:06
Posty: 3464
Lokalizacja: Kłodzko-Glatz
Dobra, dobra panowie my tu gadu gadu, smiejemy się a tu sie okarze, że za jakiś czas odkopią coś takiego u ruskich i wtedy będzie zdziwko. Razem z załogą, dowódca kapłan i załoga ministranci, przy pasie kabura a w kaburze osobista miotełka do święcenia :jump :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 24 kwietnia 2005, 21:29 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 23 lipca 2004, 01:06
Posty: 3464
Lokalizacja: Kłodzko-Glatz
A na forum Odkrywcy napisali co to jest......
whatfor napisał(a):
ten transporter na bazie Sd.Kfz 251/17, tzw. "Sonderpanzer MilPf", to miał być... kościół polowy - "Feldkirche". Pozostał jedynie w fazie projektu :)

Kurcze Niemcy to narąbane mieli we łbach............ :luv :luv :666


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 26 kwietnia 2005, 23:45 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 9 czerwca 2004, 20:08
Posty: 330
Lokalizacja: Szczecin
zastanawia mnie tylko ten natrysk ?? hehe woda świncona ?? troche to dziwne Ale coż niemcy słyneli z ciekawych projektów heheh :P


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 13 września 2005, 21:41 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): wtorek, 13 września 2005, 20:32
Posty: 3
hmmmm......kolejna wundewaffe? :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: odp
PostNapisane: środa, 14 września 2005, 17:19 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): środa, 27 listopada 2002, 01:00
Posty: 186
Lokalizacja: Warszawa
Brawo Rene Van Dal....

Pieknie zaczynasz od odgrzewania starych postow....a ile masz do powiedzenia .... hmmmmm

Trzymaj tak dalej chlopie ..... a bedziesz kolejnym znienawidzonym.

Pozdrawiam Ciebie i kilku innych Tobie podobnych


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 19 grudnia 2005, 16:22 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): poniedziałek, 30 maja 2005, 12:21
Posty: 100
himmler mógł zlecić zaprojektowanie czegos takiego do swoich obrzędów okultystycznych :jump :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL